Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. kolego vag bo tak to nie dojdziemy
  2. luz panowie temat omówiony, silniczki na turzol sprawne z 2006 -2010 roku tyle w temcie ,
  3. czujnik sprzegła i hamulca to 2 rozne czujniki, jedynie wygladaja tak samo
  4. podmien cewki i świece z innego auta , jesli na pb jest ok to wina sterownika gazu, jedz do gazownika niech ci posprawdza wtryski gazowe , pozatym ze valteki to straszna kupa do tego motoru cewki klekaja szybciej na lpg wiec pewnie pora na wymiane jak telepie na pb sprawdz zaworek (odpowietrznik skrzyni korbowej koszt w aso 39zł) na forum sa opisy gdzie on jest i jak wymienic samemu
  5. kup sobie idealny klimatron i przełoz tylko front z guzikami wowczas obejdzie sie bez adapterow i przepinania pinow
  6. tak dokładnie taki termos tam idzie wymienisz go sam w godzine opis dostepny na audizine , po krotcce alternator wyjm przepustnice waz od niej tez i masz dostep
  7. to zalezy od tego jaki masz numer błedu kolego podepnij vaga i wszytsko bedziesz wiedział po numerze błedu
  8. podepnijcie vaga nikt wam nie wywrózy z fusów
  9. panie parafianie daj boze zeby było open air na sniegu
  10. jak latasz na gazie to rób maxa na seryjnych gratach i tym co tam juz masz , jak wsadzisz wieksze wtryski benzynowe to okolo 205 osiagniesz
  11. potwierdzam tez tak mam
  12. i bez tych modyfikacji kolo 190 dmuchnie, check sie pali bo sonda 2 bład pokazuje, wyłacz ja przy programie
  13. kolego jak chcesz sztywne kolo to zestaw audi 80 ace i zamach audi 80, wutrzymuje do okolo 190ps
  14. witaj wpadaj na spoty
  15. elmo814 odpowiedział(a) na GOLI temat w Audi A4 B5
    http://aceef.pl/kontakt.htm
  16. mateszymanski pozmieniaj klimatroniki panelami i obejdzie sie bez adaptera
  17. tak ma byc kolega ostatnio wrocil z 1.8t z programu usunał kata i po ostrzejszej jezdzie tak sie turbo zachowuje, spij spokojnie dodam ze program robił .......... nie byle kto
  18. wymiencie ten drut na całosci - zastosowanie z sufitu podwieszanego odpowiednio dogietego
  19. pasuje kazda ,niekotore nie maja otworu na recykulacje spalin ale to nie przeszkadza o ile dobrze to nazwałem, zakładaj z modeli b5 bo te z b6 sa "kruche"
  20. zmien dealera albo bierz mniej;) kolego kodowanie kluczy masz opisane na forum , jestes z chełma ?, odezwij sie na pw dam ci namiar na kolega ktory ci to w chełmie zrobi
  21. dokładnie jak pisze przedmówca sprawdz podpore wału
  22. tak prosze, poszło pw
  23. tylko po co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.