Przebieg raczej nie jest wykłądniekiem, czego przykłądem jest moje AFB. 290tys. przelotu i wałki mają sie dobrze.
Poza tym wytarte wałki sa efektem padniętej hydrauliki zaworowej. Jeśli w porę wymienimy zużyte hydroregulatory, wałki będą nam długo służyć.
Witam wszystkich.
Przeglądam forum już dłuższy czas, jednak bez zarejstrowania. Jestem z Łomży i od jakichś 8 lat pomykam audikami. Co prawda nie było to A4 :biggrin:
W tej chwili jest to A6 1999r 2.5 TDI AFB 188PS i 275Nm
Pozdro dla wszystkich.