Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sikorakrz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sikorakrz

  1. To bardzo przykre ale z tak głupiego powodu jestem zmuszony sprzedać samochód
  2. Słuchajcie, Możecie napisać dodatkowo co mam zrobić aby na sztywno ją odłączyć? Nie mam niestety czasu na zabawę z kostkami i pewnie doświadczenia przy takim dłubaniu. No i jak już Vagiem odłączę to jak poznam, że jest wyłączona? Mam vaga ale proszę o instrukcję krok po kroku, ponieważ używam od niedawna. Dzięki za zrozumienie,
  3. Siema, jaki koszt?
  4. Mi dziś też nie odpalił -17 W nocy pewnie było z minus 25. Dodatkowo stałem na górce na której ostro wieje. Chyba diesle tak już mają
  5. Znalazłem temat podczas szukania, bo właśnie mam problem z dwumasem? Po wciśnięciu sprzęgła słychać chrobotanie, dźwięk najbardziej słyszany jak wciskam sprzęgło na wysokim biegu i obrotach około 2 000. Podobna sytuacja jest gdy zdejmuję tylko nogę z gazu. Ostatnio przygrzałem trochę sprzęgło ale też bez przesady. Przebieg 150 tyś (pewny). Poradźcie co to może być, ja w międzyczasie kontynuuję wyszukiwanie. Dodam jeszcze, że odgłos był zarówno na zimnym silniku jak i rozgrzanym. Temperatura zew -9 C. P.S. Poprawcie [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 00:38_________________________________________________Nikt nie odpowiada, ponownie proszę o pomoc.
  6. Cieszę się, że wyszedłeś z opresji. Pozdrowienia dla Ciebie i trzymaj kobietę z dala od
  7. CO znaczy tanio? Jak ci się jeździ na tym rozmiarze, bo to nie jest standard.
  8. Kup Dębicę, sporo dobrych opinii i będziesz miał komplet.
  9. Nie wypada z czyjejś krzywdy ale nie mogłem się powstrzymać.
  10. Te kleberki krisalp miałem poprzednio. Oponka popękała i dostała guzów ale to pewnie wina jej wieku 2004. To że kiepsko guma trzymała to też pewnie wina wieku. Najdziwniejsze, że moje oponki miały dość duży bieżnik a od nowości w autku. 145 000 tyś mam na szafie. Można podejrzewać, że się mało ścierają
  11. Pirellki założone. 199 za szt. i 25 za założenie od koła.
  12. No tak trochę zaczyna szarpać, ciekawe ile jeszcze na nim zrobię km.
  13. Jak tylko możesz to podłącz pod akumulator. Znawcą nie jestem ale uwierz mi na słowo, że radio będzie lepiej działało. Ja też biłem się z myślami o instalacji pod stacyjką, tylko po co? Przecież nie używasz 100% czasu jazdy CB to i tak będziesz musiał je wyłączać, więc wychodzi na to samo. Jedyna korzyść to jak na trasie zatrzymujesz się np. na stacji to nie musisz myśleć o wyłączeniu radia. No ale bez przesady.
  14. O super, bardzo przydatny cytat. Jak tylko będę miał jakąś okazję to zabiorę się za robotę. W tej chwili mam radyjko wsadzone na przypał w półce pod kierownicą ale nie wiem czy to najlepszy pomysł. Przymierzałem radyjko Harry II do lewej kieszeni ale wystaje przez kable z tyłu, szczególnie przez antenowy. Chyba wytnę w tej kieszonce tylną ściankę tak aby radio się zmieściło całe. Ciekawe czy ten element, który bym ciął jest drogi? Co do gruszki to pomysł z przeciągnięciem gruszki do podłokietnika jest super i chyba bardzo prosty do wykonania.
  15. k0za: A czy te pirelki w ostanim linku to nie ta sama klasa co podany przez Ciebie Michelin?
  16. W zimę raczej nie mam możliwości wyjść po za 180km/h. Postawiłem jednak na nowe, ponieważ nie jestem w stanie sam wybrać dobrych używek. Pomóżcie w wyborze, jutro wymieniam, więc zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Poniżej opony, które są w moim przedziale cenowym i okolicy co bym mógł je od razu założyć. Jeżeli ktoś miałby problem z wyborem to niech wybierze dwóch kandydatów - Dayton Dw sport http://www.allegro.pl/item861850927_wwwmotohurtcom_dayton_dw510_sport_195_65r15_2009r.html -Kleber krisalp hp2 http://www.allegro.pl/item861418236_opony_zimowe_kleber_krisalp_hp2_195_65r15_91t.html - Barum polaris2 http://www.allegro.pl/item870035054_barum_polaris_2_195_65r15_warszawa_ursynow.html - Fulda montero2 http://www.allegro.pl/item856760564_wwwmotohurtcom_fulda_montero_3_nowosc_09_195_65r15.html - Marangoni meteo hp http://www.allegro.pl/item859374238_marangoni_wlochy_195_65r15_w_wa_tarchom.html -Brigestone lm25 http://www.allegro.pl/item857616733_bridgestone_lm25_19_65_15_montaz_gratis_w_wa.html - Pirelli snowsport http://www.allegro.pl/item870035049_195_65r15_pirelli_snowsportprod_2009_w_wa_ursynow.html Chyba te pirellki są najlepsze.
  17. Słuchajcie właśnie jestem na etapie wyboru oponek na zimę i kilka pytań z tym związanych, na które odpowiedzi nie znalazłem w tym wątku. Czy opony z indeksem "T" wystarczą do Quattro? Co sądzicie o jedno sezonowych używkach dobrej klasy z nie mniejszym bieżnikiem niż 7mm?
  18. Słuchajcie ja mam tak, że jak ostrzej ruszę to wtedy dwójka mi gorzej wchodzi a czasem muszę wysprzęglić włożyć jedynkę i dopiero dwójkę. Co to?
  19. Na 100% test pompy od ABS.
  20. A to chrobotanie przy starcie to test ESP lub ABS, koledzy poprawcie mnie.
  21. Ech, ta wyszukiwarka Dzięki za achemat [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 14:43_________________________________________________Hurra, problem rozwiązany. Okazało się, że wężyk od zaworu zwrotnego się wysunął. Błędy wykasowane, moc wróciła . Szkoda, że nie pomyśleli aby jakąś obejmę tam założyć. Można zamknąć temat.
  22. Wymiana filtra paliwa co 30tyś ale to też jeszcze zależy co tankujesz. Podobno na zachodzi taki filtr wymienia się co 60tyś ale to nie potwierdzona informacja. Jeśli wymieniałeś filtr to musi to być coś innego.
  23. U mnie problem z odpalaniem wyeliminowała wymiana filtra paliwa. Co prawda pojawiły się inne problemy ale to byłby OT
  24. Witam, Wczoraj wymieniałem filtr paliwa i powietrza. Po wymianie pojawił się problem z mocą w zakresie obrotów 1000 - 2700. Ponad 3500 idzie naprawdę dobrze. Zakładam, że filtry były odpowiednie, ponieważ kupowane na podstawie numeru VIN. Podejrzewam, że coś jest nie tak z dolotem, ponieważ miałem błąd i komunikat "charge pressure". Co jest problemem, sprawdziłem podłączenie przepływomierza i jest ok. zdemontowałem całość i jeszcze raz zamontowałem. Nie mam pomysłu co mogę jeszcze sprawdzić. Efekt pojawił się zaraz po wymianie filtrów. Dziś zrobię logi statyczne i dynamiczne ale może podpowiada Wam coś intuicja i doświadczenie. Dziś jeszcze wyczyszczę przepływkę ale czy to możliwe, że po wymianie filtra nagle przestała działać? Proszę o pilne info, bo daleka podróż mnie czeka w święta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.