Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
radek zrob guma w sprayu jak nie bedzie git to sciagniesz gumę
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
sprawdz tez ustawienia i mapę gazu moze masz zabogato i go zalewa wowczas wychodzi 14-15 w miescie , ale jak dusisz z dołu to tez tak pali sprawdz na kanele 032
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
to co mowi moj przedmowca ,a tak naprawde to h...to warte , jak sam sobie nie wyreulujesz z kolega pod siebie , nie po ustawiasz nie wymienisz to zrobia to na odpirdol , pozatym mi za wymiane filterkow powiedzieli 40zł za sztuke a na necie sa po 8 i 20 zł wiec , ph jasus badz inny sprzedawca z allegro , zreszta ja po montazu wtryskow na listwie rozpiałem to gowno i zblizyłem maksymalnie wtryski do kolektora mam pojedynczo i okolo 2 cm od, a nie po 15 cm na wezyku, radze tylko byc przy montazu i ewentualnie korygowac ich prace jak nie to niech demontuja i jedz do innego zakładu, beda chodzic kolo ciebie na paluszkach, to ty płacisz i ty im mow jak i gdzie co ma byc i patrz jak to robia bo potrafia byle jak połozyc instalacje i przewod tankowania i zasilania gazu
-
Wymiana świec zapłonowych w 1.8T AVJ
wtryski od gazu zbliz sobie poszczegolnie do kolektora bo na listwie to lipa jest
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Artur plastidip czy plastilak ? sherlocku z tą zarowka i twoim oswietleniem poprzedni wlasciciel sie nie popisał
-
popielniczka 2 din przod i tył
popielniczka tył 2 din ?
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
mi zrobili w 7 godzin, wymiane zalecaja co 15 jeden filtr a drugi co 30 tys km, mozesz chłodzic T na PB ,
-
Kierownica S-line
poduszka nie bedzie
-
[B6 BFB] Tylna osłona siedzenia oraz cięgno od pompowania-nowatorska naprawa
łatwiejszy i lzejszy sposob to zastosowanie elementow z sufitu podwieszanego , pret z podwieszanego sufitu,oraz blaszka w kształcie S w miejsce połamanych zaczepow wykonana z Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://budujiremontuj.republika.pl/grafika/podd.jpg wszytsko wygina sie ładnie, mocowane w uchwycie za pomoca pistoletu klejowego
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
2 lata,obejmuje wszytsko, wszytskie elementy instalacji, oraz ustawienia , na pytanie co ile jezdzic na regulacje wymiany , powiem wcale najlepiej zrobic tak zeby tego nie bylo chyba ze koniecznie musisz, wymiany zgodnie z ich zaleceniami , tyle ze filterki gazu sam sobie wymienisz
-
Sporadycznie wypadający zapłon
bkr7e lub denso k20tt, tez sie spisza w 1.8t
-
Regeneracja włącznika świateł
ja mam cały włacznik zamiennik i jest dobrze WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ Audi A4 B6 B7 00-07 (4360545561) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , bedziesz zadowolony i sie nie rysuje i nic nie zdziera
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
przeglady robimy sami z kolega edekxp:) wlaściwie to on mi serwisuje , ustawienia i inne korygujemy sami w posiadaniu jest interface vag i lpg, cenowo wyszło mnie 2470zł, na gwarancji padł mi sterownik gazu wymienili za darmo( telepało mi na wolnych myslełem ze to cewki , swiece , i wtryski gazowe a to sterwonik zdechł) , i na samym poczatku zdechł czerwony parownik , wymieniłem ze wskazaniem na czarny
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
Ja kolego mam wsZystko staga. Zielone hany reduktor czarny sterownik stag 300isa2,wlew pelny qymiar w klapce paliwa przelacznik kolo zapalniczki
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
Napisalem ze kolega edekx ma auto po rogramie i smiga na identycznym zestawie a ja obecnie mam serie dla porównania ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- A poza tym jak czesto wykorzystujesz moc i w jakich obrotach gaz zaklada dla ekonomi a upala sie na pb.
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
obecnie seria
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
bfb w Q , diodke od gazu , inwencja tworcza, miałem w popielniczce przedniej , teraz mam w tej małej kieszonce kolo zapalniczki, mozna tez zamiast wizytownika dokupic przyciski parktronica i tam sa wolne miejsca i tam wadzac tyle ze zielona dioda zle wyglada w nocy, wtryski mam podpiete pojedynczo nie na listwie, parownik mam pod zbiorniczkiem płynu na podłuznicy, sterownik kolo akumulatora , zero problemow , u nas na spotach jest ze 4 takie auta z taka samą instalacja i jezdzą bez problemow, najlepszym tego przykałedam jest edekxp ktory ma dłubnietego na tym zestawie i zapier.... butli nie bierz tez za duzej nic nie kombinuj bo jak dotankujesz paliwa , dojda osoby tyl siedzi:), stacji lpg jest tyle w pl ze wystarczy mniejsza, wlew normalny pod klapka paliwa ---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- mam taki zestaw u siebie i smiga az milo , temp, sobie zmieniam :wink:kiedy chce , nic nie ejst wieczne jak wydajnosc spadnie ,alebo ulegna usterce to sie zmieni ---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- darko a nie mozna zastosowac np ? g46, g47 lub g48
-
Jaka instalacja LPG pod softa podnoszącego moc?
nie bierz na wyrost podzespołow!!! do 200ps , czarny ac-r01, zielone hany, nie zapetlaja i sa dobre czasy bo 22lub 24, taki setup wyjdzie cie okolo 2400 ---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ---------- darko wiem ze podsyłałes mi to ale pokaz elementy poszczegolne tych wtryskow, wyglada to bardzo estetycznie i gdzie to kupic oraz co potrzeba ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- przełaczanie na lpg 25 stopni, sterownik mam stag 300 isa 2
-
Twardy zawias nie na moje miasto A4 B6
zwykłe amory przy obnizajacych sprezynach szybciej sie wykoncza a i bezpieczenstwo bedzie gordze bo amorek ma dłuzszy skok zakładaj cały zestaw 1be i bedzie w sam raz,i wyglad komfort i bezp
-
Akcje serwisowe 1.8T
jezeli podelegasz wymianie to nie kasuja
-
jakie skrzynie do 1.8t BFB 163km ? przekładka multi na manual
AVJ i AMB
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
jednomas + sprzegło abk to tansza alternatywa 228mm taniej juz raczej nie zrobisz chyba ze na uzywkach
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
działam tarcza mi idzie i teraz rozkminiam dociski , a pyta dlatego ze nie posiadam etki
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
a czy takie dociski pasuja? - 074141117a vag ( sachs 3082 638 001) luk 124017410 - 123012810 luk
-
Jednomas z tarczą 240mm do Audi A4 B5 1.8T
jestem po rozmowie z panem od sprzegieł i chyba jednak chyba ceny nie poszły w doł