Witam Mam pytanie kumpel ma ten sam silnik i ma zdjęty i zaślepiony wężyk przy turbinie (zaznaczony na fotkach) i mówi że samochód jest troche mocniejszy. Mechanik u którego był powiedział żeby go nie zakładał bo to lekko zwiększa moc.
Czy mógłbym sie dowiedzieć od czego jest ten wężyk i co daje jego zdjęcie i zaślepienie ??
pozdrawiam Marcin
pewnie rozpięło ci sie pudełko od mieszka centralnego zamka, jak zamykasz pilotem to sie nie zamyka ale na kluczyk sie zamknie bo jest mechaniczne cięgno wiec rozbierz boczek w drzwiach i sprawdż może rozpiął ci sie przewód cisnienia zamka albo puszka membrany sie rozwaliła
i pytanie czy długo chodzi zamek jak zamykasz na pilota (harakterystyczne syczenie w bagażniku ) ??
pozdro
mam pytanie:
czy ktoś wie może jaka kostka występuje przy pompie paliwa w silniku 1,9 TDI AHU z 98 roku
oraz czy jej odpiecie nie spowoduje zakodowania pompy lub utrudnień w uruchomieniu silnika
pozdrawiam i zgóry dziękuje za odpowiedź :-D
[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 27-04-2007, 14:36 ]
po co to wygaśnięcie tematu ?
RFS WITAMY Spoty odbywają się w piątki ok godz. 19. Parking przy OBI obok Anadolu. Jeśli pada deszcz to GS przedostatni parking. !!!!! ZAPRASZAMY !!!!! —-