Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. obstawiam półoś, wczoraj przerabialismy to w aucie kumpla, po wymianie na uzywke za 90pln wuto jak nowe, zdemontuj kolego i jedz sprawdz czy nie sa krzywe
  2. jak bedzie padało to w kretowisku spot
  3. jak wyjmiesz czujnik sprawdz cisnienie oleju
  4. elmo814 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0
    wieksza jest roznica kolego bo kolo sztywne kupisz za 80zł i sprzegło do alt wystarczy z silnika 1z wiec koszt nie wielki okolo 500zł +montaznatomiasta kompletna dwumasa ze sprzegłem to 1500 minimum w benzynach sie niec nie dzieje , a tym bardziej u ciebie gdzie nie ma ani mocnego walniecia na sprzegło ani T
  5. znajdzie sie odezwij sie wponiedzialek kolo 9.00 co masz namysli dobrej furmanki , exkluzywne auto m czy np,furman, czy jakas syrenka, warszawa oldmobil?
  6. nie jest skomplikowana dasz sobie rade , jest trwałe
  7. elmo814 odpowiedział(a) na jaarekm temat w Audi A4 B5
    z 1z załozysz ale nie z g60 - bo to poprzeczniak , całosc musi byc z 80 napisz do kolegi dzik z forum
  8. elmo814 odpowiedział(a) na UTEK3 temat w 1.8T
    vag
  9. elmo814 odpowiedział(a) na kkrzysiekk555 temat w 1.8T
    ogolnie sprzegła w audi biora u gory , luk czy sachs to dobry wybor brac to któro wychodzi korzystniej, jesli dwumasa sprawna uderz do kolegow z forum maja dobre ceny na zestawy sprzegła, mozesz tez załozyc od tdi awx, ciut drozsze ale lepiej kleii
  10. przy takiej kasie musi byc na tip top
  11. bez znaczenia jakie wtryski ,bo reszta osprzetu nie pozwoli na szalenswo. a program dostosowuje sie pod wtryski i motorownie
  12. elmo814 odpowiedział(a) na lopez00073 temat w 1.8T
    mann oraz knecht filtron jest na bardzo "zbity" kabinowy z aktywnym weglem , paliwa z manna 720/6 -oska , dostosuj proawidłowo opis
  13. kolego , nie rozumie twojego podejscia , czy jest problem z dostepnoscią cewek do b6/7, to co zamontoałeś sory
  14. sprawdz czujnik kolo chłodnicy
  15. a dlaczgo was dwoch nie było ?
  16. elmo814 odpowiedział(a) na Radzio0808 temat w 1.6
    chłopaku sory , ale 1.6 ogolnie nie jedzie zamiast remontu trzeba było odłozyc na szczep 1.8t
  17. wutam czy jest ktos moze na etapie wznoszenia scian domu , metoda na klej ?
  18. kolego , jak to wyglada cenowo, dociska z czego masz ? nowy czy wzmacniany?
  19. napisz do kolegi krupskim powinien cos miec , sam u niego kupiłem i jest ok , pasuje z b6/b7/c6 ,
  20. bierz z 80 sa najmniej awarjen oczywiscie uzywka ori
  21. zalezy jaki masz budżet na to, same wtryski to wyniki okolo 190ps, jak dołoztsz cooler i wieksze T to powinienes 210/220 osiagnac, usun kata i pomysl nad dp i tip

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.