Treść opublikowana przez Kacza
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ladny:)
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Wyobraźcie sobie że napisałem do nich maila z reklamacją co mi nie pasuje w tym co zrobili i odpisali mi że wziąłem odpowiedzialność za to że lampa traci homologację i nie będzie jak oryginał. Czy macie jakiś pomysł jak z nich wyciągnąć pieniądze za popsute lampy i źle wykonaną robotę?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Ładny lakierek koło tez na swoim miejscu :)Nie obciera Ci rantow ? mnie zawsze dusza boli jak mi felga tarla o nadkole jak przypadkiem zdarzylo sie wiecej osob na pokladzie niz ja sam
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Dobrze ze V8 sie dosyc szybko nagrzewa i lód z auta schodzi w mgnieniu oka
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Pozwól ze użyje twoich zdjęć do odzyskania siana za moje spartaczone lampy.
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
No wlasnie obawiam sie ze na tyle to sam byl bym w stanie je tak spartaczyc...a tak do jeszcze jestem w plecy soczewki b8 i 440 zl
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Efekt zamierzony uzyskany. Ciesze sie ze moj pyszczek bedzie wygladal tak samo... Super wyglada
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Rob fotki jak to na aucie wyglada bo jestem ciekaw
-
[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...
Mialem podobny plan z lampami poza ledami i blenda ale ktos postaral sie sp***dolic mi lampy takze czeka mnie wysylka do Gwertego. Pokaz zdjecia od przodu jak ta blenda wyglada. Ciekawy pomysl. Nie przeszkadza soczewce na dlugich ??? Jeszcze jedna moja sugestia - zmien kierunki na diademy.
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Firma jest z Poznania. Ja jestem z Gdyni ale często tak jeżdżę wiec nie omieszkam tam zajść przy okazji
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Musi być pomruk + darcie papy inaczej kupowanie wydechu za tyle siana jest bezsensem. Kup same końcowe wydechy
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
U mnie już siedzą dawno;)
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
...rezonowana ? ...BEZSENSU
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
...rezonowana ? ...BEZSENSU
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
a jak z prawym lustrem? prowadziles przez kabine kabel ?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Bedzie bedzie ... ale moze troszke pozniej ..wogole bez sensu .. kupilem Ske... i tyle rzeczy zje*ali w fabryce ... tyle trzeba dolozyc i poprawić pod siebie ... ehhh to Audi ...
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Jak sprzedam Beemke to już Ci Edi mowilem ze od razu bez zastanowienia wjeżdża kpl milteka;)
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Kupilem nowe bixy(czekam na paczke), ale dzieki za szczere checi Bede rzadal zwrot pieniedzy i tyle bo lamp raczej odratowac sie nie da.
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Oczywiscie ze dzwonilem. Napisalem maila ze zdjeciami. Jak beda sie wypierac to moj prawnik napisze do nich odpowiednie pismo. Do tych co to zrobili sie nie dodzwonilem, tylko do drugiej filii- powiedzialem co i jak ale niestety nie moga nic zrobic i ze mam kierowac sie do wykonawcow. A ze maja teraz "inwenture" i przerwe swiateczna rozpatrzenie reklamacji jest mozliwe dopiero po nowym roku, a ja mam zostac bez auta. Żal! Na pewno im tego nie odpuszcze. Zaplacilem za to partactwo "jedyne" 400 zl plus moje soczewki od B8(tez sa osmarowane czyms). W jednej lampie soczewka siedzi ok, druga nie dosc ze jest osadzona tak jak widac to 'ring' jest powyszczerbiany oraz popekany i ewidentnie widac ze cos jest dosztukowane.
-
[ B6 TDI ] by Tucholo 156KM Avant Atlas / MS DESIGN / OEMS IFG10 19" / SPORTLINE / Skóra / Bixenon / Audiolka NA SPRZEDAŻ
Jakoś nie leży mi to odcięcie na drzwiach ta naklejka... Optycznie podwyższa (?) Ryjek całkiem spoko wyglada Co do US Stylu to okleil bym tylne lampy w na czerwono, no i klapa US... skoro idziesz w temat US to zrób kpl a nie śladów. .. to tylko moja sugestia
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Skad wziales sygnal dla blendy? Z clh?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
No udało się. Doprowadzam motor do stanu jak najbardziej zdrowego, zostały mi jeszcze Fazatory do zmiany (bardziej z przezornosci), wrzucę podkładki pod dolot, pokombinuje jeszcze nad termoizolacja, wrzucę komlet wydechu milteka z mala korekta programu i celuje ze będzie ponad serie... ..ale na wszystko trzeba czasu i kuuupe pieniedzy ... url=https://naforum.zapodaj.net/47d9bf7bf0d8.jpg.html][/url] url=https://naforum.zapodaj.net/37b5783f779b.jpg.html][/url] To tak z grubsza
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Dzięki. Juz nawiazalismy kontakt
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Pokaze spokojnie. Jutro wrzucę foty. Wracam właśnie z trasy i nie miałem jak
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Dzięki za sugestie. Zależy mi aby środek wyglądał w miarę fabrycznie. Nigdy nie pasowało mi w kokpicie radio "niefirmowe" aftermarketowe..kwestia gustu. Ale trochę racji w tym jest co piszesz...u mnie w A6 C6 nie mam bose a zwykle nagłośnienie gra lepiej od bose w S4...hmm Co do dystansu... z tyłu idealny był by +17mm. Witam ponownie szanowNe grono. Cisza w temacie nie znaczy ze nic się z autem nie dzieje:) czekam na fajne fanty także jak do mnie dotrą to będę się chwalil:) tym czasem auto aktualnie zimuje w ogrzewane hali garażowej i czeka aż będę miał czas przegonić pajęczyny z wydechu:) Niestety nie wszystko idzie po mojej myśli. Wysłałem lampy na przerobke na bixenon z soczewka od B8 oraz wyeliminowanie parowania oraz malowanie kilku rzeczy w środku. Niestety firma do której wysłałem tak zje***** mi lampy ze wstyd to założyć na auto! Edytka widziala lampy i tez zlapala sie za glowe. I tu uwaga. Przestrzegam przed tą firma: Serwis Lamp Samochodowych. Ul. Nowa 33. 64-560 Ostroróg https://m.facebook.com/autolampy/ .. plan był dobry ale wykonanie tragedia. I tu pytanie. Jest ktoś konkrenty na forum kto umiejętnie rozklei i pomaluje środkowe elementy uszczelni i złoży do kupy jak bozia przykazala?