Treść opublikowana przez malik
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Opisana poniżej modyfikacja polega na wymianie standardowej kierownicy A4 na wersje multifunkcyjną od R8/TT/S3/S6 C6 . Do montażu możemy użyć też kierownicy multifunkcyjnej od A4 B7 lub B8 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/28933-wymiana-kierownicy-4-ramiennej-multi-na-r8tt-multi-fotostory/#entry364840 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/123904-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-na-czteroramienna-multifunkcyjna/#entry1843315 https://a4-klub.pl/index.php?/topic/58895-wymiana-przyciskow-kiery-multi-na-chromowane-z-a4-b8/#entry864578 https://a4-klub.pl/index.php?/topic/128209-rozbieranie-kierownicy-s-line-multi-lopatki/#entry1898051 Co potrzeba: - Kiera multi od Audi R8 (TT czy B7) + pasująca poduszka. Numer części kierownicy s-line od Audi R8 8J0 419 091 H8UD. Dobrym źródłem jest eBay.de bo na naszym allegro praktycznie nie do znalezienia. Mój komplet udało się kupić za 512EUR z przesyłką. Można też szukać wersji "non s-line" - 8J0 419 091 B1KT, lub po prostu ładnej kiery z multi od B7. Będzie pasowała do reszty części na 100%. Jesli nie mamy numerów nizej opisanych to Moduł do wymiany !!! - Moduły obsługujace : - 8E0953549R , 8E0953549Q , 8E0953549T - Taśma 12 PIN - 4E0953541 z końcówką A, B lub E - Okablowanie poduszki - 4F0 971 589 A (tylko jeśli nie było w zestawie z oryginalną poduszką) - Śrubokręt torx T8 (o długości przynajmniej 7cm) - Śrubokręt torx T27 - Klucz torx T55 z solidną dźwignią (lub Spline M12) - Śrubokręt ampułowy 4mm - Mały płaski śrubokręt - VAG-COM - Trochę cierpliwości
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Panowie, nie przesadzajcie. Jeśli montujecie hamulce od S4 to przecież można ten fakt podkreślić oryginalnymi nakładkami na tłoczki S4 Szczególnie, że jest się czym pochwalić a nakładki prezentują się całkiem fajnie. Nie namawiam przecież do przyklejania logo na przedni czy tylny grill
-
[ALL] Bi-xenon - parowanie - jak temu zapobiec ? i jaki % zaparowania u Was ?
Ciekawy patent. Na pewno przetestuję
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Polecam lusterka nie chromowane tylko satynowe :th:
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
Robię około 15-17 tys rocznie dieslem
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dla pełnego efektu można zamontować jeszcze ori nakładki na zaciski: https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=1547fe1122328e9/shopdata/0010_Audi/0120_S4+2003+=3E+2005/0010_Exterior/0005_S4+Caliper+badges/product_details.shopscript?article=0010_2003%2Bonwards%2BS4%2Bcaliper%2Bbadges%2B%3D28S4Caliperbadges%3D29
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe... dzięki, ale leżenie dupskiem do góry na plaży to nie dla mnie Umarłbym z nudów. Dzisiaj też było fajnie Kilka fotek i krótki filmik specjalnie dla Bryni http://pl.youtube.com/watch?v=yPwGK7C3R0Y
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj było fajnie :th: Miałem okazję poprowadzić prawdziwe heli a nie jakieś gówniane RC Lepsze niż najbardziej wyqrwisty rollercoaster!!! http://pl.youtube.com/watch?v=BuElEMJ-6RE
-
[ALL] LEDy w reflektorach przednich - przeróbka
Ten mod kolesi z Hiszpanii był już pokazywany w jakimś wątku Ba$iora. Było też całe fotostory jak goście rozklejali reflektor i wklejali pasek do środka. Mi się nie podoba.
-
[B6] listwy na drzwi styl allroad do B6 ??
To są listwy aluminiowe od starego A6 Allroad. Aktualna cena niech Cię nie zwodzi. Na pewno pójdą za ponad 1k PLN. Listy od B6 S4 po pierwsze są innego kształtu a po drugie są z plastiku. Nie słyszałem o wersji aluminiowej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odnośnie Sofii to trzeba się śpieszyć: http://wiadomosci.onet.pl/1698659,11,item.html Moze jakas impreza pozegnalna?
-
Światła LED od Audi S6
Laski się oglądają?
