Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. zakładaj kompletna gore od ADR, łańcuch tez nic w ecu nie czepiaj sie
  2. elmo814 odpowiedział(a) na noxes temat w Audi A4 B6/B7
    mozna ta kostke rozpołowic i wsunac , albo kupic odpowiednia w aso koszt 27zł
  3. zajej 5w50 , jak bedzie zle to lej 10w60 rancing
  4. kostka ta kosztuje 25 zeta w serwisie
  5. tak kolo zamachowe z audi 80i sprzeglo z 80 jest opisane w innym watku
  6. zawsze mozesz zapodac jednomas z ACE
  7. moduł Q, radio z b7 musi byc aby multifunkcja dzialała , tasma kierownicy z literka A i poduszka , radio min concert 3 lub bns do tego quadlock na allegro +kodowanie, ps kiere mozna wyrwac za 80zeta kosz 2 din okolo 170zeta, klimatronik 220 lub dociecie swojego, ewentualnie popielniczka przod ale to nie konieczność
  8. pytanie sobie zadaj z jaką literka na cewkach wyjachało twoje auto z fabryki ,, koszt nowych cewek beru bosch to 500zł za 4 szt, zmien auto jak cie nie stac
  9. podaj kolory ze sprezyn i zdjecie wlepki zrob , a i coza naklejka jest na amorku df, dg bb ??
  10. kolego poszukaj na frum było milion razy o lpg do 1.8t, a dalej tworzycie nowe watki
  11. adr nie ma kutych tłokow
  12. sprawdz kostki zielona i niebieska w liczniku pewnie niebieska nie ma kabla w pinie 1 i dlaego nie wyswietla
  13. a co powiece nie to ze jakos ciszej gra po zmianie na concert 3? czy to moze sprawa kodowania??, na poczatku nie grał mi jeden głosnik tył , ogarnał mi to gosc co zajmuje sie radiami , ale ywdaje mi sie ze jakos cicho gra
  14. było cacy szef, brakuje jednej bryki tak nie moze byc
  15. w b7 i w b5 tdi nie mialem kata w b6 te go nie ma, w tdi lepiej turbina pracuje nie zapiekaja sie tak łopatki i nieznacznie wczesniej wstaje
  16. ja mam nokiany tyle ze d2 od nowoci , i wyjechały z kazdej zaspy z pomoca Q , polecam
  17. kup z sharana jst dokładnie taki sam a kosztuje ze 30 zł
  18. wąglik lub ebola załatwi sprawe:)
  19. wymyj smok, czujnik daj nowa wtyczke i zalej go 5w50 lub 10w60
  20. elmo814 odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    wsadz sobie zestaw kola sztywnego z audi80 , abk/ace i sprzgło z ace , lub sprzegło z 1z jak zechcesz program zrobic to do 190ps wystarczy
  21. 5w40 5w50 10w60 LM, MOTUL MILERS, VALVOLINE, FUSCH,GULF

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.