Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 ADP] Pukanie przy lewym przednim kole podczas hamowania silnikiem i pod góre
wahacze do sprawdzenia :gwizdanie:
-
Wąskie e30
dobra 3000 nawet euro moge dac niech strace :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
kolega mieszka w okolicach Radomia, cene ustalasz indywidualnie, dzwoń orientuj się
-
SPOTY RADOMSKIE
on nawet jak pod presją robi to wychodzi mu super
- Strefa Śmiechu
-
SPOTY RADOMSKIE
a on lakieruje ? lakieruje i to bardzo porządnie
-
Strefa Śmiechu
Jan Tomaszewski opowiada kawał o krowie ( czyli o pani minister Joannie ) Janek to ma gadane
-
SPOTY RADOMSKIE
a ja z żonką mam wizytę o 20 i nie uda mi się podjechać [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 11:23_________________________________________________PS piękny śnieg i te boki w RWD
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B6 AWX] Nierówne przyspieszenie
moze zaworek sterujący doładowaniem szwankuje
-
[B6 AWX] Nierówne przyspieszenie
kierownice w turbawce moze sie przywieszają
-
[B5 AHU] Jak sprawdzić korekcję na wtryskach 1.9 TDI
odpalony rozgrzany silnik, w vag wchodzisz 01 silnik potem bloki pomiarowe 08 i blok 013
-
[ALL B5] wentylator ogrzewania jak go wymontować ??
wymontuj schowek wentylator jest pod nim
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/embed/A1a1lfGGrd0?feature
-
SPOTY RADOMSKIE
ale o co cho ? chyba o cene chodzi za model b5 no ale to nie jest takie zwyczajne B5 [br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 19:14_________________________________________________tutaj trzeba dać za cos podobnego ok 13500 Euro
-
Strefa Śmiechu
to na pewno do "strefy śmiechu"
-
SPOTY RADOMSKIE
To daj jakieś rady tym co dopiero zaczynają. :> nie ma złotego środka, trzeba uczyć się indywidualnie
-
SPOTY RADOMSKIE
może jakis obcy, bo ja juz kończę produkcję
-
SPOTY RADOMSKIE
na razie trójkę kajakarską
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
sie chłopaki rozszalały z dzieciakami
-
SPOTY RADOMSKIE
ja nie dam rady [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 20:48_________________________________________________http://www.fakt.pl/Zespol-Bajm-mial-wypadek,artykuly,142920,1.html co tam sie u ciebie dzieje kudlaty
-
SPOTY RADOMSKIE
oj mało wiesz widze ... no ty na pewno wiesz więcej w tym temacie ale i tak niegdy w tych sprawach nikt nie słucha bardziej doswiadczonych kolegów
-
SPOTY RADOMSKIE
oj mało wiesz widze ...
- SPOTY RADOMSKIE