Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kanar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kanar

  1. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przepraszam czy ktoś może mi pożyczyć około 60 tyś zł?? bo zobaczyłem i sie zakochałem dziś http://allegro.pl/item759924664_audi_rs4_abt.html
  2. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli że trzeba sie ładnie ubrać??
  3. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak obecnie spotykamy się pod realem - parking zielony godzina 19 a dziś miałem bliskie spotkanie z pewnym czerwonym yarisem 1.0 :gwizdanie:
  4. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to powiem Ci że fest pech :/ ja do 20 dziś w pracy a fest mi sie nie chce już
  5. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ja już sprawdzałem i nic nie ma na szczęście
  6. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przed 22 sie pozbieraliśmy już dzisiaj
  7. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://www.joemonster.org/art/11135/Kup_Audi_niespodzianke_dostaniesz_gratis tu link do spawanej a3 o której dziś gadaliśmy mam nadzieje że nie znajde takich zdjęć u siebie nigdzie
  8. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    heheh Max chyba Ci o mnie chodziło bo Wolf sie prędzej pozbierał z Keżorem ale daremna pogoda.. nic nie widziałem na a4 bo mi pióra wycieraczek przestały dobrze zbierać postanowiłem byś szybszy od deszczu i jakoś tak po swojemu pognałem troche dzięki wszystkim za dziś i za tydzień też postaram sie pojawić
  9. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nooo też sie zastanawiam co ma na myśli
  10. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nie wszyscy.. reszta pewnie dopiero zbiera kase mam nadzieje że jutro wyrobie w końcu z czasem i uda mi sie podjechać na spota a teraz nowa zagadka dla znawców http://allegro.pl/item748503729_turbina_audi_a4_1_9_tdi_awx_130_koni_wroclaw.html http://allegro.pl/item731852756_turbina_turbosprezarka_1_9_tdi_awx_passat_b5_fl_a6.html czemu to takie tanie?? BTW Wolf jak z tymi lampami?? :>
  11. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dlatego co daje rady to staram sie zrobić sam nawyk jeszcze z czasów poloneza ja dalej remontuje mieszkanie kumpeli i nie ma czasu zajrzeć w auto panele pod głośniki już 3 tygodnie woże w bagażniku, razem ze zjaranym wzmacniaczem. Pozytywny jest fakt że szyber sam mi sie naprawił więc przynajmniej to odpada z listy rzeczy do zrobienia. Co do spotu to może za tydzień uda mi sie wyrobić w końcu.
  12. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    taaaa kto wie może to wcześniej była jakaś a6 ale nie dali rady tak już naciągnąć to wyklepali a4
  13. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Tyyyy no weź nie żartuj tak nawet zmienili obie więc uznam to za przypadek
  14. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahah no to tak jak u mnie bo nagle zaczęło sie pojawiać 89 stopni.. ale klamka zapadła, imbus w ruch i nagle dochodzi do 94 przy mocnym butowaniu a potem trzyma 90-91 a swoją drogą w opisie na forum jest napisane że trzeba do tego imbus 6 a u mnie potrzebny był w rozmiarze 4 pomyłka w opisie czy po prostu AFN tak ma??
  15. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    poszło wczoraj w końcu zmieniłem termostat przy użyciu lewarka i lekkiej nierówności podłoża.. nie obyło się bez komplikacji bo włożyłem oring ze złej strony skutkiem czego jakiś litr płynu poszedł w ziemie ale podejście numer 2 przyniosło żądany efekt. Oprócz tego zrobiło mi sie zwarcie we wzmacniaczu i "podziwiałem jak sie iskrzi"
  16. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    podeśle Ci to podzielone na 2 części adres rozumiem jest z o2.pl tak?? czy 02.pl (zero2.pl)?
  17. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a z czym konkretnie masz problem??amasz jakiś schemat lub fote jak to wygląda? bo po wciśnięciu guzika pewnie na jednym z dwóch przewodów wychodzących ze sterownika pojawia sie masa - wpinając się w odpowiednie miejsce central powinien się albo otworzyć albo zamknąć. Przydatną sprawą przy podpinaniu jest miernik elektryczny, lub nawet sama próbówka na 12v Ja niestety jestem w trakcie remontu i dostęp do kompa mam jedynie wieczorami, Tedik u lakiernika więc ani podjechać ani w dzień napisać ale może uda mi się jakoś Ci pomóc
  18. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może nie bedzie tak źle ja z Warty czekałem na kase 2 miesiące więc pozycja firmy na rynku niekoniecznie musi mieć znaczenie. W poniedziałek oddaje auto do lakiernika.. żeby naprawił co spieprzył
  19. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Oki rozumie. Nic sprobuje sam to jakos zrobic jesli nie to poczekam. Milego wypoczynku podeślij mi na PW adres mailowy to podeśle Ci instrukcje ze zdjęciem - powinieneś dać rady bez problemu to podpiąć a tak w ogóle to wszystkim
  20. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mała awaria i plany w piz.. sory chłopaki ja dziś nie wyrobie ;(
  21. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Hejo jak długo będziecie siedzieć dziś na spocie?? bo pracuje do 20 i nie wiem czy gonić jeszcze do Katowic czy już bedzie pusto
  22. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pierwszy raz go widze.. a przez SW przejeżdżam dosyć często
  23. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Czyli potrzebujesz informacji w które miejsce sie wpiąć w instalacje jak rozumiem tak?? jeśli tak do opanowania czy to dziala we wszystkich climatronikach? probowalem to zrobic ale nic sie nie wlaczylo, chyba robie cos zle Wydaje mi się że nie we wszystkich działa bo chyba na przedostatnim zlocie w B7 Maxa nie działało.. - aczkolwiek nie wiem nowy jestem nie znam się
  24. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Już nie narzekajcie z tą pracą i szkołą.. niektórzy tu z pracy do pracy latają
  25. Kanar odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Wiem że jesteś z Kochłowic, bo ja też jestem z Kochłowic.. i wiem kaj Cie szukać bo mieszkom na Wschodnij czyli mom całkiem niedaleko ale przez weekend nie dam rady no chyba że jutro bo dziś praca od 14 -22 wzywa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.