Treść opublikowana przez Bla
-
[ALL B5] Zawieszenie trzeszczy
Wstrzyknięcie smaru do przednich wahaczy pomoże ale na krótko.. Raczej trzeba by wymienić, zregenerować... zależy kto co woli.. A jeśli trzeszczy z tyłu to tak jak napisał juropek... u mnie pomogło, zabieg wykonałem miesiąc temu i na razie spokój.
-
[ALL B5] Tarcze Mikoda nawiercane i nacinane . Jakie do nich klocki ?
dzięki specjalisto za podpowiedzi. Objaw mi tajemnicę Twojego hamowania... albo nie... Z trzech zestawów jakie miałem ten najlepiej się spisuje. Zapewne amorki i opony też mają wpływ na drogę hamowania [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 19:00_________________________________________________ dlaczego? wiem, że muszą się nagrzać troszkę i pierwsze hamowania po nocy są "dziwne" :>
-
[ALL B5] Tarcze Mikoda nawiercane i nacinane . Jakie do nich klocki ?
Nie miałem. Co polecasz?
-
[ALL B5] Tarcze Mikoda nawiercane i nacinane . Jakie do nich klocki ?
Jeśli już kupiłeś to trudno. Jeśli nie, zobacz tarcze ATE PowerDisc. Pewnie nie będą dużo droższe, a w połączeniu z np Ferrodo racing podczas hamowania plomby wypadają
-
[B5 ADP] Hamulec ręczny nie chce się zaciągnąć
Naprawisz sam. Zdejmij tunel środkowy a rozwiązanie będzie na talerzu.
-
[B5 ADP] Skaczące obroty
Miałem podobne objawy, ale na włączonej klimatyzacji lub grzaniu lusterek. Długo szukałem przyczyny, nie znalazłem, a objawy ustały... nie wiem... wraz ze zmianą pogody. Dodam, że działo się to tylko w gorące dni..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień Dobry Chętnie podjadę na spocik w niedzielę i zastanawiam się, czy mógłby mi ktoś sprawdzić na vagu mój wózek?
-
[ALL] Warsztat w Poznaniu (malowanie, polerowanie:)
Dzień dobry. Znacie jakieś miejsce, gdzie można solidnie pomalować i spolerować felgi w Poznaniu?
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
Dzięki, poszukam więc miejsca gdzie sprawdzą mi to na kompie, ponieważ nie posiadam kabla :/ A nawet gdybym miał to pewnie bym nie wiedział jak to sprawdzić
-
[B5 AFN] Przy włączonej klimie na postoju skaczą obroty
Mam ten sam problem z obrotami... zastanawiam się co z tym zrobić. Na postoju obroty drastycznie spadają, silnik zachowuje się jak by chciał zgasnąć, po chwili wracają do normy i tak kilka razy i obroty się stabilizują. Lekko dodam gazu i sytuacja się powtarza. :/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, mam na imię Maciej i mieszkam w Poznaniu. Pozdrawiam