Treść opublikowana przez malik
-
[B6 AWX] dvd + adapter do DX'a
Tak, mam Canve ale rozmiaru 1Din i kupiłem ja o stówkę taniej niż ta, którą proponujesz. Tak jak reszta wiary radzi, proponuje najpierw zamianę DXa na RNS-E. Powinnieneś się zmieścić w 1k PLN jeśli obecnego DX-a zostawisz w rozliczeniu. U mnie wystarczyło zamontować odpowiednia przejściówkę, zamienić nawigację i wszsystko zaczęło działać. Nawet nie trzeba było kodować VAGiem.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
się możemy zamienić :gwizdanie:
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Tak miałem oryginalnie. Myślę o dołożeniu satynowych relingów ale chyba jednak odpuszczę.
-
Światła LED od Audi S6
Na prawdę średnio mi się podoba powyższa implementacja. Ale może to przez kolor. Jak dla mnie dotychczasowe mistrzostwo to dwie poniższe: Skłaniałbym się jednak bardziej do tej ze zmodyfikowanymi kratkami od S4. Przy dobrym malowaniu będzie wyglądało jak fabryczne.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To się trener ucieszy jak zobaczy na wiosne zryte boisko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No bo mnie nie bylo dzisiaj. Jemu chodzi pewnie o czwartek. Jutro olimpijski na 18:00 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chodzi Ci o Gymnasion? To zdziwiłbyś się jaka ekipa z tego forum uczęszcza!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzisz, Ty jesteś fotogeniczna w odróżnieniu ode mnie więc możesz pozwolić sobie na fotki "z palemką" [br][br]Dopisany: 17 Luty 2008, 21:24 _________________________________________________m@riucha przyłączam się do gratulacji
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Inne są z deka. Moje mają większe dekle przez co ramiona nie są takie długie i nie wygląda to jak wóz drabiniasty. Takich bym w życiu nie kupił.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
raggaman zapodaj linka do tej aukcji
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Hehe.. i komu Ty to mówisz :gwizdanie:
-
[RNS-E] Nowe mapy 2008, nowy software
Eeeee... wsparcie dla SDHC to chyba sprawa sprzętowa. Ale miło będzie jak się okaże, że się mylę
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Uuuuu.. jaki czysty. Zupełnie jak nie Twoja fura Fajnie, że zostawiłeś oryginalny kolor listew S4 :th:
-
Światła LED od Audi S6
No w sumie to kwestia gustu. Dla mnie montaż LEDów do zderzaczka b7 s-line który udało się zrobić kolesiom z audizine jest wystarczająco "czysty" i "fabryczny" i będę uderzał właśnie w tą stronę :th:
-
[B6 BAU] I POD Z RNS
Radzę nie popełniać tego błedu i nie kupować adapterów FM! Testowałem kilka tego typu urządzeń (od mniej firmowych do bardziej) i jakość dzwięku pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowym problemem jest wspomniana konieczność ciągłej zmiany częstotliwości przy podróżach na dłuższe dystanse (wcinają się lokalne stacje i pierd***ne Radio Ma Ryja).
-
Światła LED od Audi S6
Basior, w miare mozliwosci zrob proszę jak najwięcej dokladnych fotek z rezania. Troche zmartwiles mnie tym, ze ledy nie pasuja do oryginalnego zderzaczka s-line od A4. W jaki sposob innym udalo sie to spasowac?
-
[B6 BAU] I POD Z RNS
Wystarczy odpowiedni interface. na przyklad taki: http://www.xcarlink.com.au/product_info.php?products_id=77&osCsid=c437d7adaa49c3c60ec75b21f4195f55 albo taki: https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547b6a86badda1/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0050_Electrical/product_details.shopscript?article=0001_iPod%2Badaptor%2Bkit%2B%3D288E0051444%3D29 Podłączasz zamiast zmieniarki i masz pełną kontrolę nad Ipodem z poziomu RNS-E.
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Okaże się już niebawem. Myślę, że na najbliższym spociku już będą zamontowane. Zrobimy ładne fotki makro żeby było widać dokładnie spasowanie.
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
W dziure po dolnym grillu?
-
2 urodzinki naszego klubu :)
uuuuu.. pamietam ze 4 chlopa mialo niezle problemy z "przetransportowaniem" hhacka do domku
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Luzik, możemy przełożyć na próbę do srebrnego czy szarego i cyknąć fotkę. [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 14:07 _________________________________________________ Fakju, to że nie będzie ori wcale nie znaczy że nie będzie piekne i cudne.
-
[B6 AVF]Takie sobie Audi A4 ...
Ładne wnętrze. Bardzo polecam wymianę radyjka na RNS-E. No i do pełnego s-line wymagana modyfikacja przedniego zderzaczka.
-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
Wyjmij te worki z cementem z bagażnika to będzie OK A tak na serio to nie mam pojęcia czemu tak jest.
-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
Dokładki = dolne plastiki. U Ciebie akurat nie ma tragedii bo są "mniej więcej" w kolorze reszty nadwozia. Co do gleby to rzeczywiście masz rację. Na fotkach z boku widać, że masz zawieszenie sportowe -20. Przerabiać "oryginalne" można również na "oryginalne" I bardzo często wygląda znacznie lepiej. Spójrz ile osób zamontowało elementy z pakietów stylizacyjnych s-line lub S4. Ale luzik, z czasem dojrzejesz
-
[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic
Malowanie dokładek i gleba przynajmniej -20mm :gwizdanie: