Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
Nawet nie wiesz o który samochód mi chodzi. a jeden i drugi sie tam nadaje
-
SPOTY RADOMSKIE
do Marputu z paździerzem
-
SPOTY RADOMSKIE
czyja to ta na WZW ... ?
-
SPOTY RADOMSKIE
akurat nie ciebie miałem na mysli, tych co się pisali, a tak nawiasem był Jacek ze mna na spocie, poprzedni właściciel MV6, pozdrowienia żonka jak na razie zadowolona z MVki Pozdro ---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ---------- ale nic poważnego sie nie stało ?
-
SPOTY RADOMSKIE
ja w pracy dziś 13 godzin
-
F1, Rajdy i Motorsport
dopiero 9 ty
-
F1, Rajdy i Motorsport
brawo Grosjean
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jucRWjtrcgU :kox:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jucRWjtrcgU dal mnie bomba...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm rozklejał w piekarniku, hehe, pytanie co naprawde sie dzieje?? był gdzies jeszcze lepszy film z napisami jak zanjde wrzuce, ale główny wątek ten sam, ja o ile pamietam wkładałem do pieca 55 stopni na 10-15 minut az klej będzie miękki i rozklejałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
jak napisałem to był spontaniczny spot... nieplanowany, jeśli będzie planowany na pewno będzie info w głównym poście,
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
od nas bylo jedno polo, jeden pasek, jedna bmka i jedna a4
-
SPOTY RADOMSKIE
ona w rzeczywistosci stoi troche nizej bo na fotach to ledwo spuszczona z podnosnika i nie siadła ...
-
SPOTY RADOMSKIE
otóz to, chyba raczej po świętach coś wypali, ale jesli są chetni w piątek to może się cos pomyśli...
-
SPOTY RADOMSKIE
mnie pasuje, ale do godz 17 ---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:25 ---------- Bunia dostała dziś nowe kapciuchy:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Również dołączam się do pytania panowie. jutro o 12 na Polsat Sport Extra
-
Strefa Śmiechu
- Strefa Śmiechu
to jest jak najbardziej dalekie od śmieszności to raczej tragiczny obraz bezmyślności kierowców- SPOTY RADOMSKIE
trzeba troche czasu żeby sie oswoić- SPOTY RADOMSKIE
nowe forum działa ale trzeba pogrzebac zeby dojśc ładu- SPOTY RADOMSKIE
nieźli patroni medialni- [B5 ADP] Pukanie przy lewym przednim kole podczas hamowania silnikiem i pod góre
dobry mechanik na szarpakach powinien wyczuć luzy w zawieszeniu - Strefa Śmiechu