Treść opublikowana przez Iron
-
[ALL B6] Szyberdach
Dzienki,stronka exta zaje..cie opisane
-
[ALL B6] Awaryjne otwarcie bagażnika
Ślusarz jedyne jedyne co mi przychodzi do glowy w Krk na malborskiej jest jeden chlop co otwiera wszystki zamki w kilka minut
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
fiat 125p, vw golf 2 1.6 TD, ford mondeo mk1, fiat marea
-
[B6 AWX] Dziwny odgłos przy 1400-1800rpm
tez przegladlem wiele watkow z tym dziwnym dzwiekiem i zawsze te same domysly sam mam ten dzwiek i juz sie do niego przyzwyczailem, skoro auto jezdzi i nic sie nie dzieje nie ma co szukac dziury w ....
-
[B5 1Z] Piszczy koło
moze ociera klocek o tarcze, albo lozysko :gwizdanie:
-
[ALL B5] Ubytek oleju
A moze silnik jest juz jest dojechany i bierze olej ? ja wymieniam olej co rok w wakacje i prawie zerowy ubytek a w roku robie kolo 20tys km
-
[ALL] Powolny ubytek powietrza z koła
watek jak z ulicy wiazow poipieram
-
[ALL B6/B7] Przednie wycieraczki
prawda z tymi wycieraczkami trzeci raz nie potrzebny, ale niestety nie da sie tego zmienic
-
[INNE] Felgi z passata b5 do audi a4 b4
pewnie jak ma rostaw 5X112
-
[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"
ja polecam Kleber KRISALP HP 195/65 R15 na snieg i wode
-
[ALL B5] Wyciek z turbiny POMOCY !!!!!
bylo juz pare takich opisow na forum, napewno jakis watek rozwieje twoje przypuszczenia, ja stawiam na turbine
-
[ALL B5] Wyciek z turbiny POMOCY !!!!!
nie chce straszyć ale moze być turbo do wymiany, jakies inne objawy??
-
[ALL B6] Wibracja plastików
najlepszy na plastiki silikon uniwersalny... przy montażu oklej wszystko i będzie git
-
III wojna światowa??
Panowie nie martwcie sie 2012. 12. koniec świata :> Andrzej ma racje teraz na wojnę nie będzie potrzeba wysalać zolnierzy glowice to zalatwia
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy, przegub
przegub slychac przy ruszaniu( dzwiek przeskakujacej zebatki) zaczyna sie od ostrego skretu az z biegiem czasu przy prawie wyprostowanych kolach a to juz jest kaplica
-
[B6 AWX] Power box
czyli na dwoje babka wrozyla moze i macie racje dorwe jakiegos znajomego zawirusowanego AWX i zrobie sobie porownanie
-
[B6 AWX] Power box
sprawdzic jak sie bedzie zachowywal bardziej niz sie znudzil
-
[ALL B6] Szyberdach
dzienks, tylko mi chodzi o otwieranie uchylne jak wciskasz pokretlo, dzienki za info jutro to rozbiore
-
[B6 AWX] Power box
poszperalem i znalazlem http://vtech.pl/oferty/wypozyczanie-boxow. tylko kwestia jest czy to sie oplaca??
-
[B6 AWX] Power box
tak na miesiac, tylko nie wiem na jakich zasadach
-
[ALL B6] Szyberdach
tylko jak sie do tego zabrac?? jak dotrzec do pokretla zeby go nie rozwalic??
-
[B6 AWX] Power box
wypożyczał ktoś moze na próbę power boxa z v-techa??
-
[ALL B6] Szyberdach
Witam! mam problem z mechanizmem otwierania, a mianowicie nie chce sie otworzyć a jak juz sie otworzył to po kilku minutach sam sie zamyka, wkurzająca sprawa, moze jakies wskazowki albo ktos doradzi co z tym fantem zrobić! Dzienks[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________czyżby nikt nie mogl mi pomoc, może ktoś mi wklei jakiegoś watka co juz byl
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
znalazlem w linkowki innej stronki z audi
-
[B5 AWX] Brak mocy
temat byl juz poruszany kilka razy, z tego co opisujesz to podobny przypadek jak u mnie komputer wskazał na czujnik doładowania cisnienia, wymiana w 5 min i auto chodzi jak burza