Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. to z fusów nikt nic nie wywyrozy, jesli cos jest nie tak t pokaze, chyba ze szukasz problemu na siłe:wink:
  2. szef zapodaj z 1 foto nowego wozidła
  3. kolego mrogal jedz do Arka w swojej okolicy , numer na pw wysłałem, ogarnie ci to , bo ma chłopak głowe do tego, montuje rnsy i inne , instalacjami sie zajmuje
  4. pytanie czy autormiał na mysli obudowe czy nie
  5. warto porownac w sklepie , wahacze niby tez nie pasuja a montuja poza gornymi
  6. Darek robi na zamowienie:)
  7. wowczas ktos cos powie
  8. no to ja przyjade wezcie lapka jak ktos ma
  9. wiazki mozna było wczsniej sobie przygotowac za pomoca forum a konkretnie Bart-s I Domin79
  10. mozna malowac tylko trzeba sciagnac cała gume z tunelu, opisze 2 sposoby 1, sciagamy gume wowczas mamty tunel taki porowaty tyle ze bez gymy ,odtłuszczamy go, psikamy podkładem czekamy az przyschnie i odrazu nakładamy spray w kolorze acryl mat po okolo 20-25min kolejna warstwa i 3 po okolo 50 min, polecam dobrze wyczyscic zakamarki tunelu takim czysciwem jak filc, jeżeli sa błebokie rysy na tunelu to obowiazkow sciagamy gyma całkowicie z niego bo bedzie widac zagłebienia 2 sposob 2 tylko delikatnie tym czysciwem matowimy tunel , podkładujemy i w kolor wersja szybsza acz gorsza bo dalej jest guma na tunelu ---------- Post dopisany at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- kolega kileeer tez ma kilka elementow pomalowancyh, ramka biegow , popielniczka i raczki boczkow+ wymiana przyciskow szyb na te z b7 i wyłacznik , wyszło git czekamy na foto
  11. dobra robota z tym gniazdem ---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ---------- a szef co ma za motor 4.2 v8 ? cos sie rejestruje i opłaca?
  12. koło D.H łukasz jest taki sklepik autolkiery , pytaj o Huberta:decayed: ---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- własnie to jest to tylko teraz jest przebudowa ale sklep działa dalej
  13. wodi87 złożone masz juz ?
  14. wymiana foteli to 2 godz z okablowaniem , jak cos trzeba rezac to max 4 godz ale do niedzieli
  15. przyjedz na spota , cos sie zmodzi:)
  16. zakładaj dechce i tunel od b6
  17. Maciek ,mam model 6310i ale raczej nie sprzedam
  18. znaczy sie wbic sie:decayed:, szef pisz bo musze taczke poskładac:decayed:
  19. moze sie przyda
  20. podróby S4
  21. 1.8t na gazie mniej wybacza , cewki i świece sa bardziej czułe wiec wymien cewki , sprawdz tez dobrze sterownik gazu, moj sterownik stag 300 isa 2 zaczął padac i wywalało zapłony wymieni łem 4 cewki i swiece i dalej nic po wymianie sterownika gazu jak rękął odjął
  22. ten zestaw co napisał jacek70 wystarczy nawet do podkreconego BEXa, a TY kolego Carire juz masz to auto czy tak pytasz hipotetycznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.