Treść opublikowana przez trepek
-
[Małopolska] Widziany, widziana
To on ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj o 15:50 miedzy Rondem Ofiar Katynia a wezlem Modlnica wyprzedzalem kolege w B7 o rejestracji KR 3N9xx. Kto to?
-
Audi a4 b6 1.9 tdi Q
Ojciec tez ma Q? Naped na cztery kapcie to wieksze spalanie o ok 1l.
-
Audi a4 b6 1.9 tdi Q
Spalanie dobre
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Tez wyslalem do deva zaciski tylnie, ale od Audi A2 ? Czekam na przesylke teraz.
-
Czy Jest różnica w termostacie Audi 1.9 AFN a Skoda 1.9 TDI
Z autopsji wiem, ze z termostatami kupowanymi w sklepie jest loteria. Kupione w ASO zawsze dzialaja.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Noga przeciez modow nie robisz Zdrowia!
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Czesto w b6 chwyta korozja podluznic?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Maly palnik do zawieszenia, bardzo pomocny:
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Zloty jak u mnie Tylko jarzma pomalowalem na czarno, dla kontrastu.
-
Jakosc dzwieku radia oem.
Ktore radio OEM w b6/b7 ma najlepsza jakosc dzwieku w polaczeniu z Bose? Symphony III czy RNS-e?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Podobna taktyke mozna zastosowac w przypadku mocno trzymajacych odpowietrznikow - klucz z nasadka, lekko ciagnac i bic od gory mlotkiem. Kazdy odpowietrznik tak sie odkreca a nie ukreca.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Foliatec w A2 siedzi juz u mnie ponad 3 lata i trzyma sie mocno Trzeba zaciski dobrze wyczyscic, najlepiej potraktowac jest wlosami murzyna az do surowego metalu. Pozniej dobrze odtluscic i zapomniec o tym na wiele lat
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Czemu nie 320'tki? Plus za wybor lakieru - zloty. Jak u mnie. Czym bedziesz malowal? Foliatekiem?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
W b5 bose nie gralo tak dobrze jak w b6. U siebie mam juz zakupiony wzmacniacz - srebrny z 2006r ale nie wiem czy ma on AP czy nie ? czekam tylko na wiazke i podlacze tego wzmaka do bose przekonalem sie jak sluchalem paru kawalkow Lindsey w wersji orchestral, w niektorych momentach pojawia sie tam mocne uderzenie bebna albo taki nisko schodzacy i zanikajacy bas. Oczy mi sie rozszerzyly jak uslyszalem jak nisko szedl sub
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
Jak sie prowadzi samochod na tych stabilizatorach?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
A widzisz, glosnik w desce jeszcze nie wymieniony ale tez mam go zakupionego to swietnie jak bose gra jeszcze czysciej, bardzo lubie sluchac Linsdey Stirling wiec czystosc dzwieku tez ma dla mnie znaczenie.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Wczoraj mialem wolny wieczor i wpadl Bose - Stage 1 czy jakos to tak sie nazywa ? A wiec wymienione glosniki w drzwiach, maskownice oraz subwoofer Bose (wzmacniacz dalej stary). Zona jak zwykle mi pomagala. Pierw probowala lutownica stopic mocowania maskownic ale lepszy okazal sie dremel i sciecie nadmiarowego plastiku: Jednak nie wiem jak to sie stalo ale maskownice okazaly sie jasniejsze. Widocznie nie jest to Swing tylko Platinhell. Aczkolwiek zastanawiamy czy bedziemy szukac pod kolor czy zostawimy takie bo mamy w planach zamontowanie srebrnych listw s-line oraz oslony mieszka + popielniczek. Same srebrne listwy do ciemnego swinga tak srednio wygladaja, moze przy jasniejszych maskownicach bedzie lepiej, czas pokaze jak to wyjdzie. Zamontowany sub - calosc Bose, wzmacniacz seryjny. Wiazka do bose juz zamowiona u kolegi kaju Jest roznica w dzwieku. Szczegolnie bas duzo nizej schodzi Jestem mega ciekaw jak bedzie calosc grala pod pelnym Bose! P.S. Podziekowania dla mojej zony - Trepkowej, za wszystkie checi do pomocy przy rezaniu.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Zaloz naglosnienie Bose to zobaczysz, jaka jest roznica w niskich tonach. Dzisiaj mialem wolny wieczor wiec zrobilem u siebie stage 1 - czyli glosniki Bose + maskownice + sub Bose ale wzmacniacz jeszcze stary. Niskie tony schodza naprawde nisko. Zdjecia wkleje u siebie soon...
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Podsune pomysl zonie
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tak bylo, to prawda
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Tez mi to po glowie chodzi + przelacznik swiatek i przyciski szyb w chromie.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Mi sie chromy zawsze podobaly Pasowaloby jeszcze dekory zmienic na slinowe. @Kamil Mysle o zewnetrznym pakiecie sline. Remont w domu na ukonczeniu, mozna wrocic do modzenia Wczoraj wkoncu podpialem MF, jeszcze kodowanie mnie czeka, pozniej pojdzie BT na tapete.
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Czym malowales silnik?