Treść opublikowana przez Kacza
-
Truckerzy
NagadalaS mi o nich to wszędzie ich widze
-
Truckerzy
Widać nie tylko ja mam zboczenie na czerwone z Bytowa
-
Przekładki termiczne / izolacyjne kolektora dolotowego
No jestem ciekaw różnicy. Ja zamówiłem ori jhm ze stanów. Kolega przy okazji pobytu tam mi przywiezie:)
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
225/40/18 Rnse na pokładzie. Różnica kolosalna. ..w końcu bose zaczęło grać jak trzeba Dystans 15mm tył Dystans 15mm przod
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Zrobię dziś normalne zdjęcia bo to na szybko;) jest ok a kombi jak to kombi ..zazwyczaj jeżdżę sam
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
https://naforum.zapodaj.net/9f915b96c6c0.jpg.html Na lato sa 19 i bedzie trzeba spasowac odpowiednio na tyl dorzucil bym jeszcze ze 2mm
-
Wymiana poduszek pod silnikiem - BBK
Pierwszy raz widzę taki wynalazek. Ciekawe jak z wibracjami
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Dziś przy okazji zmiany opon na zimowe Wjechały dystanse +15mm przod tył. ..dodam że auto w serii powinno wyjeżdżać z fabryki z takim osadzeniem!
-
Wymiana poduszek pod silnikiem - BBK
Poduszki tylko ori, dziwne ze padły dwie na raz. Mi rozerwalo poduche i błędu żadnego. Do wymiany nie potrzeba wyciągać silnika. Pozatym sprawdź łapę wału czy jak to się tam fachowo nazywa ( to co trzyma wal w gumowej oslonie)
-
Przekładki termiczne / izolacyjne kolektora dolotowego
A klapki kolektora byś czasem nie ogarnął?
-
[B6 AVF] by Edyta
Weź nie zapiaj pomysłów ode mnie!
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Kolega w dziale ogłoszeń się ogłasza zw spryskami. Pasują P&P . Są w zestawie z malutkim adapterem
-
serwis asb gdynia/3m
Automat w miszewku.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok. Dzieki
-
Truckerzy
Conajmniej jak byś wiedziała co to jest hehe
-
Truckerzy
...a jednak ;-) Mala przerwa w lataniu na zachod ... zmęczyla mnie Anglia
-
Zmiana RNS-D na RNS-E
Dobra Pany. Jakie piny z D do E trzeba przepiąć by dzialal cAN?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
...mala rzecz a cieszy... ...w zamiarze mialem tez podlaczyc RNSE ale nie wpadlem na to , że beda inne kostki. Pytanie do wyjadaczy: jak ogarnac kable zeby dzialal CAN jak nalezy?
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
Zmienilem RNS-D na RNS-E. Prosze o podpowiedz jakie piny trzeba przelozyc zeby dzialal CAN ?
-
Truckerzy
A ja smigam na kochanych kontenerach 3osiowym Volvem FH12:)
- Wymiana zaworku PCV
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kolejnego od duchów wyzywaja:) Macie jakiegoś magika który dołoży mi bluetoth do eSy? Modul antenie itp zapewnie. Chodzi mi o podlaczenie itp żeby było jak w ori
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Piaskowanie + malowanie (niekoniecznie proszkowe) + polerka rantu (malutkie ubytki tu i tam)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany gdzie najlepiej oddać alusy do renowacji?
-
[B6 AVF] Indi S-line 1.9tdi,193KM/415NM,boseSPRZEDAM!!!!!!
Ej a co tam znaczek S4 robi? To jak z Mpakiet'em? Jezdzi więcej niż wyprodukowano?