Treść opublikowana przez elmo814
-
Problem podczas jazdy
to z fusów nikt nic nie wywyrozy, jesli cos jest nie tak t pokaze, chyba ze szukasz problemu na siłe:wink:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szef zapodaj z 1 foto nowego wozidła
-
Dołożony BNS rozładowuje aku + trzask w głośnikach
kolego mrogal jedz do Arka w swojej okolicy , numer na pw wysłałem, ogarnie ci to , bo ma chłopak głowe do tego, montuje rnsy i inne , instalacjami sie zajmuje
-
FAG zestaw łożysk koła czy spasują do B5 z B7
pytanie czy autormiał na mysli obudowe czy nie
-
FAG zestaw łożysk koła czy spasują do B5 z B7
warto porownac w sklepie , wahacze niby tez nie pasuja a montuja poza gornymi
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
Darek robi na zamowienie:)
-
Problem podczas jazdy
wowczas ktos cos powie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no to ja przyjade wezcie lapka jak ktos ma
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wiazki mozna było wczsniej sobie przygotowac za pomoca forum a konkretnie Bart-s I Domin79
-
Wymiana tunelu
mozna malowac tylko trzeba sciagnac cała gume z tunelu, opisze 2 sposoby 1, sciagamy gume wowczas mamty tunel taki porowaty tyle ze bez gymy ,odtłuszczamy go, psikamy podkładem czekamy az przyschnie i odrazu nakładamy spray w kolorze acryl mat po okolo 20-25min kolejna warstwa i 3 po okolo 50 min, polecam dobrze wyczyscic zakamarki tunelu takim czysciwem jak filc, jeżeli sa błebokie rysy na tunelu to obowiazkow sciagamy gyma całkowicie z niego bo bedzie widac zagłebienia 2 sposob 2 tylko delikatnie tym czysciwem matowimy tunel , podkładujemy i w kolor wersja szybsza acz gorsza bo dalej jest guma na tunelu ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- kolega kileeer tez ma kilka elementow pomalowancyh, ramka biegow , popielniczka i raczki boczkow+ wymiana przyciskow szyb na te z b7 i wyłacznik , wyszło git czekamy na foto
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
dobra robota z tym gniazdem ---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ---------- a szef co ma za motor 4.2 v8 ? cos sie rejestruje i opłaca?
-
Gniazdo zapalniczki z tyłu B6
koło D.H łukasz jest taki sklepik autolkiery , pytaj o Huberta:decayed: ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- własnie to jest to tylko teraz jest przebudowa ale sklep działa dalej
-
pytanko moze ktos juz cos takiego robil
ładuj z b6/b7
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
wodi87 złożone masz juz ?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wymiana foteli to 2 godz z okablowaniem , jak cos trzeba rezac to max 4 godz ale do niedzieli
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przyjedz na spota , cos sie zmodzi:)
-
Wymiana deski rozdzielczej/licznika
zakładaj dechce i tunel od b6
-
Czy sprzęgło od 1.6 pasuje też do ADR
View image: sprzegło
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wiem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Maciek ,mam model 6310i ale raczej nie sprzedam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
znaczy sie wbic sie:decayed:, szef pisz bo musze taczke poskładac:decayed:
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
moze sie przyda
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
podróby S4
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
1.8t na gazie mniej wybacza , cewki i świece sa bardziej czułe wiec wymien cewki , sprawdz tez dobrze sterownik gazu, moj sterownik stag 300 isa 2 zaczął padac i wywalało zapłony wymieni łem 4 cewki i swiece i dalej nic po wymianie sterownika gazu jak rękął odjął
-
Jaka Najlepsza Instalacja do Bexa?
ten zestaw co napisał jacek70 wystarczy nawet do podkreconego BEXa, a TY kolego Carire juz masz to auto czy tak pytasz hipotetycznie