Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. zajebioza Najlepsza jest laska której wycięli pempek: Albo ta, która zagina czasoprzestrzeń
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
Nasypać do środka trochę ryżu albo wsadzić taki woreczek pochłaniający wilgoć, jaki często można znaleźć w opakowaniach z elektroniką A tak na poważnie to problemu nie da się w 100% rozwiązać niestety. Można silikonować, suszuć suszarką przez otwory na żarniki albo nawet wygrzewać w piekarniku. Wypróbowano chyba już milion sposobów. Niestety w naszym klimacie po jakimś czasie mgiełka znowu się pojawia. Problem występuje znacznie częściej w lewym bixenonie ale prawy też potrafi czasami lekko zaparować. Po prostu ten typ tak ma Ciekawe, że zwykłe xenony nie parują Może w takim razie downgrade?
-
Światła LED od Audi S6
Link do sklepu w którym były kupowane LEDy: LEDy do B7 (39,99$) http://www.v-leds.com/Shop/Control/Product/fp/vpid/4752732/vpcsid/0/SFV/32481 Rezystory (8,99$) http://www.v-leds.com/Shop/Control/Product/fp/vpid/4481145/vpcsid/0/SFV/32481 Przygotuj się jednak na cło i vat No chyba, że jeden komplecik zamówisz to wtedy może celnicy oleją. Apele do sprzedającego, żeby nie dołączał faktury i nie oznaczał wartości przesyłki nic nie dają. Chyba zatrudnia analfabetów do pakowania towaru
-
Światła LED od Audi S6
taaa.. Ty kupiłeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Heja, wpadaj na spota. Więcej info tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_fort_wola_ul_polczynska_4-t45.0.html
-
Światła LED od Audi S6
Popieram całkowicie! I też mam problem z zazdrością mojej kobiety o auto
-
Światła LED od Audi S6
ba$ior coś górne 3 fotki nie banglają
-
[B6] Wymian listew dekoracyjnych ,
Najtrudniej jest zmienić długą listwę na konsoli centralnej. Bardzo uczulam na ostrożne odkręcanie 2 śrubek nad tunelem środkowym. Trzeba je od razu chwycić jakimś magnesikiem albo pensetą. Jesli wpadną za tunel to mamy dodatkowe 3h roboty Wymiana pozostałych listew to bułka z masłem Osobiście polecam listwy ze szczotkowanego aluminium (brushed aluminium). Nie rysują się tak łatwo jak wersja fish scale i doskonale komponują z reszta chromowanych/satynowych dodatków w aucie. https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547d9a6bd75471/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0030_Interior/0060_Interior+Trim+B6+=2B+B7/product_overview.shopscript Nówki są dosyć drogie. Ale na allegro albo ebay można trafić używki w cenie około 150EUR. Carbon to już zupełnie inna półka cenowa Ale pogadaj z Poźkiem. Może Ci opchnie tanio swoje
-
[ALL B6] Diody LED zamiast postojówek
Nie wiem co Wy macie z tymi kontrolami Ja mam ciemne szyby z przodu, lekko niebieskawe zarniki xenonowe (6000k) oraz diody w podobnym kolorze i nigdy nikt mnie nie zatrzymal do zadnej kontroli Diody musialem sprowadzac ze stanow bo tylko tam byly oferowane w komplecie z opornikami. Temat opornikow do LEDów w B6/B7 przerabiany był na forum wiele razy. Ich montaż jest niestety konieczny bo w przeciwnym razie FIS zgłasza błąd przepalonej żarówki (LED ma znacznie mniejszy pobór prądu i trzeba go "wyrównać" opornikiem). W B5 nie ma takiego problemu więc można montować diody bez oporników. Nawet takie z allegro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siem od Piotrków odczepić proszem
-
Strefa Śmiechu
Możliwe Nie jestem "na bieżąco" bo nie oglądam seriali. I wogóle Polsatu
-
Strefa Śmiechu
Co za debil
-
[ALL] pożegnanie
Hmmm... trochę zalatuje mi to "pokazówką". Mimo wszystko szkoda Kężor, że odchodzisz. Dasz bór
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
Rzeczywiście słabo http://search.ebay.de/search/search.dll?sofocus=so&sbrftog=1&dfsp=1&catref=C6&from=R40&_trksid=m37&satitle=audi+SCHALTHEBEL&sacat=-1%26catref%3DC6&floc=1&sargn=-1%26saslc%3D2&sadis=200&fpos=05-850&sabfmts=1&ga10244=10425&ftrt=1&ftrv=1&saprclo=&saprchi=&fsop=1%26fsoo%3D1&coaction=compare&copagenum=1&coentrypage=search Dziwne, bo ebay.de jest najlepszym miejscem na szukanie części do Audi. Jeszcze jak nieźle szprechasz to juz wogóle raj.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka, wpadaj na spocik: http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_fort_wola_ul_polczynska_4-t45.0.html
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
Z automatami to nie taka prosta sprawa bo dochodzi ten "cyngielek" do odblokowywania dźwigni, który po prostu musi działać i nie można sobie nakręcić na dzwignię czegokolwiek. Odsyłał bym raczej na ebay.de w poszukiwaniu jakiejś alternatywy.
-
[B6] Gałki do skrzyni biegów
Oj nie rób tego swojemu autku. Jeśli chcesz zmienić gałkę to tylko na oryginał Audi. Tu masz kilka do wyboru: https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547d9a6bd75471/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0030_Interior/0020_Gear+knobs+B6+=2B+B7/product_overview.shopscript Moim zdaniem s-line z pikowanej skóry jest śliczna. Sam mam taką
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Dobra, wrócimy do tematu we wtorek wieczorem. Postaram się zrobić ładne fotki 4300k, 6000k oraz 8000k z odległości i "en face" i wkleję do tego wątku.[br][br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 22:15 _________________________________________________ aaaaaa.. to zwracam honor
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Fabryka? http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/uwazajcie_z_xenonami_bez_spryskiwaczy-t27035.0.html;msg324239#msg324239
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Rozumiem ze to bylo do mnie i do oniaka [br][br]Dopisany: 13 Marzec 2008, 21:59 _________________________________________________ Ale prosze Cie choc raz umyj autko na spocik... Flejer
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
piter: Moim zdaniem lepiej ocenić barwę patrząc bezpośrednio w soczewki niż odbijając snop od ściany. Zrobię fotki we wtorek i wkleję dla porównania.
-
[B6] Xenony 4300 na 8000
Napisałem: w bezpośredniej konfrontacji Przyjedź na spota, stań obok 6000k albo 8000k i na pewno zmienisz zdanie co do ich "białości"
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Jak będzie pogoda
-
[B6 avant] relingi
Jest frajda to jest sens
-
[ALL B6] Problem z wyrobiona srubka od podświetlania rejestracji
Mialem ten problem u siebie a później taki sam wystąpił u Lukasa. Rozwiązaliśmy to tak, że naciąłem łepek śrubki dremelkiem z tarczką i wykręciłem zwykłym płaskim śrubokrętem. 5 minut roboty