Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Flyer, kupuj kiere. Szlak przetarty. Na prawdę montaż teraz to pestka :th:
  2. Hehe.. nie chcę zapeszać
  3. Quattro się nie opłaca rezać. Za dużo przerabiania. Ale mam już nowy pomysł na mega rezanie. Będę na spocie. Będzie można pomacać... kierownicę nie kierowcę oczywiśćie
  4. My z ŁukaszemR też się nie obijaliśmy w weekend. Prace nad kierą zakończone. Wszystko działa super, żadnych błędów. Cała historia tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html
  5. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Adamoo, reklamowanie aukcji ze swoim złomem jest zakazane na tym forum!
  6. malik odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Ba$ior, jesli juz to montuj kierownicę od TT/R8. Z kierownicy od RS4 nie zaadoptujesz w żaden sposób klawiszy multifunkcji. Z kiery TT/R8 bez problemu. Dodatkowo u Ciebie ten mod będzie super prosty bo masz już wszystkie elementy wspomagające w aucie (taśma, komputer, złączki). Wystarczy zamontować samą kiere. Wątpię czy będzie konieczne nawet kodowanie VAGiem. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html
  7. Trzeniu, wszystko opisane tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html
  8. No tak, Chuck Norris nigdy nie odłącza aku przy zdejmowaniu kiery, NIGDY!
  9. Hehe... jak to nie ma co zmieniać? Mam jeszcze kilka pomysłów Stay tuned!
  10. Przydałoby się jakieś fotostory
  11. Wymiana żarnika powinna pomóc. Podmień na chwilę żarnik od kolegi na spocie i sprawdź. U mnie drgania ustały po wymianie.
  12. Mozesz kupic DVD z wbudowanym tunerem TV. Wtedy bedziesz mial wszystko razem Widdzialem takie wynalazki na allegro.
  13. na ebay.de moduly bt schodza po 150-180EUR maks, czyli po 570PLN. Akcesoria do tego (kabel, antenka i mikrofon) do dostania za 90PLN. Montaz zajmuje godzinke razem z kodowaniem VAG. Niezla marze maja w tym naviku
  14. bo trzeba umieć robić dobre foty
  15. http://pl.youtube.com/watch?v=yXrUHXtr2U8&feature=related
  16. Można to interpretować też jako "wioska"
  17. Hehe... ustaw się w kolejce
  18. Też tak napiszę jak lampy zmieni Hehe.. lampy zostają. Nie podpuszczać mnie tu!
  19. Godzinę ??? Chyba żartujesz - z odłączeniem akumulatora i VAGowaniem to max 30 minut. Hehe.. no tak, zapomniałem, że większość czasu spędziliśmy wczoraj na wycieczkach do Castoramy, opychaniu się kebabem i oglądaniu gołych d*p z Twoich DVD na Navi
  20. Kebab był mega wypaśny z prawdziwej baraniny ze słynnej kebabiarni pod kinem Bajka.
  21. Spoko Tygrys, podjedziesz do Wawki na spota, albo umówimy się na rezanie na letnim zlocie. Teraz jesteśmy już z LukaszemR specjalistami od wymiany kiery Zajmie nam to max godzinkę. Nie wiem czy to jest wogóle rozbieralne. Moim zdaniem aluminiowy element z napisem s-line jest integralną częścią kierownicy. Mogę sprawdzić numer kiery.
  22. Hyhy.. misja zakończona (prawie pełnym) sukcesem. Jeszcze trochę błędów do usunięcia VAGiem Click here for more: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html;msg359358#msg359358
  23. W końcu przyszła śliczna kierowniczka: Więcej info nt. projektu oraz montażu tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_ttr8-t30102.0.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.