Treść opublikowana przez sikorakrz
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
To bardzo przykre ale z tak głupiego powodu jestem zmuszony sprzedać samochód
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Słuchajcie, Możecie napisać dodatkowo co mam zrobić aby na sztywno ją odłączyć? Nie mam niestety czasu na zabawę z kostkami i pewnie doświadczenia przy takim dłubaniu. No i jak już Vagiem odłączę to jak poznam, że jest wyłączona? Mam vaga ale proszę o instrukcję krok po kroku, ponieważ używam od niedawna. Dzięki za zrozumienie,
-
[ALL B6] Problem z sprzęgłem lub skrzynią.
Siema, jaki koszt?
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
Mi dziś też nie odpalił -17 W nocy pewnie było z minus 25. Dodatkowo stałem na górce na której ostro wieje. Chyba diesle tak już mają
-
[ALL B6] Problem z sprzęgłem lub skrzynią.
Znalazłem temat podczas szukania, bo właśnie mam problem z dwumasem? Po wciśnięciu sprzęgła słychać chrobotanie, dźwięk najbardziej słyszany jak wciskam sprzęgło na wysokim biegu i obrotach około 2 000. Podobna sytuacja jest gdy zdejmuję tylko nogę z gazu. Ostatnio przygrzałem trochę sprzęgło ale też bez przesady. Przebieg 150 tyś (pewny). Poradźcie co to może być, ja w międzyczasie kontynuuję wyszukiwanie. Dodam jeszcze, że odgłos był zarówno na zimnym silniku jak i rozgrzanym. Temperatura zew -9 C. P.S. Poprawcie [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 00:38_________________________________________________Nikt nie odpowiada, ponownie proszę o pomoc.
-
[B5 ADR] Pomyłka ,wlany płyn do szyb zamiast oleju do silnika.Pomocy!!!
Cieszę się, że wyszedłeś z opresji. Pozdrowienia dla Ciebie i trzymaj kobietę z dala od
-
Polecane opony zimowe
CO znaczy tanio? Jak ci się jeździ na tym rozmiarze, bo to nie jest standard.
-
Polecane opony zimowe
Kup Dębicę, sporo dobrych opinii i będziesz miał komplet.
-
[B5 ADR] Pomyłka ,wlany płyn do szyb zamiast oleju do silnika.Pomocy!!!
Nie wypada z czyjejś krzywdy ale nie mogłem się powstrzymać.
-
Polecane opony zimowe
Te kleberki krisalp miałem poprzednio. Oponka popękała i dostała guzów ale to pewnie wina jej wieku 2004. To że kiepsko guma trzymała to też pewnie wina wieku. Najdziwniejsze, że moje oponki miały dość duży bieżnik a od nowości w autku. 145 000 tyś mam na szafie. Można podejrzewać, że się mało ścierają
-
Polecane opony zimowe
Pirellki założone. 199 za szt. i 25 za założenie od koła.
-
[ALL B6] Ciężko wchodzi 2-ka po nocy
No tak trochę zaczyna szarpać, ciekawe ile jeszcze na nim zrobię km.
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Jak tylko możesz to podłącz pod akumulator. Znawcą nie jestem ale uwierz mi na słowo, że radio będzie lepiej działało. Ja też biłem się z myślami o instalacji pod stacyjką, tylko po co? Przecież nie używasz 100% czasu jazdy CB to i tak będziesz musiał je wyłączać, więc wychodzi na to samo. Jedyna korzyść to jak na trasie zatrzymujesz się np. na stacji to nie musisz myśleć o wyłączeniu radia. No ale bez przesady.
-
[ALL B6] Montaż CB radia
O super, bardzo przydatny cytat. Jak tylko będę miał jakąś okazję to zabiorę się za robotę. W tej chwili mam radyjko wsadzone na przypał w półce pod kierownicą ale nie wiem czy to najlepszy pomysł. Przymierzałem radyjko Harry II do lewej kieszeni ale wystaje przez kable z tyłu, szczególnie przez antenowy. Chyba wytnę w tej kieszonce tylną ściankę tak aby radio się zmieściło całe. Ciekawe czy ten element, który bym ciął jest drogi? Co do gruszki to pomysł z przeciągnięciem gruszki do podłokietnika jest super i chyba bardzo prosty do wykonania.
-
Polecane opony zimowe
k0za: A czy te pirelki w ostanim linku to nie ta sama klasa co podany przez Ciebie Michelin?
