Treść opublikowana przez elmo814
-
podświetlenie pokrętła i nawiewów
one ogolnie ,maja swiecic słabiej, jest ok nie szukaj dziury
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
manualnej z 2.5 tdi , mam Q do 2.5
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
potrzebna manetka tempomatu b6/b7 pilnie do niedzieli, ma ktoś
-
A4 B6 1.8 T sedan butla do lpg
62 wchodzi szukamy --->
-
Turbo 1.8t BFB 163km
1 zrób logi 2 jak turbo to szukaj kolegi german81 3 korekta softem pozdrawiam
-
wymiana radia z fabryki 2 din
poszukaj tematu na temat RNSE-od a do z, tam jest opisane co potrzeba pozdr
-
Radio Navigation Plus
kształt jest wazny nie kazde pasuje do b6/ b7
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no teraz to się pewnie odpycha:), niech służy
-
A4 B6 Kiera Multi,Licznik,
żeby działaly przyciski od radia w b6 zmien radio na b7
-
skrzynia biegów
fec , gbq, ggb i inne pewnie pozdrawiam
-
Dwumasa 1.8T BEX
zakładaj zestaw od AWX
-
Jaki numer Moduł do multifunkcji a4 b7 kierownica 4 ramienna
tasma a lub b
- Bex avj
-
Dwumasa 1.8T BEX
tak jest
-
Dwumasa 1.8T BEX
poczytaj na temat jednomasu z tarcza 240 tam znajdziesz odpowiedz na twoje pytanie bfb, avj , awx to i inne to srednica 228, bex ma 240 https://a4-klub.pl/topic/266380-jednomas-z-tarczą-240mm-do-18t/
-
Zamiennik skrzyni GDT
zakładaj z 2.0TFSI , np GUD
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
bierz od dzika denso na w dobrej cenie , bralem kilka dni temu
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
witam czy ktoś się orientuje czy dawca AWA lub ALT podejdzie do bfb??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maru wdepne niebawem, a ramke mam 1 sztuke, obecnie mam troszke utrudnione przemieszczanie sie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
grupowe oklejanie szyb , kontakt do mnie , termin czwartek cena bardzo atrakcyjna
-
A4 b6 1.8Tq AVJ - problem z turbo, świst brak mocy
ogolnie szczelnosc do sprawdzenia
-
Wymiana termostatu behr 1.8T jaki oring ?
a ten oring nie został na rurce doprowadzającej ?
-
Dziwny dźwięk na zimnym silniku? 1.8T AWT
sprawdzałes SAI i Katalizator?
-
1.8t średnica rury wydechowej
rura fi 55
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
my juz w PL , poskładany i doinwestowany