Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kacza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kacza

  1. Dzięki dzięki. Pewien znajomy powiedział ze używanej S4 B6/B7 nie da się w 100% uzdrowić, i tak chyba jest bo zawsze jest jakiś pierdół / zaworek / etc...ale zawsze można się postarać o 99% Smialo mogę dodać że mój pakiet startowy zakupu UŻYWANEJ S4 przekroczył juz 10 000pln mimo że sprzęt kupiony z pewnych rąk. Takie uroki Ski...niestety po ponad 200 tys km trzeba już zainwestować żeby przez kolejne kilkadziesiąt km cieszyć się bezawaryjnoacia:)
  2. Dokladnie;) zaraz po czarnej;) ...ale plus taki ze jest jeszcze bardziej niepozorna:)
  3. Kacza opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Przy ostatniej wymianie sprzęgła zauważałem na jednym przegub ie wewnętrznym luz. Teraz pytanie. Regenerować? Kupić zamiennik za 200-300 zł? I najdalsze opcja... oryginał za 1530zl czego wolał bym uniknąć. Jakieś sugestie?
  4. Kacza odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    Hahahah powiedzcie lepiej gdzie go dokładnie szukać bo będę wymienial po weekendzie:)
  5. Kacza odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    Jeden nr jeden zaworek ? Czy sa dwa takie same?
  6. Kacza odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    Podpinam się. Ma ktos nr żeby zamówić te zaworki?
  7. Kacza odpowiedział(a) na niebieski708 temat w Audi A4/S4 B6
    Ladny chyba trzeba w koncu zrobic jakis 'okoliczny' spot
  8. Dobrze to koło lezy. Przod ewidentnie MUSI isc w dol
  9. W Audiku zostało wymienione kpl sprzeglo z kołem dwumasowym LUK. Skończyły mnie dręczyć wibracje na budzie...dwumas wytrzepany jak zawieszenie w 30 letnim zuku... tarczy tez za dużo nie zostało.
  10. Zeby te auta szły jak Passat B5 w tdi to nie widzę problemu:) z reszta twój ma tylko 200 tys mniej.... jaki tu sens;)
  11. Bez sensu jest ze sprzedajesz dopiero teraz a nie 2 mies temu!
  12. Szkoda ze dopiero teraz sprzedajesz. Chciał bys może wydech sprzedać osobno?
  13. Kacza odpowiedział(a) na Kacza temat w 4.2
    Mam nadzieje ze ich wymiana nie wymaga zdjęcia silnika!
  14. Kacza odpowiedział(a) na Kacza temat w 4.2
    Nie. Ale obawią się ze to mogą być one. Gdzie one się znajdują? Są dwa?
  15. Kacza odpowiedział(a) na tzc temat w 4.2
    Trasa 11.5 przy zwawej jeździe 50% 50% lajtowo..miasto delikatnie 15.5 Ok. Po kilku miesiącach razem ciężko zejść poniżej 18
  16. Ja przy 250 tkm robiłem kpl rozrząd plus alernator ktory juz był na wykonczeniu (nie zapomnij zmienić oringow uszczelniajacych chlodzenie-tak alternator chłodzony ciecza) oraz rozrusznik który też pociągnął by kilka razy i over. Parę złoty a głowa spokojna
  17. Kacza opublikował(a) temat w 4.2
    Witam. Juz chyba drugi raz wywalilo mi CHECK. Po vagu wychodzi P0021. Rozrzad byl zmieniany ale ustawiony jest perfekcyjnie. Temat na pewno tyczy sie wałków. Czy sa od ich położenia jakies czujniki ktore mogly sie wysrać czy wina ewidentnie po stronie fazatorów ? Dodam ze po wykasowaniu wszystko po chwili wraca do normy.
  18. Słabe masz te zniżki. Ja mam fazator po 1900. Co nie zmienia faktu że to chora cena. Cieszmy się ze są tylko 2 Fazatory a nie 4 jak w 3.0
  19. Pytanie do ogarniętych.. Czy felgi 8.5 et 35 wejdą do B6?
  20. Bieniek specjalnie dla Ciebie wjedzie tez nowe sprzeglo do S4 co by wstydu nie bylo;) No to jestesmy po dosyc sporym serwisie w VAG BAUER. Wymienione: -kpl rozrzad(napinacze, lancuchy, sruby, podkladki itd) -regeneracja rozrusznika, alternatora, sprezarki klimy -odgrzybianie i nabicie klimy -nowy osuszacz -masa nowych uszczelniaczy, oringow itd -nowa poduszka silnika prawa(obawiam sie ze jeszcze prawa bedzie do wymiany) -nowe zaworki olejowe x2 W koncu spokoj z halasami przy odpalaniu w koncu Vka chodzi jak powinna.
  21. Jak dla mnie to zbyt mocno sciemnione. Conajmniej jeden lub dwa stopnie lżej było by ok.
  22. Bo audi w kombi jest fajne;) mam dwa;) ..i nie przeszkadza mi ze woże powietrze;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.