Treść opublikowana przez Andrzej88
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie jak się nazywał program który otwierał filmiki z komórki? Bo nie umiem sobie przypomnieć Nie wiem jaki to format.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Mi to już dawno temu przeszło przez głowę, jestem za...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
990 nawet nie pyknie, przecież my nie spamujemy jak na śląskich
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Całą noc mi się jeszcze odbijało tą kiełbasą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Elegancka fura... ale automat Kurde albo coś tania albo 3.0tdi już tak staniały?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zanosi się na deszcz dzisiaj
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic, te zdjęcia na godzic.pl to sam robiłeś? Niezłe niezłe To już wiemy kto bierze aparat? :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja mam najprawdopodobniej walnięty przegub ... także nie chcę za bardzo jeździć... ale postaram się przyjechać czymś innym Wojtek ile te żarówki kosztują? Bo nie wiem ile kasy przygotować. Można płacić u was kartą?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Już nie raz było przecież tak, że wyjeżdżając od mechaników jechali obok siebie w pit-lane i zdawało się że dojdzie do kolizji :gwizdanie: Kar sobie nie przypominam Tak na prawdę to jest martwy przepis, bo jeżeli wjeżdżają całą grupą w odstępach kilku metrów to dlaczego mają wyjeżdżać 30 metrów od siebie a tym bardziej 55? Pit stop mógłby wtedy trwać nawet i 15 sekund z czego wymiana opon 4
-
Dziury na drogach i prawo...
Ja bym za uja przez coś takiego nie jechał To już chyba nie jest dziura.... to nawet nie jest droga. edit To da droga? http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,7704205,Zaorali_asfalt_ciezarowkami.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ten zlot polegał na grupowym urżnięciu się czy jeszcze na czymś? Parking dla Pań http://www.epoznan.pl/index.php?section=news&subsection=news&id=18598
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cholera ale mnie dzisiaj niemiła niespodzianka spotkała Wyjeżdzam sobie na wstecznym, wrzucam jedynkę, gaz, a tu nagle coś mnie bloknęło (jakbym miał ręczny zaciągnięty), szarpnął dwa razy coś stuknęło i zgasł. Teraz przy mocniejszym dodaniu gazu na 1 i 2 biegu słychać takie chrobotanie, które jest jeszcze bardziej odczuwalne przy skręcie w lewo i dodaniu gazu nawet mniej niż na prostych kołach. Przegub? Czy mogę jutro zrobić w tym stanie jakieś 100km delikatnie jeżdżąc? Nie chciałbym gdzieś stanąć na trasie Druga sprawa, dlaczego prawa tarcza nagrzewa mi się bardziej od lewej? Czym to może być spowodowane jeżeli na podnośniku nie ma oporów? [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 12:26_________________________________________________Kurde... wszystko wskazuje na przegub ale czy możliwe żeby się zablokował że się ruszyć nie dało?
-
Uważaj! Twój samochód może być następny! - artykuł
B7 za 38 tys? Mi za moje niecały rok temu chcieli policzyć od 35 tys. Tak na przyszłość to najlepiej się dogadać żeby na umowie ks wpisać niższą kwotę, a w US przy wypisywaniu świstka jak babka znajdzie wartość auta w tabelce 35 tys. to mówimy że nie jest tyle warte bo ma zderzak pęknięty, drzwi do malowania, reflektor rozbity itp i wpisujemy to w uwagach Nikt tego nie sprawdza.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O ku**a audi ze znaczkiem M Zapytaj się co to wg. niego za wersja
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja byłem wczoraj po spocie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Właśnie też się ostatnio nad tym zastanawiałem? Bo na drodze różnicę między 195/65/15 a 225/45/17 czuć i to bardzo, a przecież opory toczenia czy to na asfalcie czy to na hamowni powinny być chyba takie same? Masz jakieś linki, chętnie bym o tym poczytał
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No, no, frekwencja wczoraj do tego byłem jako jeden z ostatnich o 17:45 Piter oby tak dalej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
56% to rzeczywiście zdecydowana No to rozumiem 16 autek jak na razie bedzie? Nieźle No bo chyba jak kogoś nie będzie to nie głosuje?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ciekawe czy frekwencja będzie równa liczbie głosów....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i dziesiec stopni mniej moze jutro w nalezu tak nieoficjalnie a za tydzien wielkie otwarcie To już lepiej się zebrać pod decathlonem i stamtąd korowód do nałęża A potem przecięcie wstęgi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja jutro będę po dłuższej przerwie, ale tylko do 19 maks Ja bym był za nałężem, bo po co marnować taką pogodę? Jutro ma być 15 stopni a w przyszłą środę tylko 6 - parodniowe ochłodzenie. Może ankieta?
-
[B6 AVB] Problem z silnikiem
Czy ktoś mi może powiedzieć, czy takie odpalanie jest potrzebne silnikowi który stoi czy wręcz przeciwnie - szkodzi? Mam motocykl którym jak wiadomo nie jeżdżę w sezonie zimowym, teraz nie odpalałem go praktycznie od października i ostatnio zapalił od strzału po pół roku. Niektórzy jednak mówią, że powinno się od czasu do czasu przepalić jak długo stoi... jak to jest? Pewnie z samochodami jest podobnie dlatego pytam.
-
[B5 1Z] Zakup Termostatu, proszę o Waszą opinię
Ja mam wahlera za 30 zł i działa bez zarzutu. 90 i ani drgnie.... . Ja polecam...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak go zobaczyłem to musiałem sobie go wstawić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zmieniaj śmiało, ja wczoraj zmieniłem Kurfa 10 koni mniej na tych laczkach Pogoda do końca marca jest obiecująca a w kwietniu też już raczej będzie ciepło.