Treść opublikowana przez lex57
-
A4 B6 Wentylator chłodnicy nie pracuje
Wentylator chłodnicy nie pracuje, sprawdzałem sterownik ,po uruchomieniu auta i włączeniu klimy ( przycisk ECON) na kablu który odchodzi do silnika wentylatora pojawia się napięcie które rośnie do 14 V następnie spada i znowu rośnie i taki cykl ciągle się powtarza ,pytanie czy to tak ma być??? czy to normalne??? Dodam że po podłączeniu bezpośrednio kabla z akumulatora do tego od silnika wentylatora dalej wentylator nie chodzi ,czyli myślę że silnik kaput. ale czy jest normalne to napięcie pulsujące na sterowniku. Dzięki za podpowiedzi.
-
Wycieraczki przód
Najprawdopodobniej są zatarte na tulejkach, miałem ten sam problem ,psikam od czasu do czasu WD pod ramię wycieraczki na ten trzpień co wchodzi w karoserię i już robię to z 6 lat i jest OK. A elektryk pewnie chciał zedrzeć z Ciebie kasę powiedz mu niech się uczy
-
Stuki z przodu
Amortyzatory są ok. mam na myśli wahacze /komplet/ bo chyba stąd te stuki
-
Stuki z przodu
Witam kolegów Coraz głośniejsze stukanie z przodu /zawieszenie/ 350000 km przejechane nic nie wymieniane , chyba już pora. Co polecacie??? Dzięki z góry za podpowiedzi
-
[B6 AVF] Silnik nagle traci moc
- [B6 AVF] Silnik nagle traci moc
Dzięki Gregorski3 rozjaśniłeś mi- [B6 AVF] Silnik nagle traci moc
Kamil co masz na myśli , co może być niedoładowane lub przeładowane ..... /akumulator???/- [B6 AVF] Silnik nagle traci moc
co jest; jadę i nagle silnik nie ma mocy, wyłącza się elektrozawór wyłączę silnik i zaraz uruchomię i wszystko gra. Zaczęło mi się tak robić podczas dużych mrozów ale teraz też się to zdarza przeważnie jak jadę pod górę i na zimnym silniku Czy zawór do wymiany czy może wina paliwa a może jeszcze coś innego. Poradzcie co robić- Swiatła mijania
Czy stosował ktoś ledowe żarówki do świateł mijania . Jakie żarówki i jaki efekt??? dzięki za odpowiedzi pozdrawiam- Sprzęgło
czy aby wymienić tarcze sprzęgłowe trzeba wyciągać silnik???- Włączam biegi samochód nie jedzie
Jechałem z góry dość długo na biegu droga kręta jak to w górach usłyszałem coś jakby mi coś ocierało o koło ale zaraz ustało- Włączam biegi samochód nie jedzie
Pomocy Jechałem po górach w pewnym momencie samochód przestał ciągnąć . Biegi wchodzą normalnie ale nie ma jazdy ,słychać tylko taki szumek im większy bieg tym głośniejszy szum Pomóżcie koledzy co to może być /sprzęgło padło???/ jestem daleko od domu- Włączam biegi samochód nie jedzie
Półośkę raczej nie było by słychać inny dzwięk- Włączam biegi samochód nie jedzie
Pomocy Jechałem po górach w pewnym momencie samochód przestał ciągnąć . Biegi wchodzą normalnie ale nie ma jazdy ,słychać tylko taki szumek im większy bieg tym głośniejszy szum Pomóżcie koledzy co to może być /sprzęgło padło???/ jestem daleko od domu- Włączam biegi samochód nie jedzie
Pomocy Jechałem po górach w pewnym momencie samochód przestał ciągnąć . Biegi wchodzą normalnie ale nie ma jazdy ,słychać tylko taki szumek im większy bieg tym głośniejszy szum Pomóżcie koledzy co to może być /sprzęgło padło???/ jestem daleko od domu- Rns-e Brak satelit
wpiąłem dobrze ............. chyba . Jutro jeszcze raz sprawdzę- Rns-e Brak satelit
Mam podobny problem . RNS-E nie widzi oryginalnych płyt .Wyczyściłem laser , i jest OK płyty czyta wszystkie ale nie widzi satelitów /przed wyjęciem rnsa wszystko było ok./ czy to przypadek że akurat padła antena czy coś innego??? pomóżcie proszę- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przejechane prawie 300 tys. pora zmienić tarcze no i klocki ma się rozumieć . Co polecacie na przód i co na tył / nawet nie wiem jakie mam średnice i jakie mają być grubości/- Wyglad ikonek w navi rnse
Witam W swojej navi tego raczej nie ustawisz- karta sd
Skróć nazwę pliku i będzie OK.- [B6 AVF] Planuję założenie nawigacji co proponujecie ?
zainstaluj RNS-E a będziesz zadowolony- [B6 AVF] Podświetlenie
Dzięki koledzy wszystko O K- [B6 AVF] Podświetlenie
Po wymianie akumulatora zbladło mi podświetlenie wskażników, jak je rozjaśnić? pomocy- [ALL B7] Wymiana audi navi
da się zamienić, sprawdz na allegro jest wiele propozycji- [B6 AVF] RNS-E problem z navi
po kilku miesiącach włożyłem płytę nawigacyjną do RNS-E i nawigacja pokazuje głupoty, na informacji satelity odebrane cały czas 0 na fisie wyświetla mi się "off road" może ktoś coś poradzi? - [B6 AVF] Silnik nagle traci moc