Treść opublikowana przez elmo814
-
wtryski do avj od bexa
trzeba skorygowac mape
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak to juz jest , wychodza bolaczki , a sprzegło?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak z lpg?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
kiedy wskakujecie w zimowe ogumienie ?
-
Dwumasa BFB do 250km
z tdi, jakbys chciał sztywne to z audi 80
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na spocie cos poradzimy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak bedzie oznaczenie wybite na głowicy , w zasadzie to to w V pomiedzy głowicami szukaj takiego płaskiego pola , jak nie bedzie miedzy głwami to na boku bloku od strony kolektora tyle warsztatów i silnikow .......
-
Blow off- Zawór upustowy
1.8T ma system recylkulacyjny , zbednie dmucha powietrze ktore pozniej przez tego offa wypuszcza , a powinno zostac przedmuchane przez T, KONSEKWENCJE takich cudów w zaledwie 200 konnym aucie to smiech na sali,
-
B6 DIVISION
zastanów sie ... same potencjometry w b6/7 sa takie same moze je przeozyc ale obudowa jest inna
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T - Sambo
poki co robi pss, jak sie cos zesra to psyknie ale z portfela, kto stosuje blow off do 1.8t?
-
Czerwona turbina a4/b6
tak ma byc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
narazie to zdemontowane zderzaki i błotniki ; we wtorek zaczynam urlop wiec moze:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pali mniej bo ma lzej
-
Avant 'wiejski' wydech
jak juz to dokup dokładke z 1,8t. albo nakladke z b7 na 2 kominy i zrob tak jak ma 1.8t , pozdr
-
Jaki Olej do 1.8t AWT?
bezpieczniej dla silnika bedzie 5w50 w zimie jak i wleci fajnie pracuje ten olej -valvo pozdrawiam
-
Audi B6
te klamki chrom..... usun
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ciezki temat z kolesiem, powodzenia
-
Wymiana dekorow listw ozdobnych oraz ich pozostalych elementow
to dział techniczny b6/7 , pozatym w b5 trzeba boczki drzwi zdejmowac, i dekor kokpitu ciezko zdjac,
-
Demontaż Deski rozdzielczej b7
jak jestes u nas to ci zdejmę
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
blachy
-
Malowanie dekorów wewnętrznych - jaki kolor ?
ja mam pomalowane cos w kolor zblizony do satyny ,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szef niech sie wypowie ale ciepło jest damy rade kolo rotundy
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
ma ktos jakies foto jak pociac zerzak aby weszła dokładka s-line
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
dokładnie talezyki z b5 daja nawet do 1.8cm zdejmujesz z amora b6 talerzyki te co sprezyna na nich stoii i zakładasz talerze z b5, skrecasz i ma byc