Treść opublikowana przez elmo814
-
A4 B6 1.8 T 110 KW 150 KM pomoze ktos skompletowac dobra konfigurcje do okło 200 KM?
zakładaj kompletna gore od ADR, łańcuch tez nic w ecu nie czepiaj sie
-
Kierownica z B5 do B6?
mozna ta kostke rozpołowic i wsunac , albo kupic odpowiednia w aso koszt 27zł
-
Zmiana Oleju Po Zakupie Samochodu Z 10W40 Na 5W40. Czy Można?
zajej 5w50 , jak bedzie zle to lej 10w60 rancing
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
kostka ta kosztuje 25 zeta w serwisie
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
tak kolo zamachowe z audi 80i sprzeglo z 80 jest opisane w innym watku
-
Sprzęgło z AWX 1.9TDi do 1.8T
zawsze mozesz zapodac jednomas z ACE
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej oraz radio symphony
moduł Q, radio z b7 musi byc aby multifunkcja dzialała , tasma kierownicy z literka A i poduszka , radio min concert 3 lub bns do tego quadlock na allegro +kodowanie, ps kiere mozna wyrwac za 80zeta kosz 2 din okolo 170zeta, klimatronik 220 lub dociecie swojego, ewentualnie popielniczka przod ale to nie konieczność
-
Jak wyglądają cewki zapłonowe oryginalnie montowane na 1 montaż w fabryce?
pytanie sobie zadaj z jaką literka na cewkach wyjachało twoje auto z fabryki ,, koszt nowych cewek beru bosch to 500zł za 4 szt, zmien auto jak cie nie stac
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
podaj kolory ze sprezyn i zdjecie wlepki zrob , a i coza naklejka jest na amorku df, dg bb ??
-
B6 1.8T 163KM AVANT Jaką instalację polecacie
kolego poszukaj na frum było milion razy o lpg do 1.8t, a dalej tworzycie nowe watki
-
Swap z ADR na AEB bez podmiany wiązki?
adr nie ma kutych tłokow
-
Zamiana radia symphony II na concert III
sprawdz kostki zielona i niebieska w liczniku pewnie niebieska nie ma kabla w pinie 1 i dlaego nie wyswietla
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
vw
-
Zamiana radia symphony II na concert III
a co powiece nie to ze jakos ciszej gra po zmianie na concert 3? czy to moze sprawa kodowania??, na poczatku nie grał mi jeden głosnik tył , ogarnał mi to gosc co zajmuje sie radiami , ale ywdaje mi sie ze jakos cicho gra
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
było cacy szef, brakuje jednej bryki tak nie moze byc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
bende
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w b7 i w b5 tdi nie mialem kata w b6 te go nie ma, w tdi lepiej turbina pracuje nie zapiekaja sie tak łopatki i nieznacznie wczesniej wstaje
-
Felga+OPONA-ZIMA b7
ja mam nokiany tyle ze d2 od nowoci , i wyjechały z kazdej zaspy z pomoca Q , polecam
-
Kolektor wydechowy AWX Tdi B6 pasuje do B5?
kup z sharana jst dokładnie taki sam a kosztuje ze 30 zł
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jakies piwko ? np dzis
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wąglik lub ebola załatwi sprawe:)
-
problem z ciśnieniem oleju w bfb
wymyj smok, czujnik daj nowa wtyczke i zalej go 5w50 lub 10w60
-
Sprzęgło Audi A4
wsadz sobie zestaw kola sztywnego z audi80 , abk/ace i sprzgło z ace , lub sprzegło z 1z jak zechcesz program zrobic to do 190ps wystarczy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
brama bedzie w sobote
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
5w40 5w50 10w60 LM, MOTUL MILERS, VALVOLINE, FUSCH,GULF