Treść opublikowana przez wiktor S4
-
B7 2.0 tdi BLB
bardzo ładne.jeszcze chipa do niego i śmigać
-
[B6 AVJ] A4 B6 S-line 1.8T Poprawiony post
ja bym bez zastanowienia brał bmw 5 .tak wogole to jest to inna klasa jesli porównac z A4.a ten silnik 530D jest świetny(ze 230 kucy).do tego M pakiet i śmigac
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
bardzo ładne audi.miałem kiedys w kupnie tez 1.8 tylko 163 konie i tez Q ale goscio powiedział ze pali srednio 13litrów...(troche sporo) A jak jest u Ciebie?
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
zna ktoś jakieś białe albo niebieskawe zarówki postojowe??tylko zeby mi FIS nie warjował.bo te orginalne palą mi sie średnio co 2 miesiące...
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
zgadzam sie z Tobą w 100%
-
A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
Bardzo ładna fura.fela pasuje.myślałem ze Twoje audi jest obniżone.jeśli chodzi o środek to chyba jest to jedna z ciekawszej opcji kolorystycznej.krem skora+to drewienko. :th:
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Malik Twoja fura jest świetna.bardzo mi sie podoba.widać ze dbasz o samochod. :oklaski:
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
ale poważnie jest róznica??
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
niestety nie....
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
ładny avant.trzeba mu jeszcze glebe i fela 17".ale i tak jest spoko
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
sprzęt bardzo ładny.od 0 do 200 w ile łapiesz??? o:)
-
Jakie postojówki do xenonów Audi?
rozwiąznie problemu jest bardzo proste.należy wyjąć całkowicie postojówki i jechać do elektryka samochodowego zeby nam zlikwidował błąd na FIS-ie......zapewniam ze jeśli chodzi o widoczność to świecą tak samo dobrze same xenony jak i z tymi zółtymi postojowkami a wygląd jest
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
dokładnie...tez mnie ten komunikat denerwuje.chce teraz założyc niebieskie postojowki.mają swiecic jak xenon.bo teraz to to głupio wygląda troche jak tak na zółto swiecą.kosztują chyba 17 zł szt
-
[B6 AWX] problem z żarówkami postojowymi przy xenonach
hmm.ale Ty chyba mówisz o punktowych diodach.a mi chodzi o zwykłe żaróweczki.to świeci jak zwykła postojowka tylko nie na zółto a na niebiesko troszeczke.byc moze to są te właśnie białe.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
masz postojówki zwykłe czy niebieskie???czy moze cłkowicie wyjełes.bo ja szukam takich niebieskich postojowek(niemowie o diodach).bo xenon to swieci ładnie na niebiesko ale te postojowki to na żółto.tez tak masz????
-
[B6 AWX] problem z żarówkami postojowymi przy xenonach
mam problem z żarówkami postojowymi przy xenonach.palą mi sie co 3 miesiące.znajomy ma tez B6 i ma ten sam problem.chciałem wyjąc je całkowicie ale wtedy wyskakują mi denerwujące komunikaty na FIS-ie.wiecie moze czy są jakies niebieskie żarówki postojowe??(niechodzi mi o te diody bo one wyglądają tragicznie).jesli kots wstawił niebieskie postojowe to podajcie oznaczenia tych żarówek.
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
dzięki za komentarze.przebieg jest naprawde pewny.mam juz upatrzone felgi ale jeszcze sie zastanawiam: http://moto.allegro.pl/item254221873_nowe_polerowane_felgi_wzor_s_line_do_audi_vw_.html albo http://moto.allegro.pl/item254015619_orginalne_alu_felgi_do_audi_a4_a6_a8_18_.html myśle ze 17 powinny wystarczyć...biorąc pod uwage nasze drogi.
-
[B6 AVF] Moja A4-ka
A4 B6 1.9 TDi Witam! jest to jedna z ostatnich B6.a co najważniejsze jest z polskiego salonu. Samochód jest serwisowany u audi. Jeśli chodzi o przebieg to jest 100% pewny.... Informacje: Rok: 2004 maj Przebieg: 34 tys km!!! skrzynia: 6-bieg manual Silnik: 1.9 TDi 177KM (wirus) Kolor:czarna perła Wyposażenie: -bixenon -pakiet oświetlenie -sportowa skórzana kierownica + gałka zmiany biegow (s-line) -sportowe fotele (elektryczna regulacja wsparcia odcinka ledzwiowego) (s-line) -klima 2-strefowa -kolorowy FIS -pelna elektryka -fotochromatyczne lusterka boczne -fotochromatyczne lusterko wsteczne mam zamiar dokupic pare rzeczy: -Nawigacja satelitarna RNS-E -felgi 17" s-line -obniżenie zawieszenia -przednia kratka od S4 -dywaniki welurowe orginalne (juz kupiłem ale zostawie na lato) narazie wrzuce kilka zdjęc wnętrza bo słaba pogoda
-
[B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
super bryka! mam pytanie.czy wyjełes te postojowki od xenonow czy masz jakies niebieskie??
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
z opisuwynika ze sam wstawiłes navi RNS-E.to jest tak jak w B7?? mozesz mi powiedziec jak drogo Cie to wyszło?tak orientacyjnie.poniewaz tez sie zastanawiam nad czyms takim.tylko niewiem czy jest to możliwe bo niemam BOSE.
-
uszkodzona osłona głośnika w B6
ale tak na siłe??bo probowałem i jakos niechce zejść.po rogach ma te łączenia?niewiesz moze ile kosztuje u audi ta osłonka.to są tylnie drzwi
-
uszkodzona osłona głośnika w B6
mam pytanie.czy można zdjąc tą osłonke tak aby jej nieuszkodzić?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
sprzęt jest zarąbisty.porównywałes osiągi z 2.5 ale tym 163 konnym?jest różnica?[br]Dopisany: 15 Październik 2007, 18:58 _________________________________________________bo chce zmienic sprzęta na troche nowszego i zastanawiam sie czy warto brac 2.5 tego 180 kucy.czy wystarczy moze ten 163 kucy albo oszczędny 1.9 130 konny 310 NM.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
bardzo ładna audica.jak sie sprawuje ten silniczek?? słyszałem ze cięzko odczuć róźnice niż 1.9 TDi 130km 310 NM jeśli chodzi o ,,kopyto".jeździłes moze takim 1.9?masz porównanie??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem Wiktor z Mrozów.Witam wszystkich klubowiczów A4...