Treść opublikowana przez Kanar
-
Spoty Katowice i okolice
przepraszam czy ktoś może mi pożyczyć około 60 tyś zł?? bo zobaczyłem i sie zakochałem dziś http://allegro.pl/item759924664_audi_rs4_abt.html
-
Spoty Katowice i okolice
czyli że trzeba sie ładnie ubrać??
-
Spoty Katowice i okolice
tak obecnie spotykamy się pod realem - parking zielony godzina 19 a dziś miałem bliskie spotkanie z pewnym czerwonym yarisem 1.0 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to powiem Ci że fest pech :/ ja do 20 dziś w pracy a fest mi sie nie chce już
-
Spoty Katowice i okolice
no ja już sprawdzałem i nic nie ma na szczęście
-
Spoty Katowice i okolice
przed 22 sie pozbieraliśmy już dzisiaj
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.joemonster.org/art/11135/Kup_Audi_niespodzianke_dostaniesz_gratis tu link do spawanej a3 o której dziś gadaliśmy mam nadzieje że nie znajde takich zdjęć u siebie nigdzie
-
Spoty Katowice i okolice
heheh Max chyba Ci o mnie chodziło bo Wolf sie prędzej pozbierał z Keżorem ale daremna pogoda.. nic nie widziałem na a4 bo mi pióra wycieraczek przestały dobrze zbierać postanowiłem byś szybszy od deszczu i jakoś tak po swojemu pognałem troche dzięki wszystkim za dziś i za tydzień też postaram sie pojawić
-
Spoty Katowice i okolice
nooo też sie zastanawiam co ma na myśli
-
Spoty Katowice i okolice
no nie wszyscy.. reszta pewnie dopiero zbiera kase mam nadzieje że jutro wyrobie w końcu z czasem i uda mi sie podjechać na spota a teraz nowa zagadka dla znawców http://allegro.pl/item748503729_turbina_audi_a4_1_9_tdi_awx_130_koni_wroclaw.html http://allegro.pl/item731852756_turbina_turbosprezarka_1_9_tdi_awx_passat_b5_fl_a6.html czemu to takie tanie?? BTW Wolf jak z tymi lampami?? :>
-
Spoty Katowice i okolice
dlatego co daje rady to staram sie zrobić sam nawyk jeszcze z czasów poloneza ja dalej remontuje mieszkanie kumpeli i nie ma czasu zajrzeć w auto panele pod głośniki już 3 tygodnie woże w bagażniku, razem ze zjaranym wzmacniaczem. Pozytywny jest fakt że szyber sam mi sie naprawił więc przynajmniej to odpada z listy rzeczy do zrobienia. Co do spotu to może za tydzień uda mi sie wyrobić w końcu.
-
Spoty Katowice i okolice
taaaa kto wie może to wcześniej była jakaś a6 ale nie dali rady tak już naciągnąć to wyklepali a4
-
Spoty Katowice i okolice
Tyyyy no weź nie żartuj tak nawet zmienili obie więc uznam to za przypadek
-
Spoty Katowice i okolice
hahah no to tak jak u mnie bo nagle zaczęło sie pojawiać 89 stopni.. ale klamka zapadła, imbus w ruch i nagle dochodzi do 94 przy mocnym butowaniu a potem trzyma 90-91 a swoją drogą w opisie na forum jest napisane że trzeba do tego imbus 6 a u mnie potrzebny był w rozmiarze 4 pomyłka w opisie czy po prostu AFN tak ma??
-
Spoty Katowice i okolice
poszło wczoraj w końcu zmieniłem termostat przy użyciu lewarka i lekkiej nierówności podłoża.. nie obyło się bez komplikacji bo włożyłem oring ze złej strony skutkiem czego jakiś litr płynu poszedł w ziemie ale podejście numer 2 przyniosło żądany efekt. Oprócz tego zrobiło mi sie zwarcie we wzmacniaczu i "podziwiałem jak sie iskrzi"
-
Spoty Katowice i okolice
podeśle Ci to podzielone na 2 części adres rozumiem jest z o2.pl tak?? czy 02.pl (zero2.pl)?
-
Spoty Katowice i okolice
a z czym konkretnie masz problem??amasz jakiś schemat lub fote jak to wygląda? bo po wciśnięciu guzika pewnie na jednym z dwóch przewodów wychodzących ze sterownika pojawia sie masa - wpinając się w odpowiednie miejsce central powinien się albo otworzyć albo zamknąć. Przydatną sprawą przy podpinaniu jest miernik elektryczny, lub nawet sama próbówka na 12v Ja niestety jestem w trakcie remontu i dostęp do kompa mam jedynie wieczorami, Tedik u lakiernika więc ani podjechać ani w dzień napisać ale może uda mi się jakoś Ci pomóc
-
Spoty Katowice i okolice
może nie bedzie tak źle ja z Warty czekałem na kase 2 miesiące więc pozycja firmy na rynku niekoniecznie musi mieć znaczenie. W poniedziałek oddaje auto do lakiernika.. żeby naprawił co spieprzył
-
Spoty Katowice i okolice
Oki rozumie. Nic sprobuje sam to jakos zrobic jesli nie to poczekam. Milego wypoczynku podeślij mi na PW adres mailowy to podeśle Ci instrukcje ze zdjęciem - powinieneś dać rady bez problemu to podpiąć a tak w ogóle to wszystkim
-
Spoty Katowice i okolice
mała awaria i plany w piz.. sory chłopaki ja dziś nie wyrobie ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Hejo jak długo będziecie siedzieć dziś na spocie?? bo pracuje do 20 i nie wiem czy gonić jeszcze do Katowic czy już bedzie pusto
-
Spoty Katowice i okolice
pierwszy raz go widze.. a przez SW przejeżdżam dosyć często
-
Spoty Katowice i okolice
Czyli potrzebujesz informacji w które miejsce sie wpiąć w instalacje jak rozumiem tak?? jeśli tak do opanowania czy to dziala we wszystkich climatronikach? probowalem to zrobic ale nic sie nie wlaczylo, chyba robie cos zle Wydaje mi się że nie we wszystkich działa bo chyba na przedostatnim zlocie w B7 Maxa nie działało.. - aczkolwiek nie wiem nowy jestem nie znam się
-
Spoty Katowice i okolice
Już nie narzekajcie z tą pracą i szkołą.. niektórzy tu z pracy do pracy latają
-
Spoty Katowice i okolice
Wiem że jesteś z Kochłowic, bo ja też jestem z Kochłowic.. i wiem kaj Cie szukać bo mieszkom na Wschodnij czyli mom całkiem niedaleko ale przez weekend nie dam rady no chyba że jutro bo dziś praca od 14 -22 wzywa