Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 1.8 T 110 KW 150 KM pomoze ktos skompletowac dobra konfigurcje do okło 200 KM?


CiachoO84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie chcialem podniesc moc w mojej a4 b6 seryjnie 150 km quattro kod silnika AVJ..

I chcialem prosic o pomoc w doborze/doboru czesci pozwalajace na osiagniecie mniej wiecej 200 KM ...

Chodzi o to zeby nie przesadzic no i pomalu bym to kompletowal :) jesli koledzy chodz troche pomoga ;)

Z Gory Dzieki

http://www.directupload.net/file/d/3724/qvxn8pwe_jpg.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wtryski i turbinka tak?? no i chyba intercoler??


no program to wiadomo ;)


turbinke taka ciezko dostac??


a to bylo by dobre?? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285836-wtryski-high-power-bosch-440cc3-520cc4bary-do-18t/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+fmic+soft

Do 200kM FMIC nie jest potrzebny ale przydatny.

Turbo mam, swiezo po regeneracji.

Zapas do 240kM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest tez zapodac TIPa z nierdzewki i kolektor wydechowy, rowniez z nierdzewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski wystarczą te od BEXa czyli 06A906031BA. Kilka osób sprzedaje na forum - widziałem ostatnio bodajże u użytkownika Lukasz13.

No i dobrze wstawić DP zamiast kata.

Edytowane przez zibione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 200 km wystacza wtryski z bex 320, dp, koszt nie taki duzy a mozna osiagnac przy zdrowym motorze i turbinie kolo 190-195 km, potem jak chcez wiecej to turbo moze byc od dev-a i fimic bardzo dobry mod jesli chcesz korzystac z mocy nie tylko zima :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies konkretny numer tego turbo?? k03s ?? bedzie pasowalo z innych aut?? tzn z grupy vaga??

K03-052 - K03s o tym mowimy??


Wtryski wystarczą te od BEXa czyli 06A906031BA. Kilka osób sprzedaje na forum - widziałem ostatnio bodajże u użytkownika Lukasz13.

No i dobrze wstawić DP zamiast kata.

ok ok napisze do niego :) pomalu bede kompletowal dzieki ;)


Do 200 km wystacza wtryski z bex 320, dp, koszt nie taki duzy a mozna osiagnac przy zdrowym motorze i turbinie kolo 190-195 km, potem jak chcez wiecej to turbo moze byc od dev-a i fimic bardzo dobry mod jesli chcesz korzystac z mocy nie tylko zima :-)

ooo jest i lukasz :) masz te wtryski co kolega zibione pisal ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napisz ile masz do wydania :-) bo wtryski, downpipe to nieduza kasa, fimic i turbo to koszta ok 2 tys ale wyjdziesz ponad 200 km.

Mam wtryski :-)

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest tez zapodac TIPa z nierdzewki i kolektor wydechowy, rowniez z nierdzewki.

Tipa to juz ktos mi gadal sztywny dolot a jesli chodzi o korektor z nierdzewki to tez pewnie troche kasy kosztuje...a powiedz mi montuja korektory wydechowe z audi tt to pewnie tez podejdzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ttki nie podejdzie, nie cuduj to poprzeczny silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napisz ile masz do wydania :-) bo wtryski, downpipe to nieduza kasa, fimic i turbo to koszta ok 2 tys ale wyjdziesz ponad 200 km.

lukasz chce zeby bylo dobrze a nie chce wyciagac ostatniego tchnienia z auta :) wtryski ktos pisal ze Ty masz ;) DW to kolo 400 zl wiec tez nie ma tragedi a katalizator mam wybebeszony i sonde tez juz wyrzucona :) programem :)

Z ttki nie podejdzie, nie cuduj to poprzeczny silnik

no widzisz i to sa plusy takiego forum :) dzieki Dev

Tylko K03-073 lub K04-015

kurcze szperalem po necie i nie wiem gdzie takiego turbo szukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to bardzo rzadkie turbiny.

Pisalem Ci juz ze mam takie, po regeneracji.

Rok gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to bardzo rzadkie turbiny.

Pisalem Ci juz ze mam takie, po regeneracji.

Rok gwarancji.

a ceny?? tych dwóch ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam tylko K03-073, zadzwon do mnie jutro to powiem Ci co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wrzucisz se taka turbine wtryski 320 i bedziesz mial 200 km, jak kat pusty to nawet dp nie musisz wstawiac :-). A ogolnie najpierw zrob sobie logi dynamiczne zeby sprawdzic czy z autem wszystko gra i dopiero zastanawiaj sie nad setupem czy moze na tych gratach co masz da sie zblizyc do 200 km.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wrzucisz se taka turbine wtryski 320 i bedziesz mial 200 km, jak kat pusty to nawet dp nie musisz wstawiac :-). A ogolnie najpierw zrob sobie logi dynamiczne zeby sprawdzic czy z autem wszystko gra i dopiero zastanawiaj sie nad setupem czy moze na tych gratach co masz da sie zblizyc do 200 km.

łukasz juz bylem u kolegi anderllh z rybnika :) mniej wiecej zczytal ile KM i wyszlo 125 KM... dolot do turbiny mialem dziurawy i zasysal lewe powietrze... to my wymienili i potem okazalo sie ze przeplywka.. ale przeplywke tez wymienilem i jest juz czuc roznice :) teraz bede w pazdzierniku u niego wiec chcialem sie przygotowac troche i moze powymieniac co nieco :)

ale to wszystko zalezy od cen i od budżetu mojego :)

Łukasz13 wtryski masz dalej na sprzedaż??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...