Treść opublikowana przez lex57
-
[B6 AVF] Wymiana Fis-a
oczywiście że takie operacje ludzie robią
-
[ALL B6] Wymiana chorus grundig na audi concert
wszystko identiko tylko musisz mieć kod do concerta
-
[B6 AVF] Wybór rozrządu
To jest do napędu AVF ale ..jeśli to są orginały??? podejrzanie niska cena
-
[B6 AWX] Cena wymiany rozrządu w autoryzowanym serwisie Audi
jutro mam umówioną wymianę w autoryzowanym serwisie cena w granicach 1300 a typ silnika oczywiście że ma znaczenie
-
[B5 AHU] Stukanie po wymianie oleju
wracaj do tego magika co ci to wymieniał
-
[ALL] Czym umyć silnik diesla ?
jedż na myjke tam wiedzą jak i czym zrobić za parę groszy
-
[ALL B6] Rozkodowanie radia
gdy te wszystkie rady nie poskutkują to prawie każdy elektronik ci rozkoduje za jakieś 2,-3 dychy
-
[ALL B5] Problem z Kodem w Chorus Kasetowy
udaj się do jakiegoś doktora rozkoduje ci i po problemie
-
[B5 AHU] Problem z mocą
zabrudzony zawór tak ma czasem jeżeli nie ma mocy wystarczy wyłączyć i włączyć silnik
-
[B5 AFB] Szarpie przy ruszaniu
sprubuj skręcić aby pedał brał... powiedzmy od środka
-
[B5 AJM] Symphony I - wyciąganie radia.
sprubuj włożyć pilniczek do paznokci w oporny otwór (lepiej żeby był komplet wyjmaków)
-
[ALL B7] Prośba o poradę
Z tą płytą wszystko będzie śmigać OK ,są na niej nawet polne drogi
-
[B6 AWX] RNS-E
Jak długo trwał by montaż i ile by mnie to kosztowało Mam radio 1 din, trzeba zamontować nawi + czytnik dvd + bluetooth powiedzmy że wszystko mam
-
[B6 AWX] RNS-E
Witam wszystkich Niech mi ktoś podpowie gdzie w Lubelskim woj. najlepiej zainstalować nawigację RNS-e z góry dziękuję
-
[B6 AVF] Gdzie gniazdo do zmieniarki ?
Witam Proszę o info. Mam radio Chorus gdzie znajduję się gniazdo do zmieniarki podobno gdzieś w bagażniku ale gdzie dokładnie ??? {B6 Avant } w radiu zaglądałem wychodzi wiązka kabli z tej wtyczki z której powinna być zmieniarka z góry dzięki za info pozdrawiam wszystkich
-
[B6 AVF] Którą nawigację zainstalować ?
Proszę o radę czy warto zainstalować nawigation plus MFD Blaupunkt czy Audi mawigation plus RNS-E czy dać sobie spokój bo mało dokładne a kupić jakiegoś Tom tom czy Becker czy inną z góry dzęki za radę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawiam wszystkich miłośników i użytkowników A4 Mieszkam na pięknym Roztoczu A4 B6 śmigam dopiero od roku i jest to niezła frajda