Treść opublikowana przez Kacza
-
[B6 AVF] Sprzęgło jeszcze raz...
Witam. W moim autku wysypuje sie w porazajacym tepie sprzeglo z dwumasem(1.9 TDI AVF Q). Orietujac sie na rynku, cena kompletu do quattro(sprzegla i kola) to ok 2350 pln. Pytanie brzmi czy mozna wsadzic jakis tanszy komplet od innego auta ? Pasuje cos ? Pozdroo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jop to mojeee A co tu niezrozumialego ... ? nie dosc ze jest Bixen to jeszcze na dlugie dolozony xen ... A z zewnatrz to niemal ze S4 przeciez silnika nie widac
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Luz ... mnie tam nie naglii do sprzedazy
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Poszlo PW do kolegi ...
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Guuupki :> http://bikepics.com/pictures/2312744/ http://bikepics.com/pictures/2312742/ http://bikepics.com/pictures/2312741/ wneetrze bidne .. nie to co w niektorych klubowych a4rkach to nie ma co pokazywac [br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 14:49_________________________________________________ Jaki ten swiat maly
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Nic nie sprzedaje osobno Pany ... a jak sie nie sprzeda to kto wie czy o swapie nie pomysle
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
A zastanawialem sie czy nie za duzo ... a tak baj de łej .. nie zalezy mi bardzo na sprzedazy....
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Z nim jak najbardziej wszystko OK auta w lepszym stanie jeszcze nie mialem .. A powod sprzedazy jest prosty ... znudzil mi sie ... u mnie w garazu bardzo czesta rotacja jest nie tylko samochod ale i motocykl...tych co mnie znaja to nie dziwi ze zmieniam auta co pol roku... a nawet czesciej ...
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Auto jest na sprzedaz http://otomoto.pl/show?id=C22034498
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Piekna sztuka!!
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
No to na dzien dzisiejszy zostaly zmienione WSZYSTKIE PŁYNY, kompletny rozrząd i kilka rzeczy w zawieszeniu takze znowu do przodu Dzieki za mile slowo Pany
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
NIE
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Daj mi jeszcze troche czasu to bedzie lalunia w 101%
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
chyba zeby tak wygladalo, bedziesz montowal air ride?? Aira nie bedzie ... na gwincie sie 100x lepiej laata Nie zagoszcza ... do niego nic innego jak czarna felga nie pasuje. TakDzis doszedl nowy fancik ... W tym tygodniu autko staje na alu 17'' i zwyklym sline'owym zawieszeniu I tak przebujamy zime juz nie moge sie doczekac sniegu Teraz juz na mokrym asfalcie fajnie zawija dupcią a co dopiero na sniegu
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Moze i misz masz ... przedni zderzak po prostu jest optycznie nizszy dla tego jest taki a nie inny. A jak dla mnie to kratka srodkowa wyglada ok..widzialem dzis u bieńka jak wyglada zwykla i jakos nie podchodzila mi . Spodziewam sie tego to samo mialem z Passatem... doposazony do fula przez forum no ale coz .. jak sie ma takie drogie hobby Felga... felga na pewno bedzie jeszcze jedna do kompletu .. i zastanawiam sie na s-line 20' ale to na nowy sezon sie obada Na zlotach bylem i bede takze na pewno bedzie okazja do pogadania w 4ry oczy a to wyzej to moj ex Passat.. Ten sezon przejezdzil na tych samych kolach tylko ze w kolorze czerwonym... + US obrys. a wygladalo to tak . . . Fotki wnetrza beda ... wkrotce
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Mow mi jeszcze Swieca tak jak na xen przypadlo ... na mijania miedzy Passatowym bixenem a A4'kowym nie widze duzej roznicy.[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 18:51_________________________________________________ Musze zrobic fotky
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Tomasz jak bys mnie nie znal to bym Ci powiedzial ze auto jak kazde moje poprzednie bedzie doprowadzone do idealu-ale mowic tego chyba nie musze No srodek granatowy niestety ale akurat tego zmieniac nie bede bo szkoda zachodu na zmiane calej tapicerki. Lampy przednie sa w super stanie .. jeszcze nie polerowane
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Bez przesadyzmu:P hehe Dzieki panowie za mile slowkoo. Mam nadzieje ze forum pomoze mi przy eksploatacji Audi ... Pozdro
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
Witka. Jako ze na forum jeszcze nie pokazywalem mojej padliny czas ją pokazac. Niektorzy moga mnie kojazyc z forum Passata..wczesniej mialem B5 FL na pneumatyce az w koncu czas przyszedl na Audi . Szczerze sie przyznam ze nie jestem zaglebiony w temat A4 i jej wyposazenia... itp gdyby byl to Passat to na pewno nic by mi nie umknelo ale wszystko przede mna Auto z Polskiego salonu. Mialo tylko dwoch wlascicieli z czego przez prawie 5 lat bylo to auto mojego znajomego. Pierwszym wlascicielem byl prezes Tesco Polska a potem moj znajmek. Czyli praktycznie cala historia serwisowa znana Z tego co widac golym okiem wewnatrz to -kiera 3ramienna obszyta alkantara -dzwignia recznego i biegow obszyta alkantara -klimatronic 2strefy -czarny sufit -tapicerka skorzana+material po srodku -fis -jakis tam pakiet oswietlenie -4 szyby el -cale auto wygluszone -audio na hertz'ach z wyzszej polki na wzmakach carpowera + sub lanzar max + jednostka sterujaca Alpine pod kolor podswietlenia of kors -itp itd ... ogolnie to bida ale spokojnie .. doposazymy jak kazdy moj wozek Z zewnatrz to tri-xen z poziomowaniem, grill od eSki, listwy, zmienione hamulce na 'odrobine' wieksze, ciemne szyby, kola 19'' od Lambo, spojlerek pod przednim zderzakiem od cupry, karoseria w bialym macie itp. . . Co do silniczka to na razie tylko po programie...ale na wiosne zagosci BRD albo gt22,AL,FMIC i pewnie sprzeglo ...co ciekawsze jest to quattro wiec w zime bedzie zabawa. Letni setup jest na gwincie Tein'a, na zime zakladam zwykle zawieszenie sline i alu 17 tez ciemne tyle ze ori Audi. Troche lektury przede mna na temat wyposazenia i 'kwiatkow' w audi wiec troche wyrozumialosci Galeria
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Piekny Avancik!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No jazdy byly ostre na vw mani Widzialem nawet jak koles Gulfem na 'GLE' potracil ochroniarza od razu wylecial ze zlotu :gwizdanie: Nie podszedlem na pifo bo sie zwijalem ... kobita marudzila juz :/ nastepnym razem Pany [br]Dopisany: 02 Sierpień 2010, 01:39_________________________________________________OOoooo jest i foto mojej padaki Dziekowac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No Pany ... a4-klub pomorze godnie reprezentowany na vw mani :gwizdanie: pozdroo dla was
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki za odwiedziny : :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema Pany co tam dlugo mnie tu nie bylo :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to dokladnie ta Pw