Treść opublikowana przez Andrzej88
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jest Twoje auto, czy chcesz kupić i w tym celu chcesz sprawdzić? Jeżeli Twoje to w środę mamy spotkania w nałężu przy grillu i zazwyczaj ktoś ma vaga. Jeżeli chcesz kupić to musiałbyś się z kimś dogadać, nie wiem, Proton chyba ma vaga? Ewentualnie Siemian który jest w Chorwacji, ale może wróci :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale dzisiaj miałem podbramkową sytuację, normalnie serce w gardle do teraz Jadę sobie jak co dzień do roboty przez las jankowicki, dojeżdżam do kolumny 4 aut które się grzecznie ślimaczą pomimo, że nic nie jedzie z naprzeciwka a prosta z kilometr, od razu lewy - różnica prędkości jakieś 30-40km/h, i nagle drugie auto w kolumnie migacz i zjeżdża na lewy pas tuż przede mną praktycznie spychając mnie z drogi Centymetry i zatrzymałbym się na drzewie przy 120, dopiero jak byliśmy praktycznie obok siebie a gość na środku drogi zauważył co się dzieje i nerwowo odbił kierownicą, patrzę do lusterka a on ze 3 kontry prawa lewa prawa i driftuje po całej drodze zbierając przy okazji pobocze, że aż się kurzyło Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że niektórzy to nigdy nie powinni dostać prawa jazdy, jak się jeździ i widzi tych różnych palantów na drodze to aż się nóż w kieszeni otwiera
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Weekend mega udany , ale samopoczucie dzisiaj katastrofa ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak można przegrzać takie hamulce? Hamujesz z 200 do 0 kilka razy pod rząd? Ja tam specem od tarcz nie jestem ale gdzie tam są jakieś pęknięcia? Bo szczerze powiedziawszy to moja prawa przednia z tego co pamiętam wygląda chyba podobnie A tak przy okazji pytanie Wojtek do Ciebie, pamiętasz moją sprawę z tarczą? Teraz jest wszystko ok, tzn jak jadę i nie hamuję to się nie grzeje czyli nic nie obciera, ale po jeździe jak sprawdzam prawa przednia jest mocniej nagrzana niż lewa, praktycznie felgi się nie da dłużej dotknąć, a z lewej strony jest tylko ciepła. Czy może to być od tego, że z prawej zostało jakieś 3mm klocka a z lewej jeszcze w chooy? Bo z drugiej strony to lewa tylna też jest trochę bardziej nagrzana niż prawa tylna. Tak jakby jeden obwód mocniej hamował Chociaż sprawdzałem w Megane i tam też jest podobna sytuacja, a nawet większe różnice są, więc może to normalne? :gwizdanie: Tak btw. będę dzwonił, żeby się umówić na wymianę klocków z przodu.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Oby Robert dzisiaj dobrze wystartował, bo ostatnio miewał z tym problemy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czyżby Meguairs? Ja też mam w planie dzisiaj zrobić pielęgnacje Nie wiem jak mi to pojdzie na takim kacu... Już dzisiaj trzecią butelkę wody pochłaniam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już wiemy co będzie leciec u Dawida w aucie jak przyjedzie na następnego spota
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fajne masz auto, że Ci sie wszystko samo robi
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
Jaki antyradar masz? Tak się właśnie zastanawiam czy nie zainwestować w takie ustrojstwo. Da się kupić coś w normalych pieniądzach co będzie dobrze działało? Nie musi mieć super hiper bajerów byle dobrze wykrywało suszarki + stacjonarne + trójnogi.
-
Plastik w audiolach jest badziewny.....
Ostatnio zamówiłem sobie parę elementów wnętrza i.... są już dobrej jakości! Nie są natryśnięte gumą itp. Normalnie teraz mam ochotę całe wnętrze wymienić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chłopaki, czym otworzyć plik .dat? Wyniki egzaminu mam w takim dziwnym formacie Google mówi, że notatnik, ale mi po otwarciu jakieś chińskie znaki wyskakują Word też nie daje rady.[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 16:08_________________________________________________Okej, poszło adobe readerem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Może być w przyszłą środę Raczej będę :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mnie dzisiaj nie będzie. POPO będziesz? Wojtekce będzie miał to radio, jeżeli dalej aktualne to weź sobie je obejrz/przypasuj i najwyżej za tydzien na spocie mi dasz kase ewentualnie przekaż Wojtkowi. Sławek, podobno będziesz weź manetkę i daj ją Wojtkowi, na pw napisz numer konta to Ci przeleję dutki.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak chcesz posłuchać to przyjedz do mnie :decayed: Swoją drogą nieźle miałęś popierdoloną tą instalacje u siebie...[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 15:13_________________________________________________i nie tyle Andrzej z b7 co po 2007 roku bo do 2007 roku w b7 były takie same głośniki. Różniły się tylko wzmacniaczem, który nie daje zbytnio róznicy No w każdym razie to już są te cięższe A ta instalacja nie tyle popierdol*na co po prostu taka była fabrycznie Były wersje bez fabrycznej instalacji (suba i wzmaka) i nie ma podłączonego cana. Na szczęście jest Kobra który to wszystko podobno ogarnia bez problemu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem ciekaw jak będzie grało kompletne-nowsze bose z b7, bo właśnie dzisiaj do mnie Czaki wysyła za fajne pieniądze Sławku, będziesz w środę na spocie? Weź mi tą manetkę tempomatu jak coś i daj znać ile za nią chcesz- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Holandia Holandia Holandia Pięknie.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A gdzie spryski?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak to znalazłeś? Ja szukałem i nic A zastanawia mnie jeszcze jedno? co to jest ten element który wrzuciłem w czerwonym kwadracie? Jest on taki sam w modulach F jak i każdym innym? tak się domyślam, że to po prostu jakiś element mocowania ale nie jestem pewny gdyż nigdy żadnego modułu na żywo nie widziałem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a w jakiej cenie masz? napisz do czakiego Już kupiłem, 150 zł. Nie pomyślałem właśnie, że Czaki może mieć. Ale patrząc po cenach to raczej zbytnio nie przepłaciłem (mam nadzieję). Z Czakim właśnie pisałem o manetce wycieraczek pod fis do sedana, na razie nie ma ale mówi, ze czasem miewa. Jest to dość mało popularna manetka.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kto mi powie czy taki moduł 8E0953549Q to jest jakiś nowszy czy jak? Bo wg opisów są F, L, N, M, P :gwizdanie: A tą manetkę chyba przygarnę, wyjdzie w praniu- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rezałeś tempomat i została Ci manetka do tempomatu? Nie działa i musiałeś kupić drugą? Ile za nią chcesz?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Manetkę tempomatu? Dokładnie taką? http://www.allegro.pl/item1080909326_przelacznik_zespolony_tempomat_audi_a4_00_04_lewy.html Bo właśnie miałem klikać "kup teraz" A manetkę do fisa to pewnie do avanta ze sterowaniem tylnej wycieraczki Kto mi poda numer takiej manetki do fisa ale bez wycieraczki (sedan) ? :gwizdanie: Na allegro tego nie ma to kupię sobie w aso... dokladnie taka a manetka do fis oczywiscie z wycieraczka tyl tylko takie uznaje ! ile chcesz za tą manetke tempomatu? - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu