Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozumiem ze dzisiaj Promenada?
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
Tego sie k***a nie da czytać! Ale fotki mówią same za siebie.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Mam taki statyw i polecam :th:
-
[B7] Orion™ LED Angel Eyes
Mi się podobają Ale rzeczywiście w Twoim przypadku to juz byłoby przegięcie.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Zestaw: Canon EOS 400D + EF 70-300mm IS USM ISO: 400 Ekspozycja: 1/1600 sec Przesłona: f/10.0 Ogniskowa: 95mm Zestaw: Canon EOS 40D + EF 17-85mm IS USM ISO: 200 Ekspozycja: 1/200 sec Przesłona: f/10.0 Ogniskowa: 20mm Zestaw: Canon EOS 40D + EF 70-300mm IS USM ISO: 100 Ekspozycja: 1/800 sec Przesłona: f/5.0 Ogniskowa: 220mm Zestaw: Canon EOS 40D + EF 70-300mm IS USM ISO: 400 Ekspozycja: 1/800 sec Przesłona: f/5.6 Ogniskowa: 200mm
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Przed programem. Po programie nie sprawdzałem maxa. Nie było okazji.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rezamy! KU*WA REZAMY!
-
[B6 AWX] Moje auto...
Chyba besześć a nie asześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jakim Torwarze Poziu? Sam wkleiłeś linka do Promenady na Ostrobramską. Przedostatnie piętro parkingu piętrowego o 19:00 w każdy wtorek. Możesz wpaść nawet dzisiaj :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do takich sytuacji się nie dopuszcza!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
4 tygodniowy kurs w stanach na 1szy stopień około $15k. U nas 2 razy drożej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W zeszłym tygodniu był wypadek na siekierkowskim, wszystko stało aż od Ostrobramskiej w strone Mokotowa, więc nie tylko na Grota. Trzeba robić licencję na helikopter! :th:
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item352424730_stroj_superbohatera_obudz_w_sobie_herosa_.html
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
No to niezły zapas. Ja najszybciej zapitalałem 230km/h.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Dystanse oraz oponki Dunlop Max daly radę. Bardzo polecam te opony. Autko prowadzi się jak po szynach! :th: Na śpiących policjantach nic nie trze o nadkole.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Hmmmm... wydawało mi się, że temat wyczerpany w tym wątku. No ale OK, np tutaj jest więcej info: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t18228.0.html;highlight=dokładka+s-line
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Widzialem ta aukcje. Jest tez inna gdzie te fotele sa znacznie taniej. Niestety na razie odpuszczam Recaro.[br][br]Dopisany: 25 Kwiecień 2008, 19:42 _________________________________________________ Czytaj od poczatku. Wszystko opisane
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Ważne, że mi się podobają
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Na szybko kilka fotek nowych felg 18" z dystansami. Wielkie dzięki dla Przemka za pomoc w wymianie. Oryginalne dekle s-lne już w drodze
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Fele bardzo ładnie komponują się z takim kolorem auta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ASO ~80PLN/szt allegro.pl ~60PLN/szt ebay.de ~40PLN/szt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik przestał uznawać logo AUDI i używa teraz takie Dekielki z d*py. Ale dzisiaj powinny dotrzeć oryginalne s-line
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciekawe stwierdzenie ... ciekawe Cooo? Gul Ci skacze, że Twoje jeszcze nie dojechały?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
boberek To teraz Ty pożycz swój moduł Q adasiowi. Bo on kompletuje graty do kiery TT i coś nie może modułu znaleźć.
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
To już przesada Nie róbmy z auta grzechotki [br] Jak dostałeś się do tych elementów? Rozklejałeś lampę?