Treść opublikowana przez Kacza
-
[S4 BBK] Mocny Potworek = S4, 29.09.2017 - hamulce 370 mm z TTRS, tył 330mm z S4 B8
No gwint robi robote. V2?v3? Ja tam bym go jeszcze ciut opuścił...a na pewno z tyłu
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Rolka kupiona ... w jedynym słusznym rozmiarze 19' - dzięki jeszcze raz Edyta za pomoc:) Gwint AP kupiony Dystanse kupione Na wiosnę będą spasy! !!
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Z czarnymi relingami o wiele lepiej .
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Bardziej chodzi mi o to żeby zgłębić ją dosyć nisko i żeby nie dobijalo i nie ruszało nadkoli. Na tor to auto się nie nadaje:) aczkolwiek do tego celu mam inna Ske
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
No właśnie o to chodzi żeby ustawić pod siebie ogólnie z dostępnością gwintów do S4B6 słabo. Ktos coś?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Z ta stabilnością finansowa to się zgadza... w S4 niestety zazwyczaj nie kończy się to w setkach a w tysiącach. .. i tak kocham to auto... czas na MILTEK'a Jaki gwint polecacie do S4? I skąd? Najlepiej ze regulacja twardości?
-
S4 B6 BBK "S"pokojny rodzinny Avant Milltek Sport by Kacza.
Dzis kolejna inwestycja: wymiana dwóch czujników wałków rozrządu oczywiscie na ori. Zamowiony zawor podcisnieniowy PCV. Climatronic zdemontowany do renowacji(mial male ubytki) takze nastepny weekend znow bedzie grzebane a to dopiero kropla w morzu tego co chce zrobic
-
Fazatory... JHM? OEM? wymiana od góry? i ogólnie o rozrządzie...
A może zacząć od czujnikow walkow?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ladny:) idziesz z modami jak burza
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
..nie był by sobą . . .
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Nice
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
no właśnie problem w tym ze oglądam na telefonie i nie otwierają mi się duże zdjęcia tak to bym sobie powiekszyl;)
-
Dupowóz S4 b6
widzę ze albo grubo albo wcale
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
tak
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i6251523325.html#thumb/2 Czyli jedyna opcja jest kupienie tej z linku wyżej? I będzie gralo bez większych przerobek?
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Czy ta gałka będzie pasowała P&P do mojej Ski? http://allegro.pl/nowa-oryg-galka-audi-a3-a4-a6-s3-s4-s-line-skora-i6430781760.html
-
Czarne emblematy audi
Jak najbardziej plastidip. Niestety te elementy są narażone na opryskiwacze i lakier moze się po prostu nie trzymac
-
Oklejanie lamp folia kameleon
Trochę wioska
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
A u mnie dokładka od B7 leży już drugi miesiąc i nie mam czasu się za to zabrać. Z drugiej strony mam dylemat czy rezygnować z ori dokładki S4 ...
-
stozek do benzyniaka
Dzwiek może i się ciut zmieni, ale czy walory dźwiękowe są na tyle ważne, żeby rezygnować z osiągów? Bo wątpię że wpłynie ten zabieg pozytywnie przy seryjnym nie strojonym aucie
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
Zawsze można wypłukać woda demineralizowana i dobrze wysuszyc co finalnie może nie dać takiego efektu jak po prostu rozklejenie lampy i jej wyczyszczenie
-
Wymiana zaworku PCV
No ok. Z której strony tego szukać?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Cwaniak pewnie coś modzi co tak ucichlo;)
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Ten kolor ma coś w sobie:) Od czego ta kiera?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
No przyznam że jest na czym zawiesić oko:)