Treść opublikowana przez elmo814
-
bfb +lpg nierówna praca szarpanie wypadanie zapłonu ogólnie dramat :/
kolego vag bo tak to nie dojdziemy
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
luz panowie temat omówiony, silniczki na turzol sprawne z 2006 -2010 roku tyle w temcie ,
-
Czujnik położenia pedału sprzęgła
czujnik sprzegła i hamulca to 2 rozne czujniki, jedynie wygladaja tak samo
-
bfb +lpg nierówna praca szarpanie wypadanie zapłonu ogólnie dramat :/
podmien cewki i świece z innego auta , jesli na pb jest ok to wina sterownika gazu, jedz do gazownika niech ci posprawdza wtryski gazowe , pozatym ze valteki to straszna kupa do tego motoru cewki klekaja szybciej na lpg wiec pewnie pora na wymiane jak telepie na pb sprawdz zaworek (odpowietrznik skrzyni korbowej koszt w aso 39zł) na forum sa opisy gdzie on jest i jak wymienic samemu
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
kup sobie idealny klimatron i przełoz tylko front z guzikami wowczas obejdzie sie bez adapterow i przepinania pinow
-
Audi a4 b6 ALZ Jaki termostat !
tak dokładnie taki termos tam idzie wymienisz go sam w godzine opis dostepny na audizine , po krotcce alternator wyjm przepustnice waz od niej tez i masz dostep
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
to zalezy od tego jaki masz numer błedu kolego podepnij vaga i wszytsko bedziesz wiedział po numerze błedu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dzis DIAMOND nie było spotu
-
A4 B6 1.8T AVJ Grzeje niemiłosiernie
podepnijcie vaga nikt wam nie wywrózy z fusów
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
panie parafianie daj boze zeby było open air na sniegu
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
jak latasz na gazie to rób maxa na seryjnych gratach i tym co tam juz masz , jak wsadzisz wieksze wtryski benzynowe to okolo 205 osiagniesz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pieknie az mieknie
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
potwierdzam tez tak mam
-
Chip do 1.8T AVJ, co jeszcze zrobić?
i bez tych modyfikacji kolo 190 dmuchnie, check sie pali bo sonda 2 bład pokazuje, wyłacz ja przy programie
-
Jakie sprzegło w b5 1.8t quattro
kolego jak chcesz sztywne kolo to zestaw audi 80 ace i zamach audi 80, wutrzymuje do okolo 190ps
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj wpadaj na spoty
-
[ALL B5]Wyświetlacz FIS
http://aceef.pl/kontakt.htm
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
mateszymanski pozmieniaj klimatroniki panelami i obejdzie sie bez adaptera
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
tak ma byc kolega ostatnio wrocil z 1.8t z programu usunał kata i po ostrzejszej jezdzie tak sie turbo zachowuje, spij spokojnie dodam ze program robił .......... nie byle kto
-
Nie działa regulacja lędźwi w fotelach
wymiencie ten drut na całosci - zastosowanie z sufitu podwieszanego odpowiednio dogietego
-
Alternatywa dla głowicy z AVJ
pasuje kazda ,niekotore nie maja otworu na recykulacje spalin ale to nie przeszkadza o ile dobrze to nazwałem, zakładaj z modeli b5 bo te z b6 sa "kruche"
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zmien dealera albo bierz mniej;) kolego kodowanie kluczy masz opisane na forum , jestes z chełma ?, odezwij sie na pw dam ci namiar na kolega ktory ci to w chełmie zrobi
-
Dwumas na zwykłe sprzęgło? A4 B5 96r. AFN 1,9 TDI 110 KM quattro
dokładnie jak pisze przedmówca sprawdz podpore wału
-
Termostat w b6 1.8 T BFB
tak prosze, poszło pw
-
Zabezpieczenie podwozia na zimę A4 B6
tylko po co