Treść opublikowana przez DiAMOND
-
[B5 AFN] Spinki listwy bocznej
ale to skutkuje uszkodzeniem spinek?
-
[B5 AFN] Spinki listwy bocznej
tak, tą na dole drzwi, czym podważać?
-
[B5 AFN] Spinki listwy bocznej
Witam, Ktoś wie jak zdjąć spinki pod listwę dolną?
-
[B5 AFN] Numer zaślepki foteli w B5
Witam, Potrzebuje numer zaślepki, który znajduje się za fotelem kierowcy w B5 nie wiem czy to nazywa się pokrywa prowadnicy poniżej popielniczki, ktoś zna numer oryginał. Z góry dziękuje.
-
[B5 AFN] Jaki jest układ u AFN 97r?
Uszczelka rozerwała się ale już jest OK. Wymieniłem 2 uszczelki na tylną oś. Jednak wymienię kompletnie na tylną i na przednią oś czyli tak kupić musiałbym m.in.: - 2 przednie tarcze hamulcowe wentylowane Lucas - 4 klocki na przednią oś z czujnikami do systemu Lucas - 2 tylne tarcze hamulcowe pełne Lucas - 4 klocki na tylną oś
-
[B5 AFN] Czy jest czunik klocka?
Witam, Chce wiedzieć czy w B5 1.9TDi 110KM AFN jest czujnik klocka?
-
[B5 AFN] Jaki jest układ u AFN 97r?
Hmm mi dzisiaj mechanicy mówili, że mam pełne tarcze i jeśli zmienię na wentylowane to po prostu nie będą pasować... co do układy czy to Lucac, czy to Ate czy jakiś tam tego gdzie mam sprawdzić? Dzisiaj wymieniałem prowadnicę w tylnej-prawej kole i na nim pisze Lucas może to podpowiada coś? Zamieszczę tu zdjęcie tarczę w tylnym-lewym kole.
-
[B5 AFN] Jaki jest układ u AFN 97r?
Witam, Mam zamiar wymienić na nowe tarcze pełne na przód oraz klocki jaki jest układ (system) u Audi A4 B5 1.9TDi 110KM silnik AFN Sedan 04/1997 rocznik?
-
[B5 AFN] Bagażnik zamarzł jak otworzyć?
Witam Od czasu do czasu kiedy jest mróz nie mogę otworzyć bagażnik nawet kluczem pytanie jest takie jak lub czym otworzyć bagażnik, jakiś preparat czy coś? Aha w którym miejscu dokładnie zamarza bagażnik? Dziękuje za pomoc.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Nie wiem jaki aku wybrać do mojego jaki byłby wystarczalny, mam dylemat Centra Standard 65aH (540A) za 230zł czy Centra Plus 80aH (700A) za 320zł
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Jaki dobry akumulator do Audi A4 1.9TDi 110KM 1997r?
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
- Jaki akumulator kupić do Audi?
Czy do 1.9TDi AFN 1997r standardowa wersja będzie dobry akumulator CENTRA STANDARD 70Ah czy Bosh Silver S3 70Ah jaka jest różnica?- [B5 AFN] Problem z tylnymi kołami przez ręczny
Witam Mam problem z tylnymi kołami, jak przejadę kilkanaście km lekko przegrzewają się koła i czasami biją wydaje mi się, że to przez ręczny, bo po opuszczeniu ręcznego blokują koła (mocniej z lewego) zdjąłem koło, raz mocno stuknąłem młotkiem w zacisk i koło odblokowało się tzn. jest dobrze, a jak dam ręczny i go opuszczę to znów koło blokuje, co jest nie tak?- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Chyba źle napisałeś... całego baku 8,1 litr ropy czy tyle spaliło Ci na 100km? Bo cały bak ma 60-70 L- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Chce wymienić olej silnikowy do 1.9TDi 110KM AFN 97r. i filtr olejowy, pytanie jest takie jaki olej? Półtora roku temu wlałem Mobil Super S Turbo Diesel 10W-40, półsyntetyk, było 227.200 km i obecnie mam 242.800 km, co polecacie? PS. Jeśli wlałem półsyntetyk i na dniach wleję syntetyk to coś się stanie z samochodem?- [ALL B5] Problem z obrotomierzem i prędkościomierzem
Witam Mam problem z obrotomierzem, prędkościomierzem raz działa raz nie działa (często nie działa) co jest nie tak? Jak to naprawić? PS. W prędkościomierzu skacze na zerze.- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panowie jakos nie mozecie sie dogadac- [ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
a są czyste ramki chromowane klubowe?- [ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
Witam Podoba mi się ta ramka, czy ktoś z Was kupił takie ramki do tablicy rej.? Jakie są wrażenia? Czy faktycznie jest mocna? http://www.allegro.pl/item741080126_ramka_do_tablicy_rejestracyjnej_chrom_mocna.html[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 19:19_________________________________________________a może taka jest dobra? http://www.allegro.pl/item746747952_ramka_ramki_chrom_tuning_absolutny_hit_exclusive.html- [ALL B5] Koszt tablicy rejestracyjnej
Witam Czy ktoś z Was orientuje się po ile kosztuje zamówienie jednej, zwykłej tablicy rejestracyjnej z naklejką? Czy to zgłasza się w wydziale komunikacji? Ile trzeba czekać żeby dostać nową tablicę rej.? Z góry dziękuje.- [B5 AFN] Kopci na czarno
O ziomek pomogłeś mi znaleźć usterkę, faktycznie była dziura w gumie od kolektora ssącego, na razie przykleiłem taśmą izolacyjną i już nie dymi pozostaje mi kupić gumę od kolektora ssącego. Dzięki bardzo bzibizab pozdrawiam- [B5 AFN] Kopci na czarno
Witam W moim samochodzie mocno dymi na czarno przy większych obrotach, miesiąc temu zapaliła mi się czerwona lampka ze dźwiękiem później zauważyłem, że miałem mało płynu chłodniczego poniżej minimum ;( i wlałem płyn do min><max ale dalej kopci, co jest nie tak? Co jest do wymiany?- Moje kupione A4
ładna poza tylnymi lampami... kwestia gustu hak szpeci... napisz jakie masz plany... dodaj foto z wnętrza- [B6 AWX] Moja bestia po małym liftingu
drzwi mają inny odcień koloru foto nr. 1 tyłek niżej stoi niż przód foto nr. 7 wydech pokaz wnętrze a tak ładnie wygląda - Jaki akumulator kupić do Audi?