Treść opublikowana przez Iron
-
Gdzie macie ubezpieczony samochód ?
Genaralli Belgium
-
[B7 BLB] Dziwny brak mocy w A4 b7 2.0 tdi
nie daje cisniena, i robi sie podcisnienie w turbinie
-
[ALL B6] Głośniki w tylnej półce
Siemano!!! przerabiał ktos może półkę tylna w sedanie pod zamontowanie głośników 16.5-tek, może ktos juz to przerabial? jakies opinie i podpowiedzi
-
[B6 AWX] Spadek mocy
czujnik cisnienia oleju walniety 99% ostatnio wymienialem wystarczy odkrecic dwie srobki, mialem identyczny problem.... wiele domyslow najlepiej podpiac pod komputer
-
[B7 BLB] Dziwny brak mocy w A4 b7 2.0 tdi
w tamtym tygodnu pisalem o tym samym problemie, nikty mi nie odpowiedzial, zrobilem diagnostyke i okazalo sie ze jest padniety czujnik cisnienia oleju 35Euro w Aso Belgia, wymienilem sam i chodzi jak nowy
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
2001r 230tys z carpass
-
[B5 AFB] Czy wymienić już rozrząd - przebieg autostradowy
ja wymienilem przy 215 tys i mechanik okreslil podzespoly w calkiem dobry stanie
-
[B6 AWX] Kontolka Oleju
czyli to tylko kontrolka stanu oleju
-
[B6 AWX] Kontolka Oleju
Witam Wszystkich!!! potrzebuje informacji na temat żółtej kontrolki konewki oleju z zygzakiem pod spodem i napisem sensor. Pewnie juz gdzies bylo to poruszane ale potrzebuje szyko info jutro mam kontole techniczna i jestem w kropce, nie mam pojecia co to jest, moja ksiazka jest po Hiszpansku i niemoge sie rozszyfrowac. Dzienks
-
[ALL B6] Brak okablowania w głośnikach z tyłu
Dzienks! Remix1212 Male pytanko oplaca sie szukac orginalnego sub. pod polke czy wsadzic tam jakas 25-tke bo sprawdzalem srednice otworu i taki glosnik sie miesci. pozdro!
-
[ALL B6] Brak okablowania w głośnikach z tyłu
Witam wszystkich!W mojej b6 nie ma zamontowanych glosnikow w tylnych drzwiach nawet nie ma kabelkow polaczeniawych nie wiem czy takie wyjezdzaly z produkcji czy ktos sobie wyciagna, jezeli ktos mi moze napisac jakki jest systrm przeciagania kabli i jaki rozmiar glosnikow sie zmiesci, pewnie gdzies ten tematy juz byl, ale masa tych postow i nie mam za duzo czasu na przegladanie, z gory dzienks za przypomnienie Pozdrawiam
-
[ALL B6] Subwoofer w sedanie
Ten otwór to jest chyba miejsce na seryjny sub. tak mi sie wydaje, a na 16stki czeba ciąć konstrukcje z prawej bo przestrzeń miedzy półką a metalem jest zbyt kurtka
-
[ALL B6] Subwoofer w sedanie
Witam wszystkich! przeglądalem wątki o niskotonowkach i chyba nie znalazlem zadnego tematu o montarzu jakiegos kolosa w miejsce orginału, u mnie jest przygotowana dziura w konstrukcji pod tylną pułką pewnie mozna by bylo fajnie to zagospodarować? ma ktos moze jakies pomysły lub ktorys z kolegów juz cos takiego instalował. pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko wszystkim milosnikom Audi!!!