Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kacza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kacza

  1. Będzie petarda:) blaszki juz do mnie jada
  2. Kacza odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    Zaworek zmieniony. Ale dalej mam problemy z obrotami. Nie opadają swobodnie przy zmianie biegów tylko tak jak by "zastanawiają sie". Czy to normalne? Wrzucę na luz dojeżdżajac do świateł obroty są na poziomie +- 1000obr . Gdy już stane opadają do +- 900. Nagram filmik co byście mieli pogląd na to o czym mowie
  3. Doszly spryski mgiełkowe, RNSE, gałka z mieszkiem pikowana
  4. Oj Krychu Krychu. Ja bede wsadzal milteka do siebie. Było pytać to bym Ci dał puszki...
  5. Weekendowe przemyślenia
  6. A 18 zimowki? Jakie indeksy i szerokość?
  7. Sądzę że znalezienie zdrównego 2.7 jest tak samo mało realne jak 4.2 w S i obawiam się ze koszty doprowadzenia do porządku nie będą male
  8. Zrobienie mocno 2.7 to tez nie lada grosik.... do tego przeszczep. Jak bym kupil B5 a tego sprzedał i wtedy się bawil
  9. Opowiadaj mi tu jak ogarnąć tego fisa:) i gdzie to kupic
  10. Po pierwsze : Nie, nie lepiej założyć 18 bo ty masz taką wizję. Ja mam plan na to auto i jak byś nie zauważył żadnego polsrodka tu nie ma więc dalej zastanawiam się skąd u Ciebie takie obawy Kolego po pierwsze nie wydaje mi się ze musisz mnie umoralniac w kwestii opon..nigdzie nie napisałem ze chce założyć byle jakie gowno z niższym indeksem..a ty na sile się upierasz ze założę koniecznie niższe. Także myślę że temat wyczerpałes i już każdy wie jakie masz poglady:)
  11. Oj kolego kolego...nikt nie chce zakładać 88. Na pewno indeks będzie zbliżony do takiego jaki powinien być jak nie dostane idealnej gumy:) na razie muszę kupić jakieś zimowki;)
  12. Jak będę w weekend przy auciekam to zrobię :] nie rób z igły widel
  13. Hmm sądzę że S4 nie jest niczym Bugatti Veyron do którego michelin czy dunlop robi dedykowane opony i aż tak wielkich komplikacji nie bedzie:) Pytanie odnosnie "blaszek" na zaciski: Ktoś mi kiedyś wysyłał link z nowymi coś koło 100-120 pln/szt. Nie mogę teraz znaleźć tego- gdzieś mi link zaginął. Chyba ze ma ktoś na sprzedaż tskie blaszki? Najlepiej czarne?
  14. Kacza odpowiedział(a) na Rometer temat w 4.2
    U mnie na razie tez nie ubywa... musze spr ile mam od wymiany zrobione km
  15. http://www.audiklub.org/photo/wykresy/wykres_25.527.jpg Wg tego wykresu chyba jest ok;)
  16. A od ilu eSka powinna dostawać max ciąg? U mnie np zauważalne jest od ok 4-4.5 jak by załączalo sie dodatkowe turbo
  17. Chodzi Ci o tą z klapki wlewu paliwa ? Na te kółka chce zalozyc 235/35/19
  18. Uwierz mi, że w tym wypadku zaadecydowala cena
  19. Odczucie ze jest bardziej miękko jest bardziej mylne niż jest w realu. Po prostu zawieszenia sportowe dużo lepiej wybierają nierówności. Speedline 19' 8.5J , rant idzie w poler, rotory do piaskowania i malowania /119a755ac928.jpg.html][/url] Gwint AP ...będzie nisko:) i max szerok
  20. Tylko kup opony o odpowiednich parametrach tzn, indeks prędkości, nośność i szerokość jak S4m która swoje waży i ma 333KM (patrz wlepka). wiem o tym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.