Treść opublikowana przez Andrzej88
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślałem, że jest inny wzmak w avancie i sedanie, ale teraz się tak przyglądam, że faktycznie chyba jest taki sam Bo tuba jest już inna w sedanie? Wysokotonowych chyba nie warto zmieniać? Bo i tak je bardzo ciężko dostać.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już od dłuższego czasu latam po tym allegro szukając bose do sedana i chyba wreszcie się coś pojawiło? wzmak http://www.allegro.pl/item1064737885_wzmacniacz_muzyczny_audio_bose_audi_a4_8e0.html głośniki http://www.allegro.pl/item1063530277_glosniki_audi_a4_bose.html woofer http://www.allegro.pl/item1074269976_audi_a4_b6_tuba_bose_2001_2008.html :mysli:
-
Drogo zapłacimy za paliwo jadąc na wakacje
Pierdoły... 2 lata temu jak jechałem na wakacje to płaciłem jakieś 4.90 za benzol... Ogólnie nie ma się czym przejmować bo media zawsze opowiadają, że będzie 5-6zł za litr... Nie wiem ile teraz benz kosztuje ale ropa 4.25 u mnie. Więcej jak 4.50 za litr ropy 4.80 za litr benzyny nie będzie... [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 10:09_________________________________________________ Taaa... ale wtedy był kryzys i cena baryłki spadła ponad trzykrotnie ze 140 do 40 dolarów.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pogo zaje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
od miesiąca Czekasz żeby wymienić komplet?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
NIE zawsze.......normalnie AFNy nie zchodzą tam poniżej 200.....ale Wojtek wypił piwko do obiadu i nie chciał kusić losu co nie? :decayed: nie nie chciałem zostawiać kolegi [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:32[hr Szkoda tylko że nic nie widziałem w tej zasłonie dymnej [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:48_________________________________________________A tak przy okazji to żarówka lewa Ci nie świeci
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za spota Wojtek, zawsze tam tak jeździsz? Dobrze, że chociaż na górkach ze skrzyżowaniami zwalniasz do 120 Tak zerkałem to parę razy ze 170 było.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam po dłuższej przerwie Jakiś czas mnie tu nie było. Wpadnę dzisiaj na spota. Cholera mam przełamanie na kablu głośnikowym przód z prawej strony, jak otwieram drzwi to raz gra, raz nie gra, tak samo jak poruszę to łączenie drzwi-buda. Ile jest roboty żeby wymienić kabel głośnikowy? Co trzeba ściągać? boczek, tunel?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
padać ma niby do środy...
-
F1, Rajdy i Motorsport
Borowczyka to się słuchać nie da
-
F1, Rajdy i Motorsport
watpie za duzo samochodow , zawsze bedzie ktos przeszkadzal na tym torze.Bedzie wciul dublowania. ale pod koniec wyscigu bedo mieli malo paliwa i zajechane opony. Nie ma szans na rekord podczas wyścigu. Jak zejdą poniżej 1.15 to będzie sukces.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Uploaded with ImageShack.us www.f1.com wystarczy się zarejestrować i w czasie wyścigu kliknąć Live Timing. Ja jednym okiem na tv a drugim na monitor patrze
-
F1, Rajdy i Motorsport
Będzie dobrze Oby nie było tylko żadnych niespodzianek na pierwszym zakręcie i oby nie było żadnych awarii.
