Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iron

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iron

  1. nie daje cisniena, i robi sie podcisnienie w turbinie
  2. Siemano!!! przerabiał ktos może półkę tylna w sedanie pod zamontowanie głośników 16.5-tek, może ktos juz to przerabial? jakies opinie i podpowiedzi
  3. Iron odpowiedział(a) na Tomcio14 temat w 1.9TDI
    czujnik cisnienia oleju walniety 99% ostatnio wymienialem wystarczy odkrecic dwie srobki, mialem identyczny problem.... wiele domyslow najlepiej podpiac pod komputer
  4. w tamtym tygodnu pisalem o tym samym problemie, nikty mi nie odpowiedzial, zrobilem diagnostyke i okazalo sie ze jest padniety czujnik cisnienia oleju 35Euro w Aso Belgia, wymienilem sam i chodzi jak nowy
  5. 2001r 230tys z carpass
  6. ja wymienilem przy 215 tys i mechanik okreslil podzespoly w calkiem dobry stanie
  7. Iron odpowiedział(a) na Iron temat w 1.9TDI
    czyli to tylko kontrolka stanu oleju
  8. Iron opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Wszystkich!!! potrzebuje informacji na temat żółtej kontrolki konewki oleju z zygzakiem pod spodem i napisem sensor. Pewnie juz gdzies bylo to poruszane ale potrzebuje szyko info jutro mam kontole techniczna i jestem w kropce, nie mam pojecia co to jest, moja ksiazka jest po Hiszpansku i niemoge sie rozszyfrowac. Dzienks
  9. Dzienks! Remix1212 Male pytanko oplaca sie szukac orginalnego sub. pod polke czy wsadzic tam jakas 25-tke bo sprawdzalem srednice otworu i taki glosnik sie miesci. pozdro!
  10. Witam wszystkich!W mojej b6 nie ma zamontowanych glosnikow w tylnych drzwiach nawet nie ma kabelkow polaczeniawych nie wiem czy takie wyjezdzaly z produkcji czy ktos sobie wyciagna, jezeli ktos mi moze napisac jakki jest systrm przeciagania kabli i jaki rozmiar glosnikow sie zmiesci, pewnie gdzies ten tematy juz byl, ale masa tych postow i nie mam za duzo czasu na przegladanie, z gory dzienks za przypomnienie Pozdrawiam
  11. Ten otwór to jest chyba miejsce na seryjny sub. tak mi sie wydaje, a na 16stki czeba ciąć konstrukcje z prawej bo przestrzeń miedzy półką a metalem jest zbyt kurtka
  12. Witam wszystkich! przeglądalem wątki o niskotonowkach i chyba nie znalazlem zadnego tematu o montarzu jakiegos kolosa w miejsce orginału, u mnie jest przygotowana dziura w konstrukcji pod tylną pułką pewnie mozna by bylo fajnie to zagospodarować? ma ktos moze jakies pomysły lub ktorys z kolegów juz cos takiego instalował. pozdrawiam
  13. Siemanko wszystkim milosnikom Audi!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.