Treść opublikowana przez elmo814
-
termostat 1.8T
tak ta kostka odpowiada za podgrzewanie grzałki a co za tym idzie otworz/zamknij wiecej lub mniej uchyla
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mysle ze 500 Piotrek bierze , za szybki chudineze wez lapka na spota
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pokaz lepiej logi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema , przyjedz w niedziele na spot o 15 ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a perła renesansu 1.93 widziałem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
lpg lubycza kórewska1.84 LTM 1.86
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na zdjeciu widac słaba przepuszczalność swiatła ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ceny ma zaporowe a ja Cie dzis lub wczoraj widziałem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kmr . po co ci grill? uderz do jacni,albo w bełzcu tez jest szrot i tam mieli b7 srebrne w serii
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wiem wiem za vw żre duzo stąd ten żal ale w Bełzcu mozesz sie zatankowac na orlenie po 1.91, cena z dnia 29.01.2015 godz 8.30
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
lpg zamosc 1.98- 1.99
-
cewki, wymieniac 1 czy 4? oraz ori czy zamiennik?
jak smigasz na benzynie to wymien tyle ile ci padło , przy smiganiu na LPG szybciej padaja i wówczas wymianiac nalezy kompletem beru lub bosch
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dawaj foto szefie jest tez nowe b6 na okrzei gdzie kupione niedawno w tdi blachy widziany dzis na skrzyzowaniu na nnowym miescie rano a paraf parkuje drzwi w drzwi
-
proszę o analize logów
http://vaglog.pl/log_201167.html http://vaglog.pl/log_201165.html http://vaglog.pl/log_201166.html http://vaglog.pl/log_201164.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema , zawitaj na spoty w swoim regionie
-
Listwy Dekory LED
straszną wiochę rzeźbicie
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
pilniczki do paznokci tez jakas altrnatywa
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a sygnał predkosci idzie z tego amego pinu co na licznik ? jak tak to zaden problem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a w czym tkwi problem to jak wymiana magla , plus kilka kabli, i kodowanie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Darku mam ale jakby ktos zamawiał to przyłacze sie do zamówienia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
alo zamawia z was ktos zetaw naprawczy włacznika do b6/7?
-
Włącznik świateł, rozbiórka, naprawa podświetlenia
wymien diode koszt w elektroniku 30 gr
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
juz lepiej jak mowi bediks dołozyc 200 i RTS załozyc, te ms to lipa
-
skromne B7 by kaanntt
ktos cos mogł ingerowac w te uszczelki ale na forum znajdziesz i wymienisz , trzeba na zywo oblikac dokładnie bo wygladaja na klejone
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
paraf a moze by na tego browarka reszte ludków zaprosic .? np jutro ? kmr91?? chudineze?? sherlock?? edekxp?? pabloooo?? blachy?? kanntt?? daro?? i ..................chetni