Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. synchronizatory do przegladu
  2. to sobie kup , reszta to chłam https://www.google.pl/search?q=lenovo+k900&espv=2&biw=1366&bih=667&site=webhp&tbm=isch&imgil=aVrAXO1oaGktBM%253A%253Bh1lb6jIgfbWSJM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fforum.xda-developers.com%25252Flenovo-k900&source=iu&pf=m&fir=aVrAXO1oaGktBM%253A%252Ch1lb6jIgfbWSJM%252C_&usg=__UoPHRQ8876F5_bNyztO01Zc0UPE%3D&ved=0CDcQyjc&ei=w6kmVaGxA4HnsgGQnYP4CQ#imgrc=aVrAXO1oaGktBM%253A%3Bh1lb6jIgfbWSJM%3Bhttp%253A%252F%252Fcdn1.xda-developers.com%252Fdevdb%252FdeviceForum%252Fscreenshots%252F2848%252F20140223T023416.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fforum.xda-developers.com%252Flenovo-k900%3B635%3B510
  3. kup sobie farbke do skor renoskor za 5 zeta pomaluj i zobacz co ci wyjdzie jak lipa to oddasz do obszycia za bagatela 140zł, sa filmy w necie jak to ogranac
  4. elmo814 odpowiedział(a) na Madley temat w Audi A4 B5
    a przegud na jaki budzet pozwoli moze byc nawet jakis za 80pln polata ze 40 tys km
  5. wystarczy, ,klapa srednio 200-400, zderzak kompletny 200,malowanie za element 300x2, i co tam jeszcze masz uszkodzone po demontazu bo nie widac to jeszcze ci z 6 tysia zostanie , mowimy o czesciach uzywanych
  6. polecam http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-P780-Quad-Core-android-phones-MTK6589-1-2GHz-5-0-inch-IPS-1280x720p-1GB-RAM/1073217569.html
  7. w benzynie masz ze 210 nm a w tdi ponad 300 , oto mi chodziło. jak moze znosic mniejsze jak jest takie same , czytaj ze zrozumnieniem
  8. nie ma koniecznosci wymiany jezli jest w dobrym stanie , nie brzęczy , nie tłucze na wolnych i jak gasisz autko, jak sa jakies niepokojace objawy to mozna szukac z benzyny 1.8t jest taki sam , a mniejsze obciazenia znosi w serii niz tdi
  9. a masz otwory w ramie okna ?
  10. kolego AUQ to poprzeczniak to jak go spasowałes do wzdułznego? co z rozrusznikiem moze to co przekładałes to miały tylko głowice z auq
  11. sprawdz cisnienie oleju , , jak za słabe to miska w doł i mycie smoka
  12. elmo814 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    nie zawsze , 6 to sporadycznie
  13. elmo814 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    co to znaczy ze silnik nie chce sie adoptowac pod komputer?? jak brałes z jednego dawcy to mechnik cos spierdolił i nie umie tego naprawic
  14. elmo814 odpowiedział(a) na Mizur138 temat w 1.8T
    kolego podłacz vaga , pozniej zdejm miske olejowa i wymyj smok , zobacz czy pompa ciezko sie kreci w rekach, jesli tak to ja wymien odrazu, zalej olejem 5w50, i auto bedzie smigac do tego sprawdz odme ,i trojnik za nią
  15. logi zrob , sprawdz tez filtr paliwa
  16. witaj , zapraszam na spoty zamojskie
  17. super:) DIAMNOND dowiem ci sie u innego niz n foll, bo kollega oklejał a6 c5 i zapłacił 350 z szybami z przodu 400 na własna odpowidzialnsc kant te spinki mozna dostac u pysia w kalinowicach , chrabaszcz kolo komendy , badz w passacie na piłsudskiego
  18. elmo814 odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    wszytsko pasuje , dwumas, tarcza docisk , łozysko zakładaj awx, jak masz duwmas w dobrym stanie to go nie wymieniaj
  19. dorób sobie sam grot , a kluczyk kup na foeum po numerach , do auta z opisu pasuja klucze z b7 (EU), z koncówka E, K ,Q
  20. elmo814 odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    aeb linka
  21. elmo814 odpowiedział(a) na Marcin850527 temat w Audi A4 B6/B7
    pasuje z afn tez pasuje z alt tez avj ma gorsze sprzegło nizx np bfb
  22. motor szaden
  23. elmo814 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    Mateusz, co ma wniesc twoj post ? zapytanie jest o jaka pompe, jak wiesz jaka to opisz to konkretnie
  24. jakie olej ? no to odpowiedzials sobie sam , jak nie ma logow to h,,,,,,,nia, bo nie wiadomo co z tym zrobic pytanie ile masz obrotów i jaka predkosc na 4 czy na 5 ze auto sie zamula
  25. czyzby czałym pojazdem na chodniku zaparkował ? jak tak to sie wjebał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.