Treść opublikowana przez Si?a
-
Lockerz.com
Jeszcze powrócę do uzupełniania adresu. Czy w polu Address 2: (optional) masz coś wpisane? Jeżeli mieszkasz w domu to Address 1 wystarczy, ale gdy mieszkasz w bloku to czy w Address 2 wtedy należy wpisać numer mieszkania? Jak to jest ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A po czym twierdzisz że to przez przepływke? robiłeś logi??? A może masz muła bo masz 1Zeta Nie napisałem przecież, że to do mojego . Kolega ma problem bo mu paska przymula...
-
Lockerz.com
Hmmm no ja już na koszulkę czekam dłuższą chwile. Powiedz mi co wpisałeś w State/Prov. Mam nadzieje że dobrze wszystko uzupełniłem... Może ja w jakiś sposób muszę się zgłosić do nich że nie dostałem koszulki, a mam 20 osób wpisane, no i oczywiście dane uzupełnione :/.
-
Lockerz.com
koszulka pewnie przyjdzie, jak uda Ci się coś wygrać . Na filmikach często tak jest że gość jak otwiera Box'a to wyciąga najpierw koszulkę a później jakiś sprzęt
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ma ktoś pożyczyć przepływomierz od AFN'a w celu sprawdzenia czy samochód ma muła przez starą przepływke ?
-
Lockerz.com
Gdybyście wiedzieli kiedy dokładniej będzie można coś zamawiać to piszcie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hmmm gdzieś czytałem, że te "bezobsługowe" jednak da się otworzyć... :gwizdanie: Tylko po prostu producenci stosują taki chwyt reklamowy, że niby nie da się go otworzyć, tak żebyśmy kupili nowy aku.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ojj.. no to sorry fakt, musiało mi się pomylić .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam. Jak tam z ... dzisiejszym spotem ? Ile osób się stawi?
-
Lockerz.com
Witam wszystkim. Wszystko by było ok, gdyby nie to że... Nie ma problemu ze zbieraniem punktów... w końcu będziemy mieli wystarczająco nawet i na netbooka. Wszystko pięknie, tylko że kiedy w końcu przyjdzie czas gdy oni otworzą możliwość na zamówienie nagrody to wtedy wyobraźcie sobie że pół Polski + USA + jakieś inne kraje wchodzą na jedną stronę . Ogólnie teraz robią akcje, że nie powiedzą kiedy otwierają możliwość zamawiania, tylko to będzie, jak sami napisali niespodzianka . Także ja bym do tego strasznie emocjonalnie nie podchodził i na wstępie nie jarał się że mogę mieć lapka z tej strony. Po prostu gdy nie mam co robić na kompie to wchodzę tam, 1 kliknięcie, jedna odpowiedź i wychodzę. Pozdrawiam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak zadzwoni to cichym głosem powiedz: " Nikogo nie ma w domu" . Powinno pomóc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Albo po prostu to się nazywa klubowicz. Wie kiedy jest spot , inne imprezy są już mniej ważne
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
A więc nie ma sensu odmawiać mandatu bo czy tak czy tak dostajemy punkty, tyle że cała sprawa trochę się przeciągnie. Czekamy na link, może coś się zmieniło na naszą korzyść
-
24 punkty karne i po prawku - jak to jest ?
A więc jeżeli mamy ok. 22 punktów i przytrafi nam się sytuacja w której np. za przekroczenie prędkości + inne wykroczenia, mamy dostać kolejne punkty to lepiej kierować sprawę do sądu, tam nie zgadzać się z wersją policjanta ( będzie miał nagranie) i ponieść dodatkowe koszty. Tylko jeszcze trzeba się dowiedzieć jakie to będą koszty(za sąd) przykładowo przy mandacie w wysokości 600zł? Jeżeli kierujemy sprawę do sądu, to czy zatrzymujemy prawko czy i tak zabierają?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie, jeszcze może ktoś znajdzie jakąś konkurencyjną miejscówkę, może ankieta będzie i głosowanie. Także zanim wybierzemy miejsce akurat będzie ciepło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Czy te 30km to jest tak dużo że trzeba pisać AŻ? Patrycja, to nie jest tak dużo , 15 minut i jesteś na miejscu. A co do miejsca, to jeżeli masz jakieś lepsze opcje to pisz , może przebijesz miejscówkę dsz33 , jak dla mnie to Brzeżanka wygrywa .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gdzie?? W sumie 30km od Rzeszowa to chyba nie aż tak daleko...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
SID a 10 Stycznia?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak będzie jeszcze tyle śniegu co dziś to może za kare jazda sankami po podpromiu?
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
Jak tylko trochę śniegu stopnieje wlepiam tu pełne logi i wtedy będzie można powiedzieć co jest grane . Czy opłaca się czyścić przepływke? Czy od razu wymiana na nową?
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
heh , na początku niby te logi były w porządku, a teraz coś z przepływką jest nie tak... , no dobrze. Przepływka już raz była czyszczona(jakieś pół roku temu), wiem że to pomaga tylko na jakiś czas, także pewnie pasuje ją wymienić. Wiem że należy umieszczać logi kompletne. Zrobię to przy najbliższej możliwej okazji. Jak na razie to... pozostaje tylko cieszyć się śniegiem .
-
[B5 1Z] Prośba o ocenę logów- KOMPLET
EHhhh... No chodzi mi o grupe która przybliży mi co się dzieje z Katem czy trzeba by go już wypruć czy jeszcze można na nim jeździć... a więc od tego jest grupa 11, także dzięki za podpowiedz.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nawet jak dodasz gazu na biegu jałowym to dalej świeci?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To nie powinieneś mieć problemu z dojechaniem na PDP . Pamiętaj że jest to ostatnie spotkanie w tym roku. Bijemy rekord frekwencji. No ale jeżeli naprawdę nie możesz.... :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hehe Zwykła wymiana . (Gleba na zime , nie wiem czy byłby to dobry pomysł) Dibo będziesz 20 w Rzeszowie ?