Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. Ten samochod to neverending story
  2. ESP zawedruje w schowek. I tak bede wymienial srodek w schowku bo do wakacji bede chcial zakupic i wsadzic lodowke
  3. Praca silnika się wyciszyła, cięzko powiedzieć o ile ale jest ciszej. Z racji, że ostatnio w domu na wielu ścianach położyłem stiuk i nie chciało mi się tego ręcznie polerować, kupiłem polerkę DA marki Krauss, wiosną trzeba będzie odświeżyć lakiery w audiczkach Tarcze przetoczone i zakonserwowane do wiosny: Kupiłem jeszcze w międzyczasie uchwyt na kubek z anglika. Pasuje kupić jeszcze prawy z chromem do kompletu No i jeszcze kupiłem folie z 3M - polerowane aluminium w kolorze titanium. Dekory trzeba obkleić i zrobić fake s-line wnętrza.
  4. Też mam tego concerta w A2 Z Bosem gra całkiem całkiem. Nie wiem czemu w b6 są problemy z zasięgiem stacji ale w a2 zbiera bardzo ładnie stacje. Jak włączyć pokazywanie prędkości?
  5. I względy praktyczne - maskowanie niedoskonałości spasowania stopnia do sciany (gdzie sila rzeczy stopien zawsze jest wazszy niz przestrzen miedzy scianami) oraz zabezpieczenie przed brudzeniem sie sciany podczas mycia stopnia lub przypadkowym ubrudzeniem sciany od papucia/buta.
  6. Siemka. Ma ktoś z Was jakiś kontakt do użytkownika @MamDwieDychyNaWache Chyba z Krakowa jest (wieś z tramwajami), ma wystawione alufelgii w dziale sprzedam ale od tygodnia nie logował sie na forum (a wysłałem mu PW).
  7. Ze sprzętem AGD-RTV w wspomnianym budżecie będzie się ciężko wyrobić nawet jak będziesz robił sam. Ostatnio robiłem remont generalny jednego piętra (ok 110m^2) + ocieplenie dachu + klatka schodowa + modernizacja centralnego na tym piętrze. Myślę, że spokojnie przekroczyliśmy 200tys (a może i dobiliśmy do ćwierć bańki) z czego ok 30 tys wzięli różni wykonawcy za robocizne a resztę sam z żoną robiłem. Materiały raczej dobrej jakości, wyposażenie ze średniej półki. Na ścianach gładzie + tynki dekoracyjne (stiuk itp ale wykończeniówkę sam zrobiłem, prócz płytek). Kuchnia pod wymiar wykończona szkłem hartowanym (lacobel). W sumie urządzone jest już praktycznie w 100%, kilku małych mebli brakuje, na niektórych ścianach walne trawertyn itp. No ale to w sumie nie powinno przekroczyć 5tys zl.
  8. Bierz grzybki. Nie masz się co bać, że zacznie pękać. Jak tylko grzybki będą w jednej lini to będzie ok. Do tego siatka do spoinowania i specjalny gips do spoin i nie ma prawa pęknąć (no chyba, ze osiądzie mocno dach).
  9. Mam w garazu pomalowadza posadzke epoksydem (takim lepszym). Bardzo dobre to jest - skapnie paliwo, olej czy cos to zawsze da sie zetrzec i nie ma sladu. Fakt, ze potrafi byc sliskie (ale dla zwiekszenia przyczepnosci miedzy pierwsza a druga warstwa mozna posypac piaskiem).
  10. Ale za to jak mialbys cicho! Wpadla pianka: Ciekawe jaki bedzie efekt. Pukajac palcem jest taki fajny, gluchy dzwiek. Jeszcze musze dac gabke dookola pokrywy zaworow ale to pewnie w grudniu.
  11. Gdzies chyba mialem rachunek, musze poszukac. Ale droga nie byla.
  12. Z racji tego, że pianka pod pokrywą była cała pokruszona postanowiłem zrobić nowe wygłuszenie. Miałem kilka mat do wygłuszania więc do dzieła Przy okazji klejem na gorąco zamocowałem latającą klapkę z logo Audi (po co ona wogóle jest? Jeszcze użyję takiej 3mm pianki.
  13. Odkopę trochę temat. Jak to jest z wydechem. Mam u siebie AVF'a z Q a więc dwa tlumiki. Chciałbym zrobić dwie proste rury - jak to najlepiej osiągnąć? Same końcówki + spawanie? Czy, tak jak wyżej, przeszczep od 1.8T. Jeśli od 1.8T to jakich elementów szukać? Same końcowe tlumiki? Komplet ze środkowym?
  14. trepek odpowiedział(a) na ospa temat w Audi A4 B8
    Co wchodzi w skład regeneracji zacisków? Bo rozumiem, że robią to tak jak np. @Dev który wszystko rozbiera, piaskuje, maluje i składa tak, jak Pan Bóg przykazał.
  15. Moja zona pochodzi z rodziny, gdzie dziadek zawsze mowil i mowi: „wszystko potrzebuje swego”
  16. Wiesz, rob jak ja najpierw lamentuje jak to jakas rzecz jest potrzebna, jakie to sa drogie, jak ciezko zdobyc itp. Jak zona zaczyna mi juz wspolczuc to nagle wyskakuje z tekstem: „Kszykszy patrz! Jaka promocja! Biore!”. I pozwolenie mam
  17. Dzisiaj pierwsza jazda testowa byla i sucho hamulce tez sie poprawily wiec mozna powoli przymierzac sie do swapa na 320 ah te LUKi. @Raamboo Cos musieli nazmieniac w b6 w chlodzeniu bo u mnie z tego aluminiowego odchodza 3 weze plus plastikowe kolanko z wezem nagrzewnicy (+ maly pierdkowy waz idacy miecy tandempompa a krocce i wchodzacym bezposrednio do glowicy).
  18. Z jednej strony tak. Z drugiej strony ten aluminiowy ma dwa naciecia przez co kapiaca na niego ropa dostaje sie do gumowego oringa i rozpuszcza go ? EDIT:
  19. O ktorym kroccu piszesz? Bo glowny krociec wychodzacy z glowicy jest aluminiowy i kosztuje 350zl w aso.
  20. No z krocca gdzies dzisiaj wszystko to rozebralem, wymienilem 3 oringi (przy glowicy, od czujnika temp wody oraz ten w kolanku plastikowym + nowe kolanko). Wszystko odtluscilem, wymylem itp.
  21. W tym garazu nie mam kanalu ? ojciec ma w swoim
  22. Dziękuję ? Takie powolne odchwaszczanie. Muszę sobie kupić jakąś wannę zlewową pod samochód. Ktoś/coś poradzi?
  23. Dzisiaj wymieniłem tandempompę na Boscha z końcówką M oraz kilka oringów, które powinny wyeliminować wycieki płynu chłodzącego, który był gdzieś z tyłu głowicy, właśnie pod tandempompą. Na dwóch zdjęciach widać w jakim stanie były stare oringi - lekko "rozmiękczone" przez ON (dłonie Trepkowej, nie moje!).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.