Treść opublikowana przez Andrzej88
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Manetkę tempomatu? Dokładnie taką? http://www.allegro.pl/item1080909326_przelacznik_zespolony_tempomat_audi_a4_00_04_lewy.html Bo właśnie miałem klikać "kup teraz" A manetkę do fisa to pewnie do avanta ze sterowaniem tylnej wycieraczki Kto mi poda numer takiej manetki do fisa ale bez wycieraczki (sedan) ? :gwizdanie: Na allegro tego nie ma to kupię sobie w aso...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gdzie dorwałeś manetkę sterowania fisem bez wycieraczki tylnej szyby? Kupileś na alledrogo czy w aso zamawiałeś?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Będzie ktoś miał waga? Chciałbym żeby mi zczytać numer steronika kierownicy z grupy 16-Steering Wheel, pewnie będzie to 8E0 953 549 F czyli największa lipa , ale wolę mieć pewność Zobaczył by mi ktoś jaki numer ma taka manetka http://www.allegro.pl/item1072979299_audi_a4_b6_b7_2001_2007_wlacznik_wycieraczek.html tylko do sedana czyli bez opcji wycieraczki, ale ze sterowaniem fis? Na allegro nie ma niestety ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To w Drogomyślu, stacja jest za wiaduktem po prawej stronie. Mniej więcej możemy się tam na 17:40 umówić, najlepiej daj znać jak będziesz w Żorach to wtedy wyjadę bo mogą być korki itp :gwizdanie: 17 byś musiał wyjechać. Pewnie będzie grill to zabierz kiełbaski czy co tam chcesz. Ktoś zabiera tacki jednorazowe itd?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja będę jechał tą samą drogą, możemy się umówić gdzieś po drodze, np. na Orlenie w Zbytkowie albo jeszcze lepiej trochę dalej na Luk Oilu w Drogomyślu bo jest po prawej stronie. O której bedziesz jechał? Jak coś to mój numer 691 478 986
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A czym się różnią te 4PK, A4PK, B4PK, C4PK?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki Czegoś nie rozumiem, przełącznik tempomatu 4E0953521 kosztuje 145 zł a na allegro chodzą po 190 Co oznaczają końcówki 4PK, A4PK, B4PK, C4PK ? Czy te widoczne tutaj czymś się różnią oprócz wyglądu? http://www.allegro.pl/item1100293379_manetki_przelaczniki_tempomat_audi_a4_a6_2001_08.html Do tempomatu będzie trzeba tą manetkę, moduł, inną osłonę pod dodatkową gałkę (którą już mam) i wsio? Ma ktoś numer modułu? Cholera muszę sobie etkę ściągnąć...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja bym jechał w stronę Skoczowa. Chociaż w sumie sam nie wiem, bo jechałem tam w poniedziałek w godzinach szczytu i przed Żorami korki były bo droga rozkopana, stałem z 10 minut... W Pszczynie też mogą być korki. Gdzie można sprawdzić ceny oryginalnych części po numerze? Żeby do nich nie dzwonić... podobno gdzieś się da?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
właśnie nie wiem? 100 zł? bo już ich nie ma w sklepach tylko jest GT430 które przeszło tylko lekki lifting może puszczę na allegro od 1 zł i zobaczymy do ilu dojdzie a potem bede myślał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Sprzedam radio Sony CDX-GT420U, opis http://www.sony.pl/product/ica-in-car-usb-and-made-for-ipod/cdx-gt420u :gwizdanie:
-
F1, Rajdy i Motorsport
A na jakich oponach jechał? Bo aż mi się nie chce wierzyć, że w Q3 na miękkich miał słabszy czas niż w Q1 na twardych... Italiano, o jakich ustawieniach mówisz? Raczej nic nie zmieniali bo co? A jeżeli już to mogą zmienić nawet i po kwalifikacjach bo nie słyszałem, aby nie można grzebać przy bolidzie (nie wliczając opon).
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://tylik.byethost2.com/main/m127/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O kur*wa Pojechali z tą Cuprą, cwiara z tyłu pewnie wszczepiona, ale przecież żyjemy w Polsce gdzie są same 100% bezwypadki od pierwszego właściciela nic nie stuka nie puka tylko lać i jeździć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bry Po tym wczorajszym
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elegancki spot
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Weź ten wzmacniacz dzisiaj.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja bym chętnie pojechał, ale akurat sesja się wtedy kończy i egzamin mam Wojtek, to zapiszesz mnie tam na przyszły poniedziałek? Na jak długo bym musiał auto zostawić?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jakaś ironia/metafora/przenośnia* pewnie *Niepotrzebne skreślić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Faktycznie to cena za sztukę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie mam w ogóle. Tylko zwykłe w drzwiach. Siemian, warto zmieniać te woofery w tylnich drzwiach? Czy te zwykłe będą dawać rade? Akurat te 2 sztuki są za 100 zł, http://www.allegro.pl/item1063530277_glosniki_audi_a4_bose.html znalazłem aukcję na której jest komplet 4 szt. ale wołają juz 400 zł za to. http://www.allegro.pl/item1068446174_glosniki_oryginalne_audi_a4_b6_bose.html Kto mnie pobije w sapera stawiam browar na spocie Uploaded with ImageShack.us
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chcesz ten wzmacniacz? Co znaczy ten emot " " ? Staram się poskładać do kupy wszystko to co będę potrzebował. Bo jak na razie tak, Wzmak Sub Woofery przód no i co dalej? Kto się na tym zna? Jakieś kable, złączki, piny i inne duperele o których nie mam pojęcia . Co z głośnikiem centralnym, warto montować? Ile w aso kosztuje pi razy drzwi? Umówiłem się już z Czakim na montaż RNS-E w bliżej nieokreślonym terminie, ma mi wszystko skompletować i dać znać kiedy mogę podjechać. Pewnie pod Rns-e się to jakoś inaczej montuje niż pod zwykłe radio, potem mi wspominał jeszcze o jakimś kodowaniu. :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 10:31_________________________________________________Weź tego wzmaka w środe na spota :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kłopot, czyli? Ostatecznie mógłbym się wstrzymać z tym do czasu RNS-E, ktoś mi kiedyś polecał firmę z Krakowa, znacie może adres strony? +48501963597 Marcin. Powołaj sie na mnie. Słysząłem że nie da się podpiąc tak łatwo tego wzmaka pod nie ori radio ale nie wiem... On tylko montuje czy sprzedaje też?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kłopot, czyli? Ostatecznie mógłbym się wstrzymać z tym do czasu RNS-E, ktoś mi kiedyś polecał firmę z Krakowa, znacie może adres strony?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślałem, że jest inny wzmak w avancie i sedanie, ale teraz się tak przyglądam, że faktycznie chyba jest taki sam Bo tuba jest już inna w sedanie? Wysokotonowych chyba nie warto zmieniać? Bo i tak je bardzo ciężko dostać. chcesz wzmaka ? .. 100 i jest twoj .. lezy mi od pol roku i czeka na Ciebie Spoko, chyba go wezme O ile znajdę kogoś kto mi będzie w stanie to wszystko poskładać głosić się, tylko nie wszyscy na raz skrzynka bedzie :beer1: Jeszcze tylko chciałbym się dowiedzieć czy warto zmieniać głośniki w drzwiach i/lub wysokotonowe? Czy po podłączeniu pod wzmak będzie dobrze grać? I czy ma to znaczenie że mam jakieś radio-padło SONY? Przymierzam się też do RNS-E w przyszłości i czy to będzie wszystko potem pasować P&P? - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu