Treść opublikowana przez egon0407
-
Grupowy CHIP w Compsport !!! Szukam chętnych !!!
Hejka czy jest mozliwosc jeszcze sie dopisania czy juz niebardzo?? bo dopiero po 10 września bede wiedzial jak z kasa stoje:(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor jest moje Audi na jakims filmiku?? jesli tak to zamawiam plytke od Ciebie:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczerze mówiac też bylem zaskoczony jak fruwalo moje Audi Chyba trzeba isc w chip tuning moze uzbieram do września tysiaka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszytkich jednak wczoraj dalo rade moje padło:gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tez sie zjawie to do 18:D [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 15:40_________________________________________________to moze nawet obiadu niebede jadl zeby byc lzejszy <lol2>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Miron mozesz mnie wykreślic z Kamienia Śląskiego po prawdopodobnie do niedzieli niezdarze wrocic bo jade do wa-wy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejo Panowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja dzis niestety sie nie wyrobilem bo musialem sie pakowac bo lece nad Morze dzisiaj na przeszlo tydzien:) Pozdrowionka piszcie co z Kamieniem śląskim bo ja bym jechal na 100% Pozdrowionka dla wszystkich wypije wasze zdrowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja kupilem podkadke taka wiesz co sie przykleja na kokpit i telefon do tego dalem za nia 15zl i do tego byl kupon rabatowy ze zniszka 15zl czyli podkladka za darmo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam nawet znizke 15zł na wstep mozna sie zgadac jak najbardziej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez bede ja tez bede jechal na 100%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB Dzieki Majki a do tych Gliwic masz moze tel?? Fajnie by gdy bys zalatwil :> http://www.radiokomunikacja.centrum.gliwice.pl/inne/index.html Tu masz egon namiary na ten sklep dziekować :notworthy: :notworthy: ale czemu ulica Konarskiego ?? a nie wroclawska??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to wyciagaj gwinta to pomysle moze bym go odkupil : [br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 17:36_________________________________________________ egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB popieram majki skelp spoko sprzect niedrogi dobry a i ustawic mozna wiec polecam a dokladnie gdzie to jest ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB Dzieki Majki a do tych Gliwic masz moze tel?? Fajnie by gdy bys zalatwil :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka gdzie tu niedrogo jest jakis sprzedaż + montaz CB radio i jakie wybrac??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a gdzie to jest ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chlopy gdzie regeneruja wachacze ?? Ojciec sie pyta bo cos zaczyna stukac w jego Passacie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry Pucek znalazlem auto dla Ciebie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9088409 Ryje beret zebym mial 40 tys ehhhh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/summer_cars_party_26_wrzesien-t90053.0.html;msg1023943
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zapomnijcie o mnie ze ja bylem wczoraj :P sorki ale sie spieszylem a musialem cos w arenie po ogladac i dlatego na chwile bylem zeby sie chociaz przywitac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki za spota:) Darkowi i Piterze za podpiecie waga co sie okazalo mam zdrowa serie :D Gregory zakochalem sie w pssst poprostu bajka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema wszytkim Keżor bedziesz dzisiaj to wez jakies nalepki bo bym kupil od Ciebie 2:) jak jeszcze masz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hejka mam pytanko:) Ojciec chce wymienic u siebie wahacze górne w Passacie B5 czyli takie same jak u nas sa:) Jakie moge mu polecic najlepiej jakies orginaly moze TRW?? albo Febi co polecacie??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pelex dobrze pisze polać mu bo ostatnio tak robilem - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE