Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. na wieloklin pasuje , a piny kostki trzeba sprawdzic , oraz tasma kiery
  2. elmo814 odpowiedział(a) na siela temat w 1.8T
    osobicie zalewam 5w50 valvoline, sprawdziłbym tez smok w misce olejowej , moze zbyt mało oleju zasysa, taka przypadłość,na łancuchu napinacza do wymiany slizgi , sam napinacz sie nie bardzo jak ma zepsuc bo w srodku jest sprezyna i kanały olejowe , mozna go umyc, sprzegło w czworkach bierze wyzej , zobacz czy sie nie slizga
  3. elmo814 odpowiedział(a) na siela temat w 1.8T
    łancuch napinacza szatkuje
  4. troszkę wysoko, pozatym koło pasuje idealnie
  5. elmo814 odpowiedział(a) na devildrum temat w Audi A4 B6/B7
    Jarek napisz do kolego czorny07, lub nosb , dowiesz co co i jak konkretnie
  6. w kodowaniu MK , + 128 i bedzie właściwie, jak cos to pw
  7. tak w zimie
  8. ładna dobre mody zapraszam na spoty zamojskie
  9. elmo814 odpowiedział(a) na grzes791 temat w Audi A4 B6/B7
    podłacz vaga , to moze wariowac czujnik, ten przy scianie grodziowej
  10. świece jak napisał marek do danego silnika , ngk bądź denso, filtry kup na miejscu w sklepie, z kablami tak samo, jak nie bylo tam jakiego super polskiego mechanika dokupisz po VIN jak ktos cos rzeźbił to moze byc trudniej , na miejscu dobierzesz mozesz pojechac na głogowa 7 , osobiscie tam kupuje , czy po vin czy po nr cześci i zawsze jest ok, cenowo tez
  11. elmo814 odpowiedział(a) na audib6malysz temat w Audi A4 B6
    szkło zdejmij i wyjmij mocowanie lustra takie kołko alu, ono jest odpowiedzialne za kąty reszta zostaje
  12. panowie czy moduł AH zastapi AL ?
  13. smiało , własnie montuje taki zestaw do siebie tylko ze reduktor czarny , nic sie nie dzieje , wtryski pojedynczo montowane
  14. 10 ma spalic, unikniesz kosztow zwiazanych z remontem czapki , ze wzgledu na zła mieszanke, z butla w kolo nie ma co przesadac
  15. Panowie auto 2001r. Wiazki na tyl E czy silniczki montowac z 2002r czy z 2003? Dodam ze tapicerki mam z podswietleniem nóg oraz z podswietlanymi klamkami. Moduł AD -wymienie na AT lub BC . Do tego jeszce klucz z b7 chce dodac
  16. Kaju, dzieki zamawiam MK
  17. witam moduł AD - uruchomi pakiet oswietlenie? niby jest opisane w pierwszym poscie i elektryczne szyby tył, czy lepiej zmienic na BC lub AT, i adaptowac szyby tył, oswietlenie i klucz b7 ?
  18. Tak pasuja oba
  19. kmr , tez byłem posidaczem vw , teraz jest audi, czas...........

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.