Treść opublikowana przez elmo814
-
uszkodzone mocowanie amortyzatora klapy avant
mysle ze da sie dokrecic, jak nie to zdejmuszesz tapicerke i jak nie ma otworu t trzeba dorobic wiertarka otow , sle skoro gwint jest musieli to jakos skrecic
-
Różnice b6 a b7, końcówka drążka
pytanie jak mocno uwalona ta b7 i cze nie odkształciły sie wahacze , chyba ze strzał był w zadek
-
radio symphony nie graja tylne glosniki i subwofer
jak auto z belgii to tył nie gra bo nie m instalacji
-
Jednomas i sprzegło do 1,8T
tak podejdzie
-
Przekładka B7 z anglika. warto?
belka b7 i b6 delikatnie sie rozni ale da sie zamontowac i poduszka pasazera jest inna 6 tys to kosmiczne ceny , max 5 z klima i przgladem cena czesci i roboty oczywiscie wliczona moge ci podesłac liste czesci potrzebna do przekładki
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no pewa
-
[B5 ADR] Sprzęgło czy dwumas?
tylko w jakim celu sprzeglo z awx wsadzasz do ADR ? mija sie to z celem i szkoda kasy z adera mocy wiecej nie uzyskasz, wsadz jakies budzetowe z 80 i tyle
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
zakładaj do spezyn 1be amoek bilstein b4
-
BFB skoki wskaźnika temperatury
vaga podepnij
-
A4 B6 1.8T BEX zwykłe koło czy dwumas ?
dwumas jest taki sam pytanie w jakim stanie jak ok to zakładaj awx
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sprawdz pin 2 i 3 kabel czerowny i czerowno czarny jak nie hula zapozyczyc mozna prac z innego zrodła
-
Polecane opony zimowe
nokian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
A4 B6 1.8T BEX zwykłe koło czy dwumas ?
albo dwumas z AWX, albo http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266380-jednomas-z-tarcza-240mm-do-18t/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
...było sobie życie...
-
Przełącznik świateł - ratujcie
jak masz zwykłe lampy h7+h7 to włacznik bez auto i bez literki A na koncu, jak masz xenon to z literka A na koncu , oba kupowałem włanie na tej aukcji ładnie swieci, dioda świateł mijania jest zielona
-
zmiana radia concert 3 na rns-e lcd
powinno dzialac bez kombinacji , ewentualna zmiana to k-line i pewnie zajrzec trzeba bedZie pin 15 i 16 bo w concert 3 jest on mostkowany
-
Ile sond w BKE ?
bke nie ma dpf
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
jaki akumulator w miejsce seryjnego J0L
-
Polecane opony zimowe
nokian
-
czy concert 2 dziala z kierownica multi?
zeby działał z multi musi byc z b7
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
Łukasz13, i gregor10 do nich napisz
-
Wymienić samo sprzęgło czy komplet ?
ładuj LUK-a
-
Uszczelka pod głowicą - co wymienić ?
sprawdz trojnik wody w okolicy sciany grodziowej najczesciej tamtedy ucieka woda
-
kompletny kluczyk z b7 do b6 jak dobrać?
i nie do kazdego b6 2002 r