Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jj ktos cos jutro swiatecznie ? gdzie
-
Audi 1.6
bedzie dobry projekt dla potomnych ....
- sprzęgło od 130
-
Blachodachówka Jaka ?
budmat venecja , rukki finera ,
-
Dekory 1din i 2 din, zamiennik?
ale nie jest to konieczne zeby wymieniac , pasuja obie
-
Krasnystaw instalacja LPG
- Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
i ...? lepiej smigac na starych ?- gaz do 1.8t quattro
tylko po co wam takie butle , stacji LPG na peczki jest a tył dostaje po kosci- Problem z odpaleniem - dusi się i gaśnie
pompa paliwa, dodatkow sprawdz układ paliwowy, - regulator cisnienia, filtr paliwa- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pogoda pod Q- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kmr poszło pw- [1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
pasowałoby zeby moderator zamknał ten watek- Nowicjusz - wątek powitalny
cze- Czerwona turbina a4/b6
Jaki masz olej moze problem jest po stronie smarowania- gaz w 1.8t
Reduktorcok. Wtryski napisalem ze pojedyncze hana/baracuda a te sa na listwie- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nowy kolega dołaczył do nas sedanem- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no nie mow ze do 2 ciezko policzyc- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak ciepło to na dworze:)- gaz w 1.8t
wtryski pojedyncze nie na listwie stag plus bedzie lepszy , mimo ze oba maja korekty po temp- audi a4 b6 1.8T quattro szarpanie podczas przyspieszania
sprawdz, cewki, swiece, przepływke , n, i szczelnosc- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na pokładzie- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
widziałem zawieszenie w tym sprzecie- Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
inna czestostliwosc niz eu- Spec od Multitronika w lubelskim
wrzesnia - bart-s ale to nie w lubelskim- [A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
zacznie lepiej grac jak zmienisz biegunowosc lub kondensatorki http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298976-slabo-grajace-glosniki-tyl-i-subwoofer/ - Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?