Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Rozumiem ze dzisiaj Promenada?
  2. Tego sie k***a nie da czytać! Ale fotki mówią same za siebie.
  3. Mam taki statyw i polecam :th:
  4. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Mi się podobają Ale rzeczywiście w Twoim przypadku to juz byłoby przegięcie.
  5. Zestaw: Canon EOS 400D + EF 70-300mm IS USM ISO: 400 Ekspozycja: 1/1600 sec Przesłona: f/10.0 Ogniskowa: 95mm Zestaw: Canon EOS 40D + EF 17-85mm IS USM ISO: 200 Ekspozycja: 1/200 sec Przesłona: f/10.0 Ogniskowa: 20mm Zestaw: Canon EOS 40D + EF 70-300mm IS USM ISO: 100 Ekspozycja: 1/800 sec Przesłona: f/5.0 Ogniskowa: 220mm Zestaw: Canon EOS 40D + EF 70-300mm IS USM ISO: 400 Ekspozycja: 1/800 sec Przesłona: f/5.6 Ogniskowa: 200mm
  6. Przed programem. Po programie nie sprawdzałem maxa. Nie było okazji.
  7. Rezamy! KU*WA REZAMY!
  8. malik odpowiedział(a) na niwe temat w Audi A4/S4 B6
    Chyba besześć a nie asześć
  9. Jakim Torwarze Poziu? Sam wkleiłeś linka do Promenady na Ostrobramską. Przedostatnie piętro parkingu piętrowego o 19:00 w każdy wtorek. Możesz wpaść nawet dzisiaj :th:
  10. Do takich sytuacji się nie dopuszcza!
  11. 4 tygodniowy kurs w stanach na 1szy stopień około $15k. U nas 2 razy drożej
  12. W zeszłym tygodniu był wypadek na siekierkowskim, wszystko stało aż od Ostrobramskiej w strone Mokotowa, więc nie tylko na Grota. Trzeba robić licencję na helikopter! :th:
  13. malik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.allegro.pl/item352424730_stroj_superbohatera_obudz_w_sobie_herosa_.html
  14. No to niezły zapas. Ja najszybciej zapitalałem 230km/h.
  15. Dystanse oraz oponki Dunlop Max daly radę. Bardzo polecam te opony. Autko prowadzi się jak po szynach! :th: Na śpiących policjantach nic nie trze o nadkole.
  16. Hmmmm... wydawało mi się, że temat wyczerpany w tym wątku. No ale OK, np tutaj jest więcej info: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18228.0.html;highlight=dokładka+s-line
  17. Widzialem ta aukcje. Jest tez inna gdzie te fotele sa znacznie taniej. Niestety na razie odpuszczam Recaro.[br][br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 19:42 _________________________________________________ Czytaj od poczatku. Wszystko opisane
  18. Ważne, że mi się podobają
  19. Na szybko kilka fotek nowych felg 18" z dystansami. Wielkie dzięki dla Przemka za pomoc w wymianie. Oryginalne dekle s-lne już w drodze
  20. Fele bardzo ładnie komponują się z takim kolorem auta.
  21. ASO ~80PLN/szt allegro.pl ~60PLN/szt ebay.de ~40PLN/szt
  22. Malik przestał uznawać logo AUDI i używa teraz takie Dekielki z d*py. Ale dzisiaj powinny dotrzeć oryginalne s-line
  23. Ciekawe stwierdzenie ... ciekawe Cooo? Gul Ci skacze, że Twoje jeszcze nie dojechały?
  24. boberek To teraz Ty pożycz swój moduł Q adasiowi. Bo on kompletuje graty do kiery TT i coś nie może modułu znaleźć.
  25. To już przesada Nie róbmy z auta grzechotki [br] Jak dostałeś się do tych elementów? Rozklejałeś lampę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.