Treść opublikowana przez wowo
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Spokojnie, przyjdzie na to czas. Jak się odpycha widzisz na nagraniu... Zresztą już na poprzednim setupie przy 220PS/320Nm moje e46 wymiękało, także Twój pasek... Wczoraj poległ Lexus IS350. Z rolki odjechałem ładnie na 2 biegu. Na nastepnym skrzyżowaniu typ odwrócił głowe
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Blanko -> hehe, chyba wczoraj na Zawadzkiej się "widzieliśmy" Chciałem Cie dogonić i skilować, bo te naklejki kuszą ale nie dogoniłem, heheheh. FMIC ukryty, ale jak widzę sprawne oko go dostrzeże :>
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
minimum 17" [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 09:41_________________________________________________Coś tam nagrałem on board. Troche kiepsko wyszło... Jazda pod słońce, i jak poprawiałem się na fotelu, to aparat sie przesunął :/ Rozpędziłem sie ciut powyżej 200km/h (205-210) Hałas prosze pominąć, to sliki
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Mega miekkie, aż "chlapiące", a czy głosne...??? TAK, jakby szerszeń latał w kabienie
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Nie zupełnie. Raczej testowo na kilka dni, ale już wiem że na co dzień jeździć się na nich nie da Widze, że spot z inicjatywy klubu TT rozrósł się potężnie...
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Zerknijcie na mój wykres i macie odpowiedź :>
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Pozrastało się i pogoiło. Jest mallinowo, dzięki. Do auta wjechał kit hamulców Brembo. Tarcze 2 częściowe nawiercane 324mm, zaciski 4-o tłoczkowe, przewody w oplocie i oczywiście nowy płyn:) Dodatkowo jakieś tam sliki :>
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Tak
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Nie baw sie w hybrydo, bo to strata kasy. Odczekaj i wsadzaj garetta. szogun0 napisał: ??? oto Ci nowina, jakoś w moim aucie dały i to sporo w górnej partii obrotów !!! Owszem efekty może sa znikome, ale przy serii i małych sprężarkach.
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Jak coś bede miał to wrzucę. Na dzień dziesiejszy jest jak pisałem. Tydzień nie jeździłem tym autem
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
hehe, akurat wstają praktycznie tak samo. Róznica 200obr moze...
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
heh. Byłem nawet posiadaczem takowej, przez jakieś 20 dni. Po tym czasie stwierdziłem, ze bedzie za mała jak na moje potrzeby i zamieniłem...
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Podobną? czyli GT28RS ?
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Nie mam żadnych pomiarów i wyników. wróciłem ze strojenia i auto przejęła żoneczka Thom4s -> da się wyciągnąć duuużo więcej. Graty mają potencjał na 400PS + Niuton mógłby być większy tylko po co?? By byc zagrożeniem dla seryjnych korb? 400Nm to jest granica której lepiej nie przekraczać, więc wole dmuchać na zimne i mieć zapas.
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
N75 z RS2 bo wytrzymuje większy boost - aczkolwiek się nie przydał. Sądziłem, że bedzie więcej dmuchać, ale to nic bedzie na przyszłość Spiek z lekkim jednomasem 3tys zł. Stage 3 jak wsio pójdzie po mojej myśli, będzie na wiosne/lato 2011
-
[B5 AJL] Czy to uszkodzony zawór dv?
Ori Dv z końcówka 710N jest oki. Wytrzymuje na prawde dużo i jeśłi ktoś jexdzi tylko na programie z całą pewnoscią sobie poradzi i nie bedzie z nim problemów. Znam kilak mocno wystrojonych aut, w których daje rade...
-
[ALL B5] Czy ktoś jeźdźi na chińskim kolektorze żeliwnym w 1.8T ??
Z tego co wiem używane sa z powodzeniem i nie słyszałem o problemach z nimi. Seryjne i ATP zreszta też pękają, a kosztują kilka razy więcej...
-
[INNE] 1.8T 411KM by MR Motors
Nie jest to Audi A4, lecz inne auto spod znaku 4 pierścieni. Wrzucam tutaj jako, że bazą jest silnik 1.8T. Pacjent Audi TT 2002r. 180PS Auto drugie w domu, jako typowy żonkowóz. Po miesiącu od zakupu okazało się, że seryjne 180PS jakoś słabiutko jedzie, wiec delikatne dłubanie i... STAGE 1 (BMC CDA, TIP, FMIC, DP3”, K03S), strojenie MR Motors. 220PS 315Nm Wirus drąży... Nie upłynęło wiele czasu, jak zapadła decyzja, by zrobić troszkę grubiej. Kilka tygodni trwało, zebranie wszystkich elementów tej układanki. Całość prac wykonana przez AW69, włącznie ze spawaniem wydechu i orurowania Modyfikacje STAGE 2 : - seryjny silnik 1.8T 180PS AUQ - wałki ADR - GT2871R - filtr BMC CDA - przepływka 3" - TIP 3” - DP 3" + wydech 2,75" na 2 puszkach przelotowych - DV 007 Forge - N75 RS2 - FMIC + orurowanie 2,5" - pompa Bosch 044 - wtryski Simens Deka 630cc - wskaźniki Auto Gauge BOOST i EGT - chłodnica oleju z termostatem - sprzęgło ACT HD - spiek 6 łapek z lekkim zamachem - 3,6kg - w pełni regulowany gwint BC Racing - układ hamulcowy przód - Big Breake Brembo Kit: 2-u częściowa tarcza nawiercana 328mm, zacisk 4 tłoczki + stalowy oplot - układ hamulcowy tył - R32 256x22 wentylowana nawiercana, większy zacisk + stalowy oplot - usunięty SAI, EVAP, N249, N112 - kupa wężyków i złączek silikonowych - koce, bandaże itp.... - odblokowana możliwość hamowania z "lewa noga" MR Motors Tak brzmiało, złożone i niewystrojone... Strojenie MR Motors 329PS 380Nm Boost 1,15 bar
-
[ALL B5] AWM 1.8 TQ sof by autoseba Wrocław
Kreski średnie wg mnie. Moc przeniesione w nizsze obroty, a przy odcince przyrost już nie powala na kolana. Po wycięciu kata, daj n adrugiej sondzie tulejke dystansową około 4 cm i bedzie git. Ewentualnie po wycięciu kata jedź na korekte i ją wyłączy programowo.
-
[B5 AKN] Wyciek oleju
O tym właśnie pisałem. Te jednostki są "dziurawe" jeśli chodzi o wycieki i czasem trzeba przywyknąć do zapaskudzonego silnika. Usunięcie niektórych wycieków w tym silniku kosztuje kupę PLNów.
-
[B5 AKN] Wyciek oleju
Panowie, z tego motoru zawsze będzie lecieć jak z durszlaka :/
-
[B6 AKE] Czy wtryskiwacz może cykać
Te cykanie to równie dobrze może być hydraulika :/
-
[B5 AFB] Jakie turbo?
Z mojego padalca AFB Rogal swego czasu wyczarował 200PS i to było max co można było uzyskać.
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
Osobiście miałem 2.5 TDI 150PS w serii. Rogal zawirusował na 200PS 390Nm. Śmigało to pięknie. Nie wyobrażam sobie przesiadki na 1.9 TDI. Wystarczy ze ma to teść i szwagier. Tego klekotu przesłuchać do dnia dzisiejszego nie moge. Pracuje to to, jak stary kondon.
-
[B6 AWX] ... Made by Dr. Rogal... 160KM & 370Nm
Fajne kreski Ta czarny nalot sadzy, to Twój, świeży?? Czy moze jeszcze po mojej e46 zadymienie zostało??