-
[ALL B6] Wymiana żarówki kierunkowskazu przedniego
I nie imbus (sześciokąt) tylko torx (gwiazdka) :th:
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
Pewnie u Ciebie wyrobił się już gwint w śrubce i rzeczywiście nie trzyma Ale nie martw się Poziu, zawsze możesz użyć blachowkrętów lub trytytki
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
Malik a to po co ?? Bo zderzak trzyma się nie tylko na wewnętrznych śrubkach ale też na zewnętrznych (torx) wkręcanych od strany nadkola: vide: Tutaj znalazłem akurat fotkę tylnego zderzaka, ale idea jest generalnie taka sama. Możliwe, że coś pokręciłem bo dobierałem się do zderzaka już dosyć dawno.
-
[ALL B6] Jak zdjąć przedni zderzak. Podrzebne rysunki z mocowaniami
Musisz wyjąć obydwie lampy żeby dostać się do wewnętrznych nakrętek mocujących zderzak po bokach. Z tego co pamiętam są po 3szt na stonę. Następnie musisz odkręcić śrubki w nadkolach przednich. Po dwie na stronę. Żeby mieć lepszy dostęp skręć koła. Na koniec wyjmujesz kratki od halogenów i od spodu będziesz miał dostęp do 2 śrub trzymających zderzak na belce. Tych nie musisz wykręcać zupełnie. Wystarczy, że je poluzujesz. Jak będziesz zdejmował zderzak to uważaj na podłączenia syreny, halogenów i spryskiwaczy. Dodatkowo sugeruję rozłożyć przed autem jakiś stary koc czy szmaty żeby nie porysować lakieru zderzaka o podłogę jak go będziesz zdejmował.
-
[ALL B6] Oświetlenie schowka
Mozna spokojnie wyciagnac przeźroczysty "klosz", w którym jest zamontowana żaróweczka bez demontazu schowka. Wystarczy mocniej zlapac palcami i pociagnac. Trzyma sie na zatrzaskach.
-
Światła LED od Audi S6
Wszystkie instalacje, które widziałem na sieci robione w B6 wyglądały bardzo średnio. Dlatego ja jeśli się pokuszę o taki mod to dopiero w B7.
-
Światła LED od Audi S6
A nie da sie jej już zdemontować?
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Z pełną funkcjonalnością proponowanego przez Ciebie rozwiązania raczej nie mogę się zgodzić. Chyba, że mamy inne wymagania co do obsługi mp3. Na pewno nie wyświetlisz nazw utworów czy albumów a raczej ciężko poruszać się po długiej liście po omacku. Na dużych SD może zmieścić się już tego całkiem sporo. Oczywiście, jeśli zadowala Cię rozwiązanie typu ipod shuffle to rzeczywiście to co zaproponowałeś jest wystarczające. Co do niedoskonałości systemów nawigacyjnych bazujących tylko na sygnale GPS napisano już kilka wątków na tym forum więc nie będę powtarzał zawartych w nich informacji.
-
Światła LED od Audi S6
Wpadaj na spota to coś wymyślimy w temacie fotek
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Tu mnie masz Ale dyskutujemy tutaj o integracji mp3 w audi a nie o stylistyce zewnetrznej Zreszta jesli Audi oferowalby lampy LED w jakiejs wersji Avanta B6 to uwierz mi, że już dawno bym je miał [br][br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 18:55 _________________________________________________ Nie kosztuje aż tyle. Myslę, że kolega alvaro mógłby pomóc [br][br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 18:56 _________________________________________________ Też nie kosztuje aż tyle[br][br]Dopisany: 26 Marzec 2008, 18:57 _________________________________________________ Źle zrozumiałeś mój post. Daleki jestem od obrażania czy wyśmiewania kogokolwiek. Zasugerowałem jedynie rozwiązanie sprawdzone przez wielu z tego forum i dające najlepszy stosunek możliwości do ceny. Autor wątku zrobi oczywiście jak zechce ale szczerze odradzam mu montaż tego rozwiązania z allegro. Warto zapłacić trochę więcej i zamontować RNS-E. Ten sprzęt poza świetną obsługą MP3 oferuje całą masę dodatkowej funkcjonalności. Więcej tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html Lub tutaj http://www.navplus.us/forums/showthread.php?t=427
-
Światła LED od Audi S6
ba$ior: A tak btw to kiedy wpadniesz pokazać brykę na spociku warszawskim?
-
[ALL B6] Odczyt mp3 - radio concert
Idealnym rozwiązaniem jest montaż RNS-E. To jest rozwiązanie na miano Audi a nie jakieś drutexy pod siedzeniem Myślę, że całkiem spore grono rezaczy z tego forum, którzy robili retrofit RNS-E w swoich autkach przyzna mi rację.
-
Światła LED od Audi S6
ba$ior Graulacje! Wygląda za***iście! Wielki szacun za odwagę i wytrwałość! Przetarłeś szlak LEDowy na naszej polskiej ziemi