Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sikorakrz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sikorakrz

  1. Słyszałem, że JOHNY II wchodzi w półkę po lewej od kiery.
  2. Witam, Jakiś czas temu zacząłem odczuwać stuki na kierownicy, w pierwszej chwili myślałem, że końcówki lub wahacze się zużyły. Pojechałem do warsztatu i okazało się, że w zawieszeniu wszystko cacy. Pomyślałem, że może jestem przewrażliwiony. Ostatnio jednak stukanie to się pogłębia. I teraz pomóżcie mi bo albo mam paranoję na punkcie mojej albo rzeczywiście coś się sypie. Na początek piszę w układzie kierowniczym bo wydaje mi się, że problem jest właśnie tu. Objawy: Odczuwalne delikatne puknięcie na kierownicy pod czas przejeżdżania przez nierówności a już najlepiej słychać jak z za niskiego biegu przyspieszam. Dodatkowo jak szybko wykonuje szybkie ruchy kierą lewo-prawo to też słychać. No i najbardziej niepokojące przy skręconych kołach na max w prawo i podjeździe pod nierówność. Szukałem podobnych wątków na forum ale nici, choć może to być efekt słabej wyszukiwarki na forum. Warsztat, który mi sprawdzał zawias to jeden z najlepszych i był robiony cały przegląd zawieszenia. Pomóżcie i znajdźcie co to może być bo będę musiał iść do psychologa i leczyć paranoję. ============================================================================================================ Coś znalazłem, spróbuje usunąć luz na maglownicy. Wątek pozostawiam żywy do rozwiązania problemu.
  3. Przyłączam się do tematu.
  4. Witam, Mam następujący problem. Uruchamiam silnik i w trakcie ruszania słychać od strony komory silnika brzdęk oraz dziwną wibrację w pedale hamulca (coś jakby ABS). Przy każdym następnym uruchomieniu silnika jeśli silnik jest ciepły nie ma takiego problemu. Sprawdzałem klocki i nie są obluzowane, dodatkowy objaw ale może nie być związany z tym problemem to przy rozgrzanych heblach w ostatnim etapie hamowania słychać chrobot tak jakby nie było już okładziny na klockach . Zdarza się też im popiskiwać. Przy ostrym hamowaniu nie ściąga. Z góry dzięki za radę.
  5. Witam, Poważnie zastanawiam się nad kupnem quattro, sporo piszecie o przednim zawieszeniu. A jak sprawuje się tylny zawias w Quattro B6? P.S. Kumpel jakiś czas temu mówił, że aluminiowe zawieszenie można zamienić na metalowe? Trochę dziwne ale może prawda - Polak potrafi?
  6. Jeszcze Audi nie mam ale właśnie napaliłem się i niedługo będę właścicielem A4 B7 Tyle o mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.