Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

egon0407

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez egon0407

  1. Hejka czy jest mozliwosc jeszcze sie dopisania czy juz niebardzo?? bo dopiero po 10 września bede wiedzial jak z kasa stoje:(
  2. Keżor jest moje Audi na jakims filmiku?? jesli tak to zamawiam plytke od Ciebie:D
  3. Szczerze mówiac też bylem zaskoczony jak fruwalo moje Audi Chyba trzeba isc w chip tuning moze uzbieram do września tysiaka
  4. Witam wszytkich jednak wczoraj dalo rade moje padło:gwizdanie:
  5. tez sie zjawie to do 18:D [br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 15:40_________________________________________________to moze nawet obiadu niebede jadl zeby byc lzejszy <lol2>
  6. Siemka Miron mozesz mnie wykreślic z Kamienia Śląskiego po prawdopodobnie do niedzieli niezdarze wrocic bo jade do wa-wy
  7. Ja dzis niestety sie nie wyrobilem bo musialem sie pakowac bo lece nad Morze dzisiaj na przeszlo tydzien:) Pozdrowionka piszcie co z Kamieniem śląskim bo ja bym jechal na 100% Pozdrowionka dla wszystkich wypije wasze zdrowie
  8. ja kupilem podkadke taka wiesz co sie przykleja na kokpit i telefon do tego dalem za nia 15zl i do tego byl kupon rabatowy ze zniszka 15zl czyli podkladka za darmo
  9. ja mam nawet znizke 15zł na wstep mozna sie zgadac jak najbardziej
  10. ja tez bede ja tez bede jechal na 100%
  11. egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB Dzieki Majki a do tych Gliwic masz moze tel?? Fajnie by gdy bys zalatwil :> http://www.radiokomunikacja.centrum.gliwice.pl/inne/index.html Tu masz egon namiary na ten sklep dziekować :notworthy: :notworthy: ale czemu ulica Konarskiego ?? a nie wroclawska??
  12. to wyciagaj gwinta to pomysle moze bym go odkupil : [br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 17:36_________________________________________________ egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB popieram majki skelp spoko sprzect niedrogi dobry a i ustawic mozna wiec polecam a dokladnie gdzie to jest ??
  13. egon najlepiej coś z presidenta tylko ceny już są inne jak za alana, trzeba było wcześniej sie tym zainteresować to bym Ci załatwił nowy zestaw presidenta z anteną w dobrych pieniądzach, zadzwonie wieczorem czy coś jeszcze ma... a jak nie to Gliwice ul. Wrocławska za strażą pożarną jest sklep i serwis CB Dzieki Majki a do tych Gliwic masz moze tel?? Fajnie by gdy bys zalatwil :>
  14. Hejka gdzie tu niedrogo jest jakis sprzedaż + montaz CB radio i jakie wybrac??
  15. Chlopy gdzie regeneruja wachacze ?? Ojciec sie pyta bo cos zaczyna stukac w jego Passacie
  16. Dobry Pucek znalazlem auto dla Ciebie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9088409 Ryje beret zebym mial 40 tys ehhhh
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie/summer_cars_party_26_wrzesien-t90053.0.html;msg1023943
  18. nie zapomnijcie o mnie ze ja bylem wczoraj :P sorki ale sie spieszylem a musialem cos w arenie po ogladac i dlatego na chwile bylem zeby sie chociaz przywitac
  19. Dzieki za spota:) Darkowi i Piterze za podpiecie waga co sie okazalo mam zdrowa serie :D Gregory zakochalem sie w pssst poprostu bajka
  20. Siema wszytkim Keżor bedziesz dzisiaj to wez jakies nalepki bo bym kupil od Ciebie 2:) jak jeszcze masz
  21. Hejka mam pytanko:) Ojciec chce wymienic u siebie wahacze górne w Passacie B5 czyli takie same jak u nas sa:) Jakie moge mu polecic najlepiej jakies orginaly moze TRW?? albo Febi co polecacie??
  22. Pelex dobrze pisze polać mu bo ostatnio tak robilem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.