Treść opublikowana przez elmo814
-
wibracje nadwozia przegub skrzyni biegow
obstawiam półoś, wczoraj przerabialismy to w aucie kumpla, po wymianie na uzywke za 90pln wuto jak nowe, zdemontuj kolego i jedz sprawdz czy nie sa krzywe
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak bedzie padało to w kretowisku spot- żółta konewka FIS z napisem "sensor"
jak wyjmiesz czujnik sprawdz cisnienie oleju- Czy mam dwumasę 2.0 alt benzyna.
wieksza jest roznica kolego bo kolo sztywne kupisz za 80zł i sprzegło do alt wystarczy z silnika 1z wiec koszt nie wielki okolo 500zł +montaznatomiasta kompletna dwumasa ze sprzegłem to 1500 minimum w benzynach sie niec nie dzieje , a tym bardziej u ciebie gdzie nie ma ani mocnego walniecia na sprzegło ani T- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
teraz to dopiero sie zacznie- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
znajdzie sie odezwij sie wponiedzialek kolo 9.00 co masz namysli dobrej furmanki , exkluzywne auto m czy np,furman, czy jakas syrenka, warszawa oldmobil?- A4 B6 1.8T BEX 271km/365nm K03RS2
zapodaj logi- Jak trwałe jest tylne zawieszenie w A4 B6?
nie jest skomplikowana dasz sobie rade , jest trwałe- Jednomas AFN
z 1z załozysz ale nie z g60 - bo to poprzeczniak , całosc musi byc z 80 napisz do kolegi dzik z forum- Wypadanie zapłonu cylinder 1
- Pytanie o sprzęgło
ogolnie sprzegła w audi biora u gory , luk czy sachs to dobry wybor brac to któro wychodzi korzystniej, jesli dwumasa sprawna uderz do kolegow z forum maja dobre ceny na zestawy sprzegła, mozesz tez załozyc od tdi awx, ciut drozsze ale lepiej kleii- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przy takiej kasie musi byc na tip top- Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
bez znaczenia jakie wtryski ,bo reszta osprzetu nie pozwoli na szalenswo. a program dostosowuje sie pod wtryski i motorownie- Filtry do 1.8t
mann oraz knecht filtron jest na bardzo "zbity" kabinowy z aktywnym weglem , paliwa z manna 720/6 -oska , dostosuj proawidłowo opis- czy cewki z A4 B8 2.0TFSI podejdą do A4 B6 1.8T ?
kolego , nie rozumie twojego podejscia , czy jest problem z dostepnoscią cewek do b6/7, to co zamontoałeś sory- Klima nie startuje dziwny problem.
sprawdz czujnik kolo chłodnicy- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a dlaczgo was dwoch nie było ?- Brak mocy na PB POMOCY !
chłopaku sory , ale 1.6 ogolnie nie jedzie zamiast remontu trzeba było odłozyc na szczep 1.8t- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
wutam czy jest ktos moze na etapie wznoszenia scian domu , metoda na klej ?- zaczyna mi sie delikatnie slizgac sprzeglo po CHIPIE
kolego , jak to wyglada cenowo, dociska z czego masz ? nowy czy wzmacniany?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wpadaj darku- Silniczek wycieraczki a4 b6 AVANT zamienniki ?
napisz do kolegi krupskim powinien cos miec , sam u niego kupiłem i jest ok , pasuje z b6/b7/c6 ,- Przełącznik Swiateł mijania drogowe pomocy
bierz z 80 sa najmniej awarjen oczywiscie uzywka ori- Audi a4 b7 quattro 1.8t bfb 163km
zalezy jaki masz budżet na to, same wtryski to wyniki okolo 190ps, jak dołoztsz cooler i wieksze T to powinienes 210/220 osiagnac, usun kata i pomysl nad dp i tip - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post