Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przyjął
-
1.8T nie osiąga 90 stopni
no i git bedzie dla potomnych niech słuzy , pozatym ten termostat ma grzalke ktor dogrzewa płyn , jakbys poszukał na forum to zapłaciłbys max 200zł , a nawet i 50 gr:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
najlepszego
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
dziekuje
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
panowie gdzie ten muner telefonu do Bartka znaleść?
-
Wymiana Oleju 10-W40 na Valvoline 10-W60
chemia nie naprawisz silnika, napraw go i zalej własciwym olejem, pozatym 10w60 to bdb olej, do extramalnych dodoatnich temp pracy
-
Cięcie sprężyn :)
pomyliłeś fora
-
zamiennik lotki klapy avant
link do aukcji ?? zapodac mozesz
-
Audi a4 1,8t problem 00544
troszke inicjatywy własnej , wujek google ci powie co to za błedy przepływka,cos z paliwem potencjometr , moze za niskie napiecie,miesznka gazu-wtryski, przeładowanie
-
zamiennik lotki klapy avant
jest trzeba podcinac z b7 do b6
-
Jakie wtryskiwacze
słuchaj co mowi mateuszek , mam takie same zdanie ,tez bym szedł w barracudy, nie ma czegos takiego jak dozywotnia gwarancja:)
-
zamiennik lotki klapy avant
baseon, wrzuc foty na such na aucie jk bedziesz miale zamiennik , zdania zawsze beda podzielone , lepiej miec lotke nie dokłądnie spasaowana niz ALT, I tu sie nasuwaja słowa basona, nie powielajcie błedow pozdro , czekamy na kolejny zamiennik
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Audi A4 B6 1.8t by omenek250;)
pewnie masz ubogo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Paweł zostawa słuzbowe idz odpal 4
-
Odma - informacje.
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/235106-DIY-B6-1-8t-Vacuum-line-and-Check-Valve-removal-simplification
-
AVJ- gaśnie po odpaleniu
silnik nie drzy , wolno schodzi z obrotow ? moze odpowietrzenia nie ma
- Skrzynia do 1.8quattro
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kileeer
-
1.8T ANB zaczął kopcić, turbo, odma ?
obstawiam uszczelniacze zworowe
-
A4B6 1.8T AVJ SWAP skrzyni 5-->6
z tdi 6b to JJE , GBC
-
Zmiana przelozen skrzyni biegow
do 1.8t mozna zapakowac 6b z tdi , chodz lepiej wypadaja skrzynie 5b
-
skrzynia biegów
jest mozna tez wsadzic 5 d z tdi
-
wymiana skrzyni audi a4 b6 quattro BFB- jaką można założyć
zakładaj z tdi 5b
-
Skrzynia quattro pytanie
5b z tdi