Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trepek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trepek

  1. To on ?
  2. Dzisiaj o 15:50 miedzy Rondem Ofiar Katynia a wezlem Modlnica wyprzedzalem kolege w B7 o rejestracji KR 3N9xx. Kto to?
  3. Ojciec tez ma Q? Naped na cztery kapcie to wieksze spalanie o ok 1l.
  4. Spalanie dobre
  5. Tez wyslalem do deva zaciski tylnie, ale od Audi A2 ? Czekam na przesylke teraz.
  6. Z autopsji wiem, ze z termostatami kupowanymi w sklepie jest loteria. Kupione w ASO zawsze dzialaja.
  7. Noga przeciez modow nie robisz Zdrowia!
  8. Czesto w b6 chwyta korozja podluznic?
  9. Maly palnik do zawieszenia, bardzo pomocny:
  10. Zloty jak u mnie Tylko jarzma pomalowalem na czarno, dla kontrastu.
  11. Ktore radio OEM w b6/b7 ma najlepsza jakosc dzwieku w polaczeniu z Bose? Symphony III czy RNS-e?
  12. Podobna taktyke mozna zastosowac w przypadku mocno trzymajacych odpowietrznikow - klucz z nasadka, lekko ciagnac i bic od gory mlotkiem. Kazdy odpowietrznik tak sie odkreca a nie ukreca.
  13. Foliatec w A2 siedzi juz u mnie ponad 3 lata i trzyma sie mocno Trzeba zaciski dobrze wyczyscic, najlepiej potraktowac jest wlosami murzyna az do surowego metalu. Pozniej dobrze odtluscic i zapomniec o tym na wiele lat
  14. Czemu nie 320'tki? Plus za wybor lakieru - zloty. Jak u mnie. Czym bedziesz malowal? Foliatekiem?
  15. W b5 bose nie gralo tak dobrze jak w b6. U siebie mam juz zakupiony wzmacniacz - srebrny z 2006r ale nie wiem czy ma on AP czy nie ? czekam tylko na wiazke i podlacze tego wzmaka do bose przekonalem sie jak sluchalem paru kawalkow Lindsey w wersji orchestral, w niektorych momentach pojawia sie tam mocne uderzenie bebna albo taki nisko schodzacy i zanikajacy bas. Oczy mi sie rozszerzyly jak uslyszalem jak nisko szedl sub
  16. Jak sie prowadzi samochod na tych stabilizatorach?
  17. A widzisz, glosnik w desce jeszcze nie wymieniony ale tez mam go zakupionego to swietnie jak bose gra jeszcze czysciej, bardzo lubie sluchac Linsdey Stirling wiec czystosc dzwieku tez ma dla mnie znaczenie.
  18. Wczoraj mialem wolny wieczor i wpadl Bose - Stage 1 czy jakos to tak sie nazywa ? A wiec wymienione glosniki w drzwiach, maskownice oraz subwoofer Bose (wzmacniacz dalej stary). Zona jak zwykle mi pomagala. Pierw probowala lutownica stopic mocowania maskownic ale lepszy okazal sie dremel i sciecie nadmiarowego plastiku: Jednak nie wiem jak to sie stalo ale maskownice okazaly sie jasniejsze. Widocznie nie jest to Swing tylko Platinhell. Aczkolwiek zastanawiamy czy bedziemy szukac pod kolor czy zostawimy takie bo mamy w planach zamontowanie srebrnych listw s-line oraz oslony mieszka + popielniczek. Same srebrne listwy do ciemnego swinga tak srednio wygladaja, moze przy jasniejszych maskownicach bedzie lepiej, czas pokaze jak to wyjdzie. Zamontowany sub - calosc Bose, wzmacniacz seryjny. Wiazka do bose juz zamowiona u kolegi kaju Jest roznica w dzwieku. Szczegolnie bas duzo nizej schodzi Jestem mega ciekaw jak bedzie calosc grala pod pelnym Bose! P.S. Podziekowania dla mojej zony - Trepkowej, za wszystkie checi do pomocy przy rezaniu.
  19. Zaloz naglosnienie Bose to zobaczysz, jaka jest roznica w niskich tonach. Dzisiaj mialem wolny wieczor wiec zrobilem u siebie stage 1 - czyli glosniki Bose + maskownice + sub Bose ale wzmacniacz jeszcze stary. Niskie tony schodza naprawde nisko. Zdjecia wkleje u siebie soon...
  20. Tez mi to po glowie chodzi + przelacznik swiatek i przyciski szyb w chromie.
  21. Mi sie chromy zawsze podobaly Pasowaloby jeszcze dekory zmienic na slinowe. @Kamil Mysle o zewnetrznym pakiecie sline. Remont w domu na ukonczeniu, mozna wrocic do modzenia Wczoraj wkoncu podpialem MF, jeszcze kodowanie mnie czeka, pozniej pojdzie BT na tapete.
  22. Czym malowales silnik?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.