Treść opublikowana przez elmo814
-
Problem z zegarami po przekładce b6 ;)
podłacz vaga zobacz jakie błedy sa sprawdz tez kodowanie eu czy uk, a co do wymiany instalacji to raczej była przerabiana bo znalesc identyczna nie jest tak łatwo
-
skromne B7 by kaanntt
Ładne wozidło i mechaniczne tez sie pokazło z bdb strony , ale trzeba pomyslec nad pakietem moc:), bezawaryjności
-
Sprzegło i dwumasa w 2.0 ALT - wymiana ?
wyjmij stare sprzegło a mechnik ci powie co i jak z dwumasem, pewnie jest ok i wystarczy sam zestaw sprzegła
-
Odklejanie folii przyciemniającej z szyb
sprzedaj te szyby a kup nieprzyciemnione
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
albo masz peknieta standartowo strone goraca T PW poszło
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mozna mam wolne do 20ego
-
bke
smiało 140 zrob i bedzie to sie troszke lepiej odpychało jak chcesz wiecej to zmiana wtryskow i turbo , oraz koretka programu, nic sie nie stanie z autem , teraz go tylko meczysz i zarzynasz tymi 115
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zacheci ich ale co innego.... jak cos im trzeba za free
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja pitole jakia szybka obróbka i download fotografii jak nigdy, komentarze bezcenne alo wodzu foty z zaslepkami, wkretem, i telefonami to padaczka pablooooo
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
zmien na 5w50 valvo , powinno pomoc
-
Jaki najlepszy rozrząd ? 1.8 benzyna
kazdy wytrzyma 60 tys wiec nie ma co przepłacac, lepiej pompe wody lepsza wziąść
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja wrociłem własnie , pablo zrobiłes cisnienie lpg?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kalendarze są do odebrania ,jak cos to dzwońcie
-
Czy można przyciemnić przednie boczne szyby?
musza najpierw zmierzysz przepuszczalność urzadzeniem i ci udowodnić ze są ciemniejsze niezgodne z przepisami ,a nie na gębę ze zobacza ze czarne i zdzieraj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
uspokój sie , czytamy ze zrozumieniem kalendarze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kalendarze zamowione
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w chełmie masz goscia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
film nie smiga
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Po co ci kalendarz, skoro mało kiedy na spot wpadasz...? na spoty przyjezdzam ostatni wyjezdzam pierwszy dobra na zamowienia na kalendarze czekam do 2 stycznia ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Marek kto ogarnia kalendarze?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
trzeba sie tez na spocie pokazywac
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zamawiamy grupowo kalendarze? panowie pisac sie MARKU jarko pisał mi ze juz dostepne 1. elmo814 -1 szt 2. 3.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
hipol atf II d lub mobil atf 220
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
za***rdalaj a nie bedziesz usuwał , kazdy tuner co ma cos w głowie zrobi ci dobrze