Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Tak, mam Canve ale rozmiaru 1Din i kupiłem ja o stówkę taniej niż ta, którą proponujesz. Tak jak reszta wiary radzi, proponuje najpierw zamianę DXa na RNS-E. Powinnieneś się zmieścić w 1k PLN jeśli obecnego DX-a zostawisz w rozliczeniu. U mnie wystarczyło zamontować odpowiednia przejściówkę, zamienić nawigację i wszsystko zaczęło działać. Nawet nie trzeba było kodować VAGiem.
  2. się możemy zamienić :gwizdanie:
  3. Tak miałem oryginalnie. Myślę o dołożeniu satynowych relingów ale chyba jednak odpuszczę.
  4. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Na prawdę średnio mi się podoba powyższa implementacja. Ale może to przez kolor. Jak dla mnie dotychczasowe mistrzostwo to dwie poniższe: Skłaniałbym się jednak bardziej do tej ze zmodyfikowanymi kratkami od S4. Przy dobrym malowaniu będzie wyglądało jak fabryczne.
  5. To się trener ucieszy jak zobaczy na wiosne zryte boisko
  6. No bo mnie nie bylo dzisiaj. Jemu chodzi pewnie o czwartek. Jutro olimpijski na 18:00 ?
  7. Chodzi Ci o Gymnasion? To zdziwiłbyś się jaka ekipa z tego forum uczęszcza!
  8. Widzisz, Ty jesteś fotogeniczna w odróżnieniu ode mnie więc możesz pozwolić sobie na fotki "z palemką" [br][br]Dopisany: 17 Luty 2008, 21:24 _________________________________________________m@riucha przyłączam się do gratulacji
  9. Inne są z deka. Moje mają większe dekle przez co ramiona nie są takie długie i nie wygląda to jak wóz drabiniasty. Takich bym w życiu nie kupił.
  10. raggaman zapodaj linka do tej aukcji
  11. Hehe.. i komu Ty to mówisz :gwizdanie:
  12. Eeeee... wsparcie dla SDHC to chyba sprawa sprzętowa. Ale miło będzie jak się okaże, że się mylę
  13. Uuuuu.. jaki czysty. Zupełnie jak nie Twoja fura Fajnie, że zostawiłeś oryginalny kolor listew S4 :th:
  14. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    No w sumie to kwestia gustu. Dla mnie montaż LEDów do zderzaczka b7 s-line który udało się zrobić kolesiom z audizine jest wystarczająco "czysty" i "fabryczny" i będę uderzał właśnie w tą stronę :th:
  15. Radzę nie popełniać tego błedu i nie kupować adapterów FM! Testowałem kilka tego typu urządzeń (od mniej firmowych do bardziej) i jakość dzwięku pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowym problemem jest wspomniana konieczność ciągłej zmiany częstotliwości przy podróżach na dłuższe dystanse (wcinają się lokalne stacje i pierd***ne Radio Ma Ryja).
  16. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Basior, w miare mozliwosci zrob proszę jak najwięcej dokladnych fotek z rezania. Troche zmartwiles mnie tym, ze ledy nie pasuja do oryginalnego zderzaczka s-line od A4. W jaki sposob innym udalo sie to spasowac?
  17. Wystarczy odpowiedni interface. na przyklad taki: http://www.xcarlink.com.au/product_info.php?products_id=77&osCsid=c437d7adaa49c3c60ec75b21f4195f55 albo taki: https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547b6a86badda1/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0050_Electrical/product_details.shopscript?article=0001_iPod%2Badaptor%2Bkit%2B%3D288E0051444%3D29 Podłączasz zamiast zmieniarki i masz pełną kontrolę nad Ipodem z poziomu RNS-E.
  18. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Okaże się już niebawem. Myślę, że na najbliższym spociku już będą zamontowane. Zrobimy ładne fotki makro żeby było widać dokładnie spasowanie.
  19. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    W dziure po dolnym grillu?
  20. uuuuu.. pamietam ze 4 chlopa mialo niezle problemy z "przetransportowaniem" hhacka do domku
  21. malik odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    Luzik, możemy przełożyć na próbę do srebrnego czy szarego i cyknąć fotkę. [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 14:07 _________________________________________________ Fakju, to że nie będzie ori wcale nie znaczy że nie będzie piekne i cudne.
  22. Ładne wnętrze. Bardzo polecam wymianę radyjka na RNS-E. No i do pełnego s-line wymagana modyfikacja przedniego zderzaczka.
  23. Wyjmij te worki z cementem z bagażnika to będzie OK A tak na serio to nie mam pojęcia czemu tak jest.
  24. Dokładki = dolne plastiki. U Ciebie akurat nie ma tragedii bo są "mniej więcej" w kolorze reszty nadwozia. Co do gleby to rzeczywiście masz rację. Na fotkach z boku widać, że masz zawieszenie sportowe -20. Przerabiać "oryginalne" można również na "oryginalne" I bardzo często wygląda znacznie lepiej. Spójrz ile osób zamontowało elementy z pakietów stylizacyjnych s-line lub S4. Ale luzik, z czasem dojrzejesz
  25. Malowanie dokładek i gleba przynajmniej -20mm :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.