Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nigdzie , ma byc dobrze i bezawaryjnie , to kolega german81, lub zaradny
-
Jakie używane opony do 600zł?
nexeny to jak bieznikowane, kup lepiej na raty , conti, lub khumo, lub vredestein,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
alo szef sie zgodził a reszta?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
spijacze piwa jestescie ? Marku moze jakieś "jajeczko" w marcu , termin i moejsce mozna dostosowac:)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pianke w wydech dostaniesz:d
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć
-
[B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
kierownice obszyj bo wyglada fatalnie , jak malowana
-
Kod silnika 2.0 140km
5 rok to pewnie BLB , tak ogolnie masz na wlepce kod i na rozrzadzie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
leon , octavia , bora, golf 4, starsze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
te felgi to model RS6 kolego Kurak , jedziesz poł polski za autem za 10, takie cos to sie kupuje w około komina , moge ci to sprawdzic , jak sie uda to w niedziele na pw masz numer do mnie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
i w robocie siedza:(
-
a4 b6 bfb 1.8 t lpg czy warto?
przekombinujecie , macie sprawdzone zestawy zakładac i smigac np na stagu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no jest, Marku bedziesz jutro , mam pare pytan co do VW:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć Panie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
NCT ,przeszło?
-
1.8T 16l/100km.
podjedz czsami na spot to sie duzo dowiesz:), na temat 1.8t
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak o scieme , poszło pw
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jak wroce do domu dam ci namiar na tanszego goscia
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jeszcze nie ale miaszkaniea tak
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pewnie tak jak nie sprzedam :D:D:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
tak
-
Spoty wrocławskie
witam panowie zna ktos moze autko ?http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-b7-s-line-2-0-tdi-140-km-blb-doinwestowana-od-pasjonata-marki-audi-ID6yac7T.html
-
Ubywa płynu chłodniczego
vin na scianie grodziowej to ponizej jakies 5 cm tyle ze na głowicy
-
Ubywa płynu chłodniczego
melise sobie kup jak chcesz ten krociec wymieniac , podejscia nie ma pozdrawiam
-
Spalanie w Audi A4 B6 1.8T
8.5 lub 7 lpg , to mniej niz producent podaje benzyny , ja pier... żenada, ma palic 10 na rasie 12-13 w miescie nie inaczej