Treść opublikowana przez elmo814
-
Czy będzie pasować z a4 b6 do b5
na wieloklin pasuje , a piny kostki trzeba sprawdzic , oraz tasma kiery
-
A4 1.8T Dźwięk silnika
osobicie zalewam 5w50 valvoline, sprawdziłbym tez smok w misce olejowej , moze zbyt mało oleju zasysa, taka przypadłość,na łancuchu napinacza do wymiany slizgi , sam napinacz sie nie bardzo jak ma zepsuc bo w srodku jest sprezyna i kanały olejowe , mozna go umyc, sprzegło w czworkach bierze wyzej , zobacz czy sie nie slizga
-
A4 1.8T Dźwięk silnika
łancuch napinacza szatkuje
-
[B6 AVB] Droga do ideału by plusa1338 *1.9TDI* RS6'18/EIBACH/T.BRD+CHIP...
troszkę wysoko, pozatym koło pasuje idealnie
-
SWAP 2.2T
Jarek napisz do kolego czorny07, lub nosb , dowiesz co co i jak konkretnie
-
Pomylone lewe drzwi z prawymi na FISie
w kodowaniu MK , + 128 i bedzie właściwie, jak cos to pw
-
B6 AVJ FIMIC DP wtrysk 320cc
tak w zimie
-
B6 AVJ FIMIC DP wtrysk 320cc
ładna dobre mody zapraszam na spoty zamojskie
-
termostat 1.8T
podłacz vaga , to moze wariowac czujnik, ten przy scianie grodziowej
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jakieś fotki bedą?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
świece jak napisał marek do danego silnika , ngk bądź denso, filtry kup na miejscu w sklepie, z kablami tak samo, jak nie bylo tam jakiego super polskiego mechanika dokupisz po VIN jak ktos cos rzeźbił to moze byc trudniej , na miejscu dobierzesz mozesz pojechac na głogowa 7 , osobiscie tam kupuje , czy po vin czy po nr cześci i zawsze jest ok, cenowo tez
-
[B6 AVJ] Czarna Skarbonka zamienia się w potworka: 248KM Quattro Bose
tak pasuje p&p 5b
-
Lusterko z anglika
szkło zdejmij i wyjmij mocowanie lustra takie kołko alu, ono jest odpowiedzialne za kąty reszta zostaje
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
salamon pw
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
panowie czy moduł AH zastapi AL ?
-
Opinia o instalacji
smiało , własnie montuje taki zestaw do siebie tylko ze reduktor czarny , nic sie nie dzieje , wtryski pojedynczo montowane
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ładny avatar:) gratki
-
gaz 1.6 alz kombi
10 ma spalic, unikniesz kosztow zwiazanych z remontem czapki , ze wzgledu na zła mieszanke, z butla w kolo nie ma co przesadac
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Panowie auto 2001r. Wiazki na tyl E czy silniczki montowac z 2002r czy z 2003? Dodam ze tapicerki mam z podswietleniem nóg oraz z podswietlanymi klamkami. Moduł AD -wymienie na AT lub BC . Do tego jeszce klucz z b7 chce dodac
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Kaju, dzieki zamawiam MK
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
witam moduł AD - uruchomi pakiet oswietlenie? niby jest opisane w pierwszym poscie i elektryczne szyby tył, czy lepiej zmienic na BC lub AT, i adaptowac szyby tył, oswietlenie i klucz b7 ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
elmo 1 szt
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
Tak pasuja oba
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kmr , tez byłem posidaczem vw , teraz jest audi, czas...........
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w norce spocik?