-
Polecane opony zimowe
W zimę raczej nie mam możliwości wyjść po za 180km/h. Postawiłem jednak na nowe, ponieważ nie jestem w stanie sam wybrać dobrych używek. Pomóżcie w wyborze, jutro wymieniam, więc zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Poniżej opony, które są w moim przedziale cenowym i okolicy co bym mógł je od razu założyć. Jeżeli ktoś miałby problem z wyborem to niech wybierze dwóch kandydatów - Dayton Dw sport http://www.allegro.pl/item861850927_wwwmotohurtcom_dayton_dw510_sport_195_65r15_2009r.html -Kleber krisalp hp2 http://www.allegro.pl/item861418236_opony_zimowe_kleber_krisalp_hp2_195_65r15_91t.html - Barum polaris2 http://www.allegro.pl/item870035054_barum_polaris_2_195_65r15_warszawa_ursynow.html - Fulda montero2 http://www.allegro.pl/item856760564_wwwmotohurtcom_fulda_montero_3_nowosc_09_195_65r15.html - Marangoni meteo hp http://www.allegro.pl/item859374238_marangoni_wlochy_195_65r15_w_wa_tarchom.html -Brigestone lm25 http://www.allegro.pl/item857616733_bridgestone_lm25_19_65_15_montaz_gratis_w_wa.html - Pirelli snowsport http://www.allegro.pl/item870035049_195_65r15_pirelli_snowsportprod_2009_w_wa_ursynow.html Chyba te pirellki są najlepsze.
-
Polecane opony zimowe
Słuchajcie właśnie jestem na etapie wyboru oponek na zimę i kilka pytań z tym związanych, na które odpowiedzi nie znalazłem w tym wątku. Czy opony z indeksem "T" wystarczą do Quattro? Co sądzicie o jedno sezonowych używkach dobrej klasy z nie mniejszym bieżnikiem niż 7mm?
-
[ALL B6] Ciężko wchodzi 2-ka po nocy
Słuchajcie ja mam tak, że jak ostrzej ruszę to wtedy dwójka mi gorzej wchodzi a czasem muszę wysprzęglić włożyć jedynkę i dopiero dwójkę. Co to?
-
[B6 AWX] Zgrzyta przy ruszaniu
Na 100% test pompy od ABS.
-
[B6 AWX] Sprzęgło,koło,łożysko?
A to chrobotanie przy starcie to test ESP lub ABS, koledzy poprawcie mnie.
-
[B6 AVF] Brak mocy po wymianie filtra powietrza i paliwa. Błąd: charge pressure.
Ech, ta wyszukiwarka Dzięki za achemat [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 14:43_________________________________________________Hurra, problem rozwiązany. Okazało się, że wężyk od zaworu zwrotnego się wysunął. Błędy wykasowane, moc wróciła . Szkoda, że nie pomyśleli aby jakąś obejmę tam założyć. Można zamknąć temat.
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
Wymiana filtra paliwa co 30tyś ale to też jeszcze zależy co tankujesz. Podobno na zachodzi taki filtr wymienia się co 60tyś ale to nie potwierdzona informacja. Jeśli wymieniałeś filtr to musi to być coś innego.
-
[B6 AVF] Brak mocy po wymianie filtra powietrza i paliwa. Błąd: charge pressure.
Ok, macie schemat węży dolotu?
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
U mnie problem z odpalaniem wyeliminowała wymiana filtra paliwa. Co prawda pojawiły się inne problemy ale to byłby OT
-
[B6 AVF] Brak mocy po wymianie filtra powietrza i paliwa. Błąd: charge pressure.
Witam, Wczoraj wymieniałem filtr paliwa i powietrza. Po wymianie pojawił się problem z mocą w zakresie obrotów 1000 - 2700. Ponad 3500 idzie naprawdę dobrze. Zakładam, że filtry były odpowiednie, ponieważ kupowane na podstawie numeru VIN. Podejrzewam, że coś jest nie tak z dolotem, ponieważ miałem błąd i komunikat "charge pressure". Co jest problemem, sprawdziłem podłączenie przepływomierza i jest ok. zdemontowałem całość i jeszcze raz zamontowałem. Nie mam pomysłu co mogę jeszcze sprawdzić. Efekt pojawił się zaraz po wymianie filtrów. Dziś zrobię logi statyczne i dynamiczne ale może podpowiada Wam coś intuicja i doświadczenie. Dziś jeszcze wyczyszczę przepływkę ale czy to możliwe, że po wymianie filtra nagle przestała działać? Proszę o pilne info, bo daleka podróż mnie czeka w święta.