-
F1, Rajdy i Motorsport
:good: Lp. Imię i nazwisko Zespół Najlepszy czas Strata Okr. 1 Robert Kubica Renault 1:14.806 26 2 Felipe Massa Ferrari 1:14.852 0.046 22 3 Mark Webber Red Bull 1:14.945 0.139 25 4 Lewis Hamilton McLaren 1:15.038 0.232 25 5 Sebastian Vettel Red Bull 1:15.046 0.240 26 6 Michael Schumacher Mercedes GP 1:15.236 0.430 22 7 Nico Rosberg Mercedes GP 1:15.252 0.446 20 8 Sebastian Buemi Toro Rosso 1:15.537 0.731 22 9 Adrian Sutil Force India 1:15.659 0.853 14 10 Jenson Button McLaren 1:15.682 0.876 22 11 Vitantonio Liuzzi Force India 1:15.691 0.885 19 12 Jaime Alguersuari Toro Rosso 1:15.769 0.963 27 13 Nico Hulkenberg Williams F1 1:16.164 1.358 24 14 Rubens Barrichello Williams F1 1:16.232 1.426 21 15 Witalij Pietrow Renault 1:16.240 1.434 27 16 Fernando Alonso Ferrari 1:16.266 1.460 6 17 Kamui Kobayashi Sauber 1:16.644 1.838 26 18 Pedro de la Rosa Sauber 1:16.696 1.890 23 19 Heikki Kovalainen Lotus 1:17.782 2.976 18 20 Jarno Trulli Lotus 1:17.865 3.059 26 21 Lucas di Grassi Virgin 1:18.063 3.257 25 22 Bruno Senna Hispania Racing 1:19.720 4.914 25 23 Karun Chandhok Hispania Racing 1:19.781 4.975 21 24 Timo Glock Virgin - - 3
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Po co Ci to? Pewnie każdy zna O karwa jaki patent :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak chcesz mieć hard to wymów po sobie "Jola nielojalna, Jola lojalna" Niektórzy nawet na trzeźwo nie umieją bez zająknięcia a na bani to jest dopiero polew
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Bry. Ja jestem chętny na gokarty, ale wszystko zależy od daty i godziny...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak leci? Ja byłem Wiśle od piątku aktywnie spędzać majówkę (czyt. pić ) krata za kratą, flacha za flachą szła przez całe 3 dni To już nie to zdrowie co kiedyś do takich imprez... ale nie powiem bo było rewelka, jutro do roboty ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Taaa... na targach SAWO byłem :gwizdanie: ciężko powiedzieć czy będzie jakiś efekt... Dobrze, że już jutro weekend bo trzeba trochę wypocząć...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe, jutro o 9 rano jadę do Poznania to znowu to będę przerabiał + jest taki, że jadę busem który załadowany pociągnie max 140 to nie będę aż tak bardzo musiał hamować Wracam w piątek to pewnie będzie ze 30 stron do czytania
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z tą walką to zabrzmiało jakbyś miał zamiar a to nie o taką walkę chodzi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jechałem dzisiaj pierwszy raz śląskim odcinkiem A1, raptem paręnaście km ale jedzie się Trzy pasy w jedną stronę robią robotę, szkoda, że nie będzie tak na całej długości... bo wkurwiające jest jak się sunie pod 2 paki a tu tir tira zaczyna wyprzedzać, bo jedzie 0.5km/h szybciej i co się będzie dostosowywał jak we Wrocławiu będzie 30 sekund przed tamtym Praktycznie nie ma różnicy czy się jedzie 140 czy 180 bo i tak wszyscy się spotykają po paru kilometrach za tirem Po takiej trasie jak dzisiaj Katowice-Legnica, Legnica-Katowice moje nerwy były na granicy wytrzymałości
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ku*wa posiałem gdzieś zapasowy klucz ;( ASO mi pewnie może dorobić? Bo tam jakieś kodowania pewnie wchodzą w grę itepe... pewnie parę stówek do tyłu... co za pech
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O ja pier... człowiek nie wchodzi na forum 1 dzień a tutaj tyle stron i tyle ciekawych zdjęć Mnie jutro chyba nie będzie bo odstawiam auto do lakiernika, chyba że przyjadę czym innym Baddy: wiadomo że prezes jest dzisiaj za barcą, pewnie już przed tv siedzi i czeka Ja tam jestem za interem, jakoś nie przepadam za blaugraną. Spadam przed TV
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ładna, ja bym przebieg dokładnie sprawdził, drążek biegów nie wygląda chyba na 155 tys. Ps. Odstawiłem dzisiaj to auto zgodnie